Części do mikserów ręcznych

(1 301 produktów)

Poniżej znajdziesz oryginalne i zamienne części do mikserów ręcznych. Użycie filtrów znacznie zawęży wyniki wyszukiwania i pozwoli Ci na szybsze znalezienie odpowiedniej części. Podając model urządzenia, przybliżysz się do szukanej części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Dla upewnienia się czy dana część pasuje, sprawdź nasze karty złożeniowe. Zajrzyj na nasz kanał YouTube i zobacz jak łatwo można wymieniać części w sprzętach AGD. Sprawdź również naszą ofertę akcesoriów i środków pielęgnacyjnych.

Dostępność

Mieszaj, miksuj i ugniataj!

Miksery ręczne pojawiły się na rynku ponad sto lat temu wraz z robotami kuchennymi. Obydwa pomysły pochodziły od tego samego człowieka, sir Waltera Scotta.

mikser ręczny

Wersję przenośną przez długi czas napędzano ręcznie, dopiero od niedawna są to urządzenia napędzane silnikiem elektrycznym. I choć co prawda wersje stacjonarne oferują większą moc, to właśnie przenośne modele podbiły kuchnie na całym świecie. Urządzenia te docenione zostały szczególnie za dokładność, z jaką można mieszać składniki w dowolnej misie. Odpowiednio manewrując mieszakami, użytkownik jest w stanie zmiksować ciasto nawet w najdalszych zakamarkach misy. I choć obecnie produkowane roboty kuchenne także dobrze radzą sobie z tym zadaniem, mikser ręczny nadal jest i będzie wyborem numer jeden większości pań domu.

Pojawienie się na rynku mikserów ręcznych wprowadziło zamieszanie na tyle duże, że znacząco spadła sprzedaż stacjonarnych mikserów planetarnych - urządzeń, które na samym początku swojego istnienia podbiły większość kuchni na świecie. Obracające się w przeciwną stronę mieszadła zawsze projektowane są tak, by ich ruch mógł się zazębić - dzięki temu nie maleje ryzyko zacięcia się miksera w przypadku dostania się do miksowanej masy większych elementów. Rozwiązanie takie zmniejsza też bryzganie miksowanej zawartości.

Większość mikserów posiada opcję podpięcia w miejsce mieszadeł końcówek blendujących, dając możliwość rozdrobnienia składników. Należy jednak pamiętać, że taki zestaw nie zastępuje blendera i służyć może co najwyżej jako doraźna pomoc podczas miksowania zawartości misy. Silniki mikserów ręcznych nie mają po prostu wystarczającej mocy.

Trzepaczki 2szt. do miksera Bosch 00651065
Misa do miksera ręcznego Kenwood KW717426
Misa do miksera ręcznego Bosch 00651748
Trzepaczki 2szt. do miksera Bosch 00643901
Trzepaczki 2szt. do miksera Bosch 00645256
Trzepaczki 2szt. do miksera Kenwood KW712153
Trzepaczki 2szt. do miksera Bosch 00653471
Trzepaczki 2szt. do miksera Bosch 00263602
Moduł sterujący do miksera Bosch 00160690
Trzepaczki 2szt. do miksera Krups XF901D10
Trzepaczki 2szt. do miksera Krups SS192926
Trzepaczki 2szt. do miksera Moulinex SS192401
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

O czym powinniśmy pamiętać korzystając z miksera ręcznego?

Mikser ręczny jest jednym z przydatniejszych urządzeń jakie możemy znaleźć w kuchni. Jest idealnym wsparciem dla wszystkich tych, którzy w szybki i łatwy sposób chcą np. ubić śmietanę czy utrzeć jajka z cukrem. Obsługa miksera nie jest skomplikowana, jednak podczas jego użytkowania powinniśmy pamiętać o kilku istotnych kwestiach. Pierwszą jest pielęgnacja przy zachowaniu odpowiednich środków bezpieczeństwa. Pamiętajmy o odłączaniu urządzenia zawsze, gdy przystępujemy do jego czyszczenia. Nigdy także nie myjmy korpusu miksera oraz jego przewodu pod bieżącą wodą. Może to spowodować zalanie i co za tym idzie uszkodzenie silniki. Aby wyczyścić ten element wystarczy przetrzeć go lekko wilgotną szmatką z dodatkiem płynu.

Przystępując do czyszczenia końcówek miksera, pamiętajmy o uprzednim wyjęciu ich z jego korpusu. Aby uniknąć zasychania się na nich zabrudzeń, myjmy je bezpośrednio po użyciu. Kolejną rzeczą, która powinna zwrócić naszą uwagę jest odpowiednie przechowywanie urządzenia. Mikser nieumiejętnie użytkowany może być niebezpieczny, zwłaszcza w rękach dzieci, dlatego nigdy nie zapominajmy o odłożeniu go w bezpieczne, niedostępne do dla dzieci miejsce. Inną istotną rzeczą jest również, aby podczas wkładania i wyjmowania końcówek prędkość urządzenia była nastawiona na zero. Zapobiegniemy dzięki temu np. rozchlapywaniu mikstury po całej kuchni bądź przypadkowemu zranieniu.

Suszarka do prania buczy

Nie wyrzucajmy urządzenia AGD kiedy przestaje działać. Zrozumienie pochodzenia usterki ułatwi naprawę. Pokażemy Ci, jak samodzielnie wykonywać drobne naprawy. Informujemy was także o tym, jak najlepiej dbać o urządzenia. Wychodząc naprzeciw naszym klientom nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę odnośnie urządzeń AGD.

Zobacz rozwiązanie
Suszarka do prania buczy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się