baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Mikrofala Rodzaj urządzenia

Talerz do mikrofali

(317 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne talerze i ich odpowiedniki do kuchenek mikrofalowych. Zastosowanie filtrów ułatwi Tobie poruszanie sie po stronie. Wpisując model sprzętu w wyszukiwarkę uzyskasz dostęp do oryginalnych części, jak i zamienników. Jeżeli dalej borykasz się z wyszukaniem swojej tabliczki znamionowej w mikrofalówce, najszybciej możesz znaleźć ją z boku panelu sterowania. Szukając potrzebnej części możesz skorzystać z pliku zawierającego listę części dla określonego modelu. Zajrzyj na nasz kanał YouTube i zobacz jak łatwo można wymieniać części w sprzętach AGD. Nie wiesz czym umyć swoje urządzenie? Skorzystaj z naszych środków pielęgnacyjnych do sprzętu AGD.

Dostępność
Talerz Crisp do mikrofalówki Whirlpool 488000616758
Talerz szklany do mikrofalówki Neff 00672497
23200
Wyślemy w poniedziałek
Talerz szklany 25.5cm do mikrofalówki Zelmer 11007425
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Jak zadbać o pełną sprawność mikrofalówki?

Talerz do mikrofali

Talerz do mikrofali to jedna z najważniejszych i przy okazji najbardziej delikatnych części kuchenki mikrofalowej. Razem ze znajdującą się pod spodem koniczynką ma za zadanie obracać pojemnik z jedzeniem bądź inne naczynie, przeznaczone do tego celu, podczas cyklu podgrzewania. Niestety, ze względu na częste użytkowanie, konieczność regularnego czyszczenia oraz długoletnią eksploatację, może ulec uszkodzeniu. Zarysowania, pęknięcia czy wyszczerbienia to tylko niektóre z usterek, związanych z talerzem.

W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości, zaleca się dokonać wymiany tego elementu na nowy. Inaczej może dojść do problemów z nieefektywnym odgrzewaniem posiłków lub ich całkowitym uniemożliwieniem. Części należy dobrać na podstawie oznaczeń z tabliczki znamionowej – wówczas na pewno okażą się właściwe. Regularna wymiana elementów eksploatacyjnych to gwarancja, że kuchenka mikrofalowa posłuży przez wiele długich lat, nigdy nie zawodząc użytkownika efektami swojego działania. Warto stawiać na pełną sprawność i wygodę.

Piekarnik grzeje bez przerwy

Nie panikujmy, kiedy urządzenie przestaje działać. Koniecznością będzie sprawdzenie przyczyny usterki. Pokazujemy, że drobne awarie nie wymagają wzywania fachowca. Mamy już szeroką bazę porad dotyczącą dbania o urządzenia, które każdy ma w swoim domu. Świat AGD nie ma przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Piekarnik grzeje bez przerwy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się