Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Mikser ręczny Rodzaj urządzenia

Części do mikserów ręcznych Zelmer

Mikser ręczny to niewielkie ale wielofunkcyjne urządzenie, które znajdziemy w większości nowoczesnych domów. Mają one na celu wyręczać nas z wielu czasochłonnych i uciążliwych czynności jak ubijanie, ucieranie czy miksowanie. Wszystkie z tych funkcji są jednak możliwe tylko, kiedy wszystkie części do miksera ręcznego Zelmer są w dobrym stanie i działają prawidłowo. Niektóre awarie mogą skutecznie uniemożliwić korzystanie z urządzenia i wyłączyć je z użytku na długi czas. Samodzielna diagnoza oraz naprawa awarii wcale nie musi być jednak trudna. Pierwszym krokiem jest znalezienie odpowiednich części do miksera ręcznego Zelmer. Znajdziesz je w North – zarówno oryginalne jak i fabryczne zamienniki dobrej jakości. Nasza stale powiększająca się baza oferuje Ci wszystko to, czego potrzebujesz do przedłużenia życia Twojego sprzętu domowego. Pamiętaj, aby nowe elementy wymienne dopasować do modelu swojego urządzenia. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak samodzielnie dokonać naprawy lub wymiany poszczególnych wadliwych części, odwiedź nasz kanał na YouTube, gdzie znajdziesz listę filmików instruktażowych.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Powiązane linki:

Wielozadaniowość i wydajność - synonim mikserów marki Zelmer

Miksery ręczne marki Zelmer są urządzeniami opracowanymi z myślą o szybkim i skutecznym miksowaniu dowolnych składników na idealny krem lub ciasto. Pokryty antypoślizgowym materiałem ergonomiczny uchwyt oraz intuicyjnie rozmieszczone przyciski pozwalają na łatwe, szybkie i przede wszystkim wygodne operowanie urządzeniem.

Mikser Zelmer - niezawodna pomoc kuchenna

W mikserach marki Zelmer stosowane są wydajne silniki o mocy 400 W, dzięki czemu miksowanie jest wyjątkowo szybkie, a urządzeniu nigdy nie zabraknie siły do dokładnego mieszania składników. Pięć biegów, stopniowa regulacja prędkości oraz funkcja Turbo pozwalają na dopasowanie trybu pracy urządzenia do mieszanych składników i pożądanego efektu. Urządzenia te mają także możliwość pracy na stojaku. W takiej konfiguracji urządzenie wykonuje ruch wahadłowy, przejmując odpowiedzialność za dokładne wymieszanie składników we wszystkich strefach misy.

Wykonane ze stali nierdzewnej mieszaki są łatwe w czyszczeniu – większość akcesoriów można myć w zmywarce, dzięki czemu utrzymanie urządzenia w czystości jest wyjątkowo proste. Możliwość zamontowania końcówki miksującej lub pracy z kubkiem miksującym poszerza zakres możliwości oraz ilość potraw, jakie można przyrządzić za pomocą mikserów ręcznych Zelmera. Wśród dostępnych akcesoriów znaleźć można także tarcze przecierające oraz łopatki samozagarniające.

W zależności od modelu urządzenia posiadające stację roboczą mogą być wyposażone w zintegrowaną wagę elektroniczną. Miksery ręczne Zelmera posiadają także dodatkowe, specjalne zabezpieczenie przed przypadkowym wypięciem końcówki podczas pracy.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(21)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(3)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(10)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(10)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(4)
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Różnice między wersjami mikserów ręcznych marki Zelmer

Miksery ręczne marki zelmer

Większość modeli mikserów ręcznych marki Zelmer występuje w trzech wersjach. Czym różnią się poszczególne wersje danego modelu? Urządzenia, których oznaczenie kończy się na literę S - przykładowo ZHM1205S - wykończone są w oznaczonym przez producenta jako Symbio kolorze szarym, podczas gdy wersje zakończone literą L (zgodnie z nazewnictwem Zelmera Lime) – na przykład ZHM1205L - posiadają elementy obudowy w przyjemnym, oliwkowym kolorze. Wersje zakończone literą I - na przykład ZHM1205I - wykończono w kolorze beżowym, noszącym nazwę Ivory. Niektóre z modeli występują także w wersji S - Silver, czyli srebrne wykończenie.

Części do miksera ręcznego Zelmer - prawidłowa konserwacja

Po każdym użyciu końcówek miksujących oraz akcesoriów zaleca się dokładne czyszczenie tych części do miksera ręcznego Zelmer które miały styczność ze składnikami. Nasadkę miksującą oraz dedykowany do niej kubek można myć poprzez ponowne miksowanie czystej, ciepłej wody. Nie należy natomiast myć tych elementów w zmywarce. Do czyszczenia wieńca zębatego misy obrotowej należy wykorzystać szczotkę do czyszczenia naczyń w celu dokładnego usunięcia wszystkich zanieczyszczeń z mechanizmu. Po wyczyszczeniu należy dokładnie usunąć wodę z przestrzeni pod wieńcem zębatym. W tym celu wystarczy obrócić misę - woda sama wycieknie. W modelach 481.64MM przed czyszczeniem metalowej misy należy rozłączyć wieniec zębaty w sposób odwrotny do montażu. Obudowę samego miksera należy myć wyłącznie wilgotną szmatką - nie wolno używać bieżącej wody ze względu na podzespoły elektroniczne. Odradza się także używania mocnej chemii czyszczącej ze względu na ryzyko usunięcia tabliczki znamionowej i oznaczeń z pokręteł. Wszystkie części do miksera ręcznego Zelmer można wymienić na nowe, ale warto jednak dbać o wszystkie elementy, aby służyły nam jak najdłużej.

Gorąca pralka podczas prania

Niesprawny sprzęt AGD to nie powód do radości, ale nie ma co panikować. Warunkiem naprawy jest odpowiednie rozpoznanie problemu w urządzeniu. Udowadniamy, że drobne naprawy możesz wykonać samodzielnie. Pilnujemy również, abyście jak najlepiej dbali o własne urządzenia. Nieustannie szkolimy się w kwestii naprawy sprzętów AGD, aby pomagać naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top