baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Sokowirówka Rodzaj urządzenia

Tefal części do sokowirówek

(110 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne części i ich odpowiedniki do sokowirówek marki Tefal. Użyj filtrów, żeby szybciej znaleźć odpowiednią część. Najłatwiej odnajdziesz swoją część wpisując w wyszukiwarkę model sprzętu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Nie masz pewności, że część jest właściwa? Zobacz nasze karty złożeniowe. Nie musisz już wzywać fachowca do każdej naprawy w Twoim urządzeniu, wystarczy jak wejdziesz na nasz kanał na YouTube a sam dowiesz się, że nie jest to takie trudne. Posiadamy również spory wybór akcesoriów i środków pielęgnacyjnych do różnych sprzętów AGD.

Dostępność
Powiązane linki:
Zaślepka do sokowirówki Tefal SS-194379
Filtr do sokowirówki Tefal MS651578
5190
Wyślemy pojutrze
Pojemnik na odpady do sokowirówki Tefal SS193697
Filtr do sokowirówki Tefal SS193173
5990
Wyślemy pojutrze
Korpus do sokowirówki Moulinex SS193958
Filtr do sokowirówki Tefal SS989665
5490
Wyślemy pojutrze
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Wentylator chłodzący w piekarniku pracuje bez przerwy

Sprawność sprzętu AGD to podstawa. Zobacz, jak go naprawić w razie awarii. Zrozumienie zasady działania sprzętu to podstawa do wykonania wielu napraw. Pomagamy w uporaniu się z drobnymi awariami. Przekazujemy Wam również przydatną wiedzę na temat dbania o sprzęt AGD. Stale pogłębiamy naszą wiedzę, aby móc pomagać wam jeszcze więcej.

Zobacz rozwiązanie
Wentylator chłodzący w piekarniku pracuje bez przerwy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się