baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Mikser ręczny Rodzaj urządzenia

Koła do mikserów ręcznych

(42 produktów)

Poniżej prezentujemy oryginalne koła jak i ich odpowiedniki do mikserów ręcznych. Skorzystaj z filtrów, które znajdują się po lewej stronie by szybciej odnależć odpowiednią część. Podając model urządzenia, przybliżysz się do szukanej części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Jeśli nie wiesz jak nazywa się poszukiwana przez Ciebie część - sprawdź nasze karty złożeniowe. Kiedy będziesz miał wątpliwości jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak wymieniać i naprawiać części w prosty sposób. Utrzymanie czystości sprzętów AGD w domu będzie dużo prostsze z proponowanymi przez nas środkami do pielęgnacji. Posiadamy również różnego rodzaju akcesoria.

Dostępność
Koło zębate mechanizmu do miksera ręcznego Bosch 00031110
3090
Czas dostawy około 2-3 tygodnie
Koło zębate mechanizmu do miksera ręcznego Bosch 00181205
3290
Czas dostawy około 2-3 tygodnie
Koło zębate mechanizmu do miksera ręcznego Kenwood KW650465
Koło zębate mechanizmu do miksera ręcznego Gorenje 384392
2290
Czas dostawy około 2-3 tygodnie
Koło zębate mechanizmu do miksera ręcznego Kenwood KW654100
Koło zębate mechanizmu do miksera ręcznego Zelmer 12001628
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Suszarka do prania buczy

Jeżeli sprzęt AGD przestanie działać, nie musimy siać paniki. Wystarczy dobrze zdiagnozować przyczynę problemu. Wskazujemy, jak samodzielnie poradzić sobie z drobną awarią. Pokazujemy również najprostszą drogę do naprawy Twojego urządzenia. Niezmiennie pogłębiamy naszą wiedzę, aby przekazywać wam istotne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Suszarka do prania buczy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się