Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Mikser ręczny Rodzaj urządzenia

Części do mikserów ręcznych Zelmer

(309 produktów)

Przedstawiamy oryginalne i zamienne części do mikserów ręcznych Zelmer. Używając filtrów szybciej wyszukasz pożądaną część. Najpewniejszy sposób dobrania właściwej części to wpisanie modelu sprzętu w wyszukiwarkę. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Sprawdź nasze karty złożeniowe, aby upewnić się jakiej części poszukujesz. Sprawdź koniecznie nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy, jak w prosty sposób wymieniać i naprawiać części w sprzętach AGD. Dla każdego rodzaju sprzętu posiadamy szeroki wybór środków pielęgnacyjnych.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Powiązane linki:

Wielozadaniowość i wydajność - synonim mikserów marki Zelmer

Miksery ręczne marki Zelmer są urządzeniami opracowanymi z myślą o szybkim i skutecznym miksowaniu dowolnych składników na idealny krem lub ciasto. Pokryty antypoślizgowym materiałem ergonomiczny uchwyt oraz intuicyjnie rozmieszczone przyciski pozwalają na łatwe, szybkie i przede wszystkim wygodne operowanie urządzeniem.

Mikser Zelmer - niezawodna pomoc kuchenna

W mikserach marki Zelmer stosowane są wydajne silniki o mocy 400 W, dzięki czemu miksowanie jest wyjątkowo szybkie, a urządzeniu nigdy nie zabraknie siły do dokładnego mieszania składników. Pięć biegów, stopniowa regulacja prędkości oraz funkcja Turbo pozwalają na dopasowanie trybu pracy urządzenia do mieszanych składników i pożądanego efektu. Urządzenia te mają także możliwość pracy na stojaku. W takiej konfiguracji urządzenie wykonuje ruch wahadłowy, przejmując odpowiedzialność za dokładne wymieszanie składników we wszystkich strefach misy.

Wykonane ze stali nierdzewnej mieszaki są łatwe w czyszczeniu – większość akcesoriów można myć w zmywarce, dzięki czemu utrzymanie urządzenia w czystości jest wyjątkowo proste. Możliwość zamontowania końcówki miksującej lub pracy z kubkiem miksującym poszerza zakres możliwości oraz ilość potraw, jakie można przyrządzić za pomocą mikserów ręcznych Zelmera. Wśród dostępnych akcesoriów znaleźć można także tarcze przecierające oraz łopatki samozagarniające.

W zależności od modelu urządzenia posiadające stację roboczą mogą być wyposażone w zintegrowaną wagę elektroniczną. Miksery ręczne Zelmera posiadają także dodatkowe, specjalne zabezpieczenie przed przypadkowym wypięciem końcówki podczas pracy.

Sprzęgło silnika do miksera Zelmer 00757149
Łopatka do miksera ręcznego Zelmer 12001460
Obudowa do miksera ręcznego Zelmer 12031418
Misa do miksera ręcznego Zelmer 00798194
Obudowa do miksera ręcznego Zelmer 12001168
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Różnice między wersjami mikserów ręcznych marki Zelmer

Miksery ręczne marki zelmer

Większość modeli mikserów ręcznych marki Zelmer występuje w trzech wersjach. Czym różnią się poszczególne wersje danego modelu? Urządzenia, których oznaczenie kończy się na literę S - przykładowo ZHM1205S - wykończone są w oznaczonym przez producenta jako Symbio kolorze szarym, podczas gdy wersje zakończone literą L (zgodnie z nazewnictwem Zelmera Lime) – na przykład ZHM1205L - posiadają elementy obudowy w przyjemnym, oliwkowym kolorze. Wersje zakończone literą I - na przykład ZHM1205I - wykończono w kolorze beżowym, noszącym nazwę Ivory. Niektóre z modeli występują także w wersji S - Silver, czyli srebrne wykończenie.

Po każdym użyciu końcówek miksujących oraz akcesoriów zaleca się dokładne czyszczenie tych elementów, które miały styczność ze składnikami. Nasadkę miksującą oraz dedykowany do niej kubek można myć poprzez ponowne miksowanie czystej, ciepłej wody. Nie należy natomiast myć tych elementów w zmywarce. Do czyszczenia wieńca zębatego misy obrotowej należy wykorzystać szczotkę do czyszczenia naczyń w celu dokładnego usunięcia wszystkich zanieczyszczeń z mechanizmu. Po wyczyszczeniu należy dokładnie usunąć wodę z przestrzeni pod wieńcem zębatym. W tym celu wystarczy obrócić misę - woda sama wycieknie. W modelach 481.64MM przed czyszczeniem metalowej misy należy rozłączyć wieniec zębaty w sposób odwrotny do montażu. Obudowę samego miksera należy myć wyłącznie wilgotną szmatką - nie wolno używać bieżącej wody ze względu na podzespoły elektroniczne. Odradza się także używania mocnej chemii czyszczącej ze względu na ryzyko usunięcia tabliczki znamionowej i oznaczeń z pokręteł. Wszystkie części zamienne do miksera Zelmer można wymienić na nowe, ale warto jednak dbać o wszystkie elementy, aby służyły nam jak najdłużej.

Zmywarka pobiera i wypuszcza wodę

Niesprawny sprzęt AGD to nie powód do radości, ale nie ma co panikować. Warunkiem naprawy jest odpowiednie rozpoznanie problemu w urządzeniu. Udowadniamy, że drobne naprawy możesz wykonać samodzielnie. Pilnujemy również, abyście jak najlepiej dbali o własne urządzenia. Nieustannie szkolimy się w kwestii naprawy sprzętów AGD, aby pomagać naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Zmywarka pobiera i wypuszcza wodę
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się
scroll top