Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Sokowirówka Rodzaj urządzenia

Części do sokowirówek Zelmer

Tutaj znajdziesz oryginalne części i ich odpowiedniki do sokowirówek marki Zelmer. Wykorzystaj filtry znajdujące się po lewej stronie by szybciej znaleźć daną część. By uniknąć niepewności czy dana część pasuje do Twojego sprzętu, wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Nie wiesz jak nazywa się część, którą musisz znaleźć? Sprawdź nasze karty złożeniowe. Sprawdź koniecznie nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy, jak w prosty sposób wymieniać i naprawiać części w sprzętach AGD. Posiadamy także szeroki wybór akcesoriów i środków do pielęgnacji sprzętów.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Powiązane linki:

Wydajność marki Zelmer w służbie Twojego zdrowia

Sokowirówki marki Zelmer projektowane są z myślą o wydajności. Wysoka moc, szereg sprawdzonych rozwiązań oraz dodatkowe akcesoria pozwalające na rozwinięcie funkcjonalności urządzenia pozwalają na szybkie, wydajne i bezproblemowe wyciśnięcie soku z praktycznie każdego owocu i warzywa.

Sokowirówka Zelmer - pyszne soki na wyciągnięcie ręki

W zależności od modelu, sokowirówka może mieć moc od 250W do 800 W, przy czym moc szczytowa osiągać może od 800W do nawet 3000 W. Najmocniejsze modele pozwalają na wyciśnięcie soku z dowolnego owocu w zaledwie kilka minut. Do trzech prędkości odwirowywania soku dodatkowo przyspiesza proces pozyskiwania świeżego, naturalnego napoju.

Niektóre z modeli wyposażone są także w powiększony otwór wlotowy. Wersja XXL pozwala na przetwarzanie całych owoców i warzyw, bez konieczności wcześniejszego krojenia czy rozdrabniania. Pojemność pojemnika na miąższ, w zależności od wersji urządzenia, może mieć od 0,8 do nawet 3,5 litra. Pojemnik na sok ma z reguły od 0,8 do 1 litra pojemności.

Obudowa wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego lub stali nierdzewnej jest prosta w czyszczeniu, a większość akcesoriów można myć w zmywarce. Same akcesoria pozwalają także na znaczne rozbudowanie sokowirówki, dzięki czemu użytkownik otrzymać może młynek udarowy, kubek miksujący oraz malakser – wszystko to w jednym urządzeniu. Funkcjonalnością więc sokowirówki marki Zelmer przypominają typowe roboty kuchenne. Dodatkowa funkcja Turbo dostępna w niektórych modelach pozwala na zwiększenie mocy urządzenia, znacznie przyspieszając proces uzyskiwania soku. Niektóre wersje wyposażono także w sito ze stali nierdzewnej, dodatkowo ułatwiające czyszczenie.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(5)
Miska zbiorcza soku Zelmer do sokowirówki 12013805
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(3)
Łożysko silnika Zelmer do sokowirówki 00756292
Pokrętło Zelmer do sokowirówki 12002615
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(34)
Miska zbiorcza soku Zelmer do sokowirówki 00798175
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(2)
Popychacz Zelmer do sokowirówki 12008298
2990
Wyślemy w poniedziałek
Szczotka do czyszczenia Zelmer do sokowirówki 00798358
Obudowa silnika Zelmer do sokowirówki 11011183
23500
Wyślemy w poniedziałek
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
Pojemnik na sok Zelmer do sokowirówki 12008308
4090
Wyślemy w poniedziałek
Silnik Zelmer do sokowirówki 00793353
18100
Wyślemy w poniedziałek
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
Prawa blokada bezpieczeństwa Zelmer do sokowirówki 12000662

Jak uzyskać więcej soku z sokowirówkami marki Zelmer

Sokowirówki marki zelmer

Sokowirówki marki Zelmer posiadają duży otwór wsadowy, pozwalający na wyciskanie soków z całych, niekrojonych owoców i warzyw. Opcja ta pozwala na szybkie przygotowanie porannej dawki witamin w płynie przed wyjściem do pracy, jednak na co dzień wykorzystać można ją inaczej. Lepszy wynik wyciskania uzyskuje się, pracując ze składnikami rozdrobnionymi - pokrojone w kostkę jabłko lub posiekany na drobne kawałki burak pozwolą na wyciśnięcie większej ilości soku. Duży otwór wlotowy wykorzystać można, aplikując jednorazowo większą ilość kawałków owoców lub warzyw.

Urządzenia marki Zelmer posiadają także od jednego do trzech stopni prędkości pracy. Zalecane jest wykorzystywanie jak najniższej prędkości w celu dokładnego wyciśnięcia składników. Wysoką prędkość wyciskania wykorzystać można w przypadku owoców i warzyw z soczystym miąższem, takich jak np. cytrusy, truskawki czy winogrona. Ważne jest jednak, by "wczuć się" w kulturę pracy sokowirówki. Jeżeli urządzenie wyraźnie ma problem z odwirowywaniem poszczególnych składników, należy zmniejszyć prędkość obrotów. Podczas pracy ze składnikami twardymi, przykładowo świeżymi marchewkami, przydać się może tryb pracy pulsacyjnej. Zaprojektowany został specjalnie do wyciskania soków z warzyw i owoców o zwiększonej twardości miąższu - buraków, młodych gruszek i świeżych jabłek. Sokowirówki marki Zelmer dysponują również bardzo pojemnymi pojemnikami na miąższ: od 0,8 do aż 3,5 litra. Uzyskany miąższ można odwirować ponownie lub wykorzystać do innych celów np. ciast, deserów lub koktajli.

Gorąca pralka podczas prania

Kiedy przestaje nam działać jakiś sprzęt AGD nie porzucajmy go od razu na straty. Odpowiednie zdiagnozowanie usterki to podstawa naprawy wraz z doborem części zamiennych. Pokazujemy, że jest to możliwe dzięki naszym wskazówkom. Szczegółowo opisujemy również jak pielęgnować urządzenia. Postawimy Twój sprzęt na nogi.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top