Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Mikser ręczny Rodzaj urządzenia

Koła zębate do mikserów ręcznych

Mikser ręczny, jako niewielkie urządzenie o nieskomplikowanej budowie, nie psuje się zbyt często. We wnętrzu korpusu znajdziemy serce urządzenia – potencjometr, płytkę sterującą oraz silnik. Koło zębate do miksera ręcznego jest częścią tego elementu, zapewniając jego prawidłowe działanie. Funkcją tego komponentu jest przenoszenie siły napędowej na trzepaczki czy mieszaki Twojego urządzenia – stanowi on więc kluczową część miksera, zapewniając jego prawidłową i płynną pracę. Wymianę tego komponentu możesz przeprowadzić samodzielnie. Jest to bardzo prosty zabieg, łączący się z koniecznością rozkręcenia obudowy. Nowe koło zębate do miksera ręcznego znajdziesz w North. Możesz wybierać wśród części zarówno oryginalnych, jak i fabrycznych odpowiedników dobrej jakości. Elementy dobieraj na podstawie oznaczeń z tabliczki znamionowej, by mieć pewność, że będą kompatybilne z Twoim mikserem ręcznym. Aby szybciej znaleźć to, czego szukasz, skorzystaj z filtrów na górze strony. Odwiedź też nasz kanał na YouTube, gdzie znajdziesz listę filmików instruktażowych, dotyczących różnych wymian oraz napraw.

strzałka rozwinięcia opisu
Kategoria części:
Dostępność
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

koła zębate do miksera ręcznegoZnajdź nowe koło zębate do miksera ręcznego w North i przedłuż życie urządzenia

Mikser ręczny to wielofunkcyjny sprzęt kuchenny, który można znaleźć w większości nowoczesnych domostw. Urządzenie jest w stanie zastąpić nas nawet przy tych najbardziej czasochłonnych, uciążliwych czynnościach, jak np. ubijanie, ucieranie czy miksowanie, tym samym sprawiając, że gotowanie lub pieczenie staje się przyjemniejsze. Dzięki temu, że budowa urządzenia nie jest bardzo skomplikowana, jego komponenty nie powinny ulegać awariom zbyt często. Jednak, jak w przypadku większości sprzętów domowych, mogą pojawić się niespodziewane usterki wynikające np. z intensywnej eksploatacji lub nieprawidłowego czy nieuważnego użytkowania. Wygodny plastikowy uchwyt przymocowany jest na szczycie korpusu, a na nim znajdują się przyciski czy pokrętło ustawień prędkości. Pod spodem montowane są trzepaczki i mieszadła. W środku obudowy jest serce urządzenia, czyli silnik, potencjometr oraz płytkę sterującą – są to trzy najważniejsze elementy. Często uszkodzenia wiązać się będą z nagłym zaprzestaniem pracy sprzętu, co zazwyczaj wskazuje na problemy z elementami takimi, jak wtyczka czy przewód elektryczny lub problem związany z silnikiem. Większość usterek miksera możesz naprawić na własną rękę. Wymiana wadliwych elementów oznacza najczęściej konieczność rozkręcenia obudowy. Tak jest też w przypadku, w którym wymiany wymagać będzie koło zębate do miksera ręcznego.

Koło zębate do miksera ręcznego jest jednym z kluczowych i najważniejszych elementów wyposażenia tego sprzętu kuchennego. Jego zadaniem jest przenoszenie siły napędowej na mieszaki czy trzepaczki. To więc między innymi dzięki niemu jesteś w stanie korzystać z tego urządzenia. Przed zamontowaniem nowych zębatek trzeba pamiętać o tym, aby je nasmarować. Dzięki temu będą działać płynnie. Pamiętaj, aby nowe koło zębate do miksera ręcznego dobrać na podstawie oznaczeń z tabliczki znamionowej. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nowe elementy będą kompatybilne z modelem Twojego urządzenia. Jeżeli usterka miksera ręcznego pokrzyżowała Ci kuchenne plany, części wymienne – zarówno oryginalne jak i fabryczne odpowiedniki dobrej jakości – znajdziesz w North.

Gorąca pralka podczas prania

Zawsze używamy sprzętu dopóki działa. W momencie awarii nie musimy panikować. Warunkiem naprawy jest odpowiednie rozpoznanie problemu w urządzeniu. Udowadniamy, że drobne naprawy możesz wykonać samodzielnie. Pilnujemy również, abyście jak najlepiej dbali o własne urządzenia. Nieustannie szkolimy się w kwestii naprawy sprzętów AGD, aby pomagać naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top