baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Frytkownica Rodzaj urządzenia

Części do frytkownic Zelmer

(103 produktów)

Filtr oleju zadba o twój komfort pracy podczas smażenia. Ma on za zadanie pochłaniać wszelkie zapachy wydobywające się ze smażenia oraz zbierać opary tłuszczu. Składa się z prostokątnego, ciemnego tworzywa. Jest miękki w dotyku. Jest wbudowany we wnętrze urządzenia w górnej jego części. Bardzo ważna jest regularna wymiana tego filtra, ponieważ zaniedbanie prowadzi do zapchania się części a w efekcie niewłaściwego działania całego urządzenia Zelmer.

Dostępność
Powiązane linki:
Filtr oleju do frytkownicy 00797964
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu
Może Cię zainteresować

Zmywarka skraca cykl mycia

Nie wyrzucajmy urządzenia AGD kiedy przestaje działać. Wystarczy właściwa diagnoza usterki i dobór części zamiennych. Pomagamy w uporaniu się z problemem awarii. Podpowiadamy także, jak dbać o sprzęty AGD, tak aby cieszyć się ich jak najdłuższym użytkowaniem. Ciągle doszkalamy się, aby przekazywać tylko fachową wiedzę naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Zmywarka skraca cykl mycia

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się