baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Odkurzacz Rodzaj urządzenia

Części do odkurzaczy Zelmer

(2 296 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne i zamienne części do odkurzaczy marki Zelmer. Używając filtrów szybciej wyszukasz pożądaną część. By uniknąć niepewności czy dana część pasuje do Twojego sprzętu, wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu. Potrzebujesz kółka tylnego do odkurzacza, ponieważ stare się połamało? Spisz model odkurzacza z tabliczki znamionowej znajdującej się na spodzie odkurzacza, a szybko dopasujesz odpowiednią część. Dostępna lista części pomoże Ci zidentyfikować szukaną przez Ciebie część. Aby było Wam jeszcze prościej stworzyliśmy kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak wymieniać i naprawiać części w odkurzaczu. Dla każdego rodzaju sprzętu posiadamy środki pielęgnacyjne w konkurencyjnych cenach.

Dostępność
Powiązane linki:

Z dedykacją dla Ciebie: wyspecjalizowane odkurzacze marki Zelmer

Odkurzacze polskiej marki Zelmer znane są nie tylko w Polsce jako urządzenia niezawodne oraz wydajne. Wszystko to za sprawą wysokiej klasy energetycznej oraz przemyślanych i sprawdzonych rozwiązań technologicznych. Zdecydowana większość urządzeń posiada klasę energetyczną A, natomiast wszystkie modele w ofercie producenta podzielone zostały ze względu na zastosowanie.

Odkurzacz Zelmer - niezawodność potrzebna w każdym domu

Producent wyróżnia sześć kategorii: odkurzacze dla alergików, posiadaczy zwierząt, przeznaczone do odkurzania dywanów lub do sprzątania dużych powierzchni, dedykowane do sprzątania wygodnego oraz do szybkiego odkurzania. Dodatkowe akcesoria w postaci końcówek przeznaczonych do usuwania sierści z dywanów lub specjalnych worków antyalergenowych pozwalają na łączenie poszczególnych funkcji i tworzenie dowolnej konfiguracji.

Większość odkurzaczy marki Zelmer wykorzystuje także wydajne filtry HEPA H13, których skuteczność oceniana jest na 99,95%. Oznacza to, że nawet najdrobniejsze cząstki kurzu oraz roztocza zostaną odfiltrowane od strumienia powietrza wyrzucanego z odkurzacza. W zależności od kategorii, odkurzacze mogą być pierwotnie wyposażone w 3,5-litrowe worki Safbag lub wyspecjalizowane końcówki odkurzające.

Modele przeznaczone do odkurzania dużych powierzchni – na przykład podłogi w salonie – mogą być wyposażone w duży worek lub pojemnik na kurz, długi przewód zasilający oraz miękkie kółka dla ochrony parkietu. Ciekawą technologią jest także system One – Touch Navi, pozwalający na sterowanie wszystkimi funkcjami odkurzacza z rękojeści węża. Dzięki temu użytkownik nie musi się schylać, by przełączyć tryb lub wyłączyć urządzenie.

Wąż ssący do odkurzacza Zelmer 00794786
Wąż ssący do odkurzacza Zelmer 00793488
Małe przednie koło do odkurzacza Zelmer 00757568
Uchwyt worka do odkurzacza Zelmer 00797550
Filtr piankowy do odkurzacza Zelmer 12000118
Moduł sterujący do odkurzacza Zelmer 12013041
Filtr HEPA zmywalny do odkurzacza Zelmer 12011221
Filtr EPA zmywalny do odkurzacza Zelmer 12011197
Filtr piankowy do odkurzacza Zelmer 00756980
Rura teleskopowa do odkurzacza Zelmer 11024456
Zwijacz kabla do odkurzacza Zelmer 00794233
Filtr EPA do odkurzacza Zelmer 00637912
Pokrywa filtra do odkurzacza Zelmer 12019707
Filtr HEPA zmywalny do odkurzacza Zelmer 12010515
Filtr HEPA do odkurzacza Zelmer 10001831
Filtr do odkurzacza Zelmer 00756972
2290
Wyślemy pojutrze
Zbiornik do odkurzacza Zelmer 00797639
Szczotka do mebli do odkurzacza Zelmer 00797715
Włącznik sieciowy do odkurzacza Zelmer 00631488
Duże tylne koło do odkurzacza Zelmer 00795203
Filtr EPA do odkurzacza Zelmer 00578141
Silnik do odkurzacza Zelmer 00793324
22500
Wyślemy pojutrze
Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu
Może Cię zainteresować

Odkurzacze marki Zelmer: dobry wybór dla alergików

Profesjonalne odkurzacze zelmer

Odkurzacze marki Zelmer to urządzenia wysoce wyspecjalizowane. Alergików i astmatyków z pewnością zainteresują modele Flooris ZVC545AP, Silentwelt ZVC605AP oraz Quio ZVC315HP. Urządzenia te zaprojektowano z myślą o maksymalnej filtracji strumienia powietrza oraz minimalnym kontakcie użytkownika z kurzem. Modele Flooris oraz Silentwelt wyposażono w antybakteryjne worki Safbag. Zawierają one nanosrebro, dzięki czemu eliminują wszelkie zapachy oraz mikroorganizmy. Model Quio natomiast jest odkurzaczem bezworkowym, a zbiornik na zanieczyszczenia zaprojektowano w tym urządzeniu specjalnie z myślą o łatwym i bezkontaktowym opróżnianiu.

Każdy z tych trzech modeli wyposażony został także w wydajne filtry HEPA H13 zdolne do filtrowania 99,95% zanieczyszczeń w strumieniu powietrza. Filtry te zatrzymują roztocza, drobiny kurzu, bakterie, a nawet dym papierosowy. Modele Quio wykorzystują zmywalną wersję filtrów HEPA H13, dzięki czemu możliwe jest także dokładne czyszczenie filtra po każdym odkurzaniu. Zapewnia to maksymalną wydajność oraz skuteczność filtracji przy każdym sprzątaniu. Wersje Silentwelt oraz Flooris wyposażone są w szczotkę z naturalnym włosiem, doskonale sprawdzającą się w usuwaniu sierści psów i kotów. Alergicy nie są jednak ograniczeni do tych trzech modeli - zarówno filtry, jak i worki oraz szczotki można nabyć jako akcesoria. Dzięki temu dowolny odkurzacz marki Zelmer, zarówno workowy jak i bezworkowy, można dostosować do potrzeb osób uczulonych na kurz, sierść i pyłki.

Części do odkurzaczy Zelmer na szczęście można wymieniać na nowe w przypadku usterki. Warto dbać o swój sprzęt i systematycznie wymieniać filtry oraz worki. 

Zablokowana turboszczotka w odkurzaczu – objawy

Zepsute urządzenie wcale nie musi okazać się aż takim problemem jak nam się wydaje. Warunkiem naprawy jest odpowiednie rozpoznanie problemu w urządzeniu. Udowadniamy, że drobne naprawy możesz wykonać samodzielnie. Pilnujemy również, abyście jak najlepiej dbali o własne urządzenia. Nieustannie szkolimy się w kwestii naprawy sprzętów AGD, aby pomagać naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Zablokowana turboszczotka w odkurzaczu – objawy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się