baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Odkurzacz Rodzaj urządzenia

Worki do odkurzacza Zelmer

(45 produktów)

Worki oryginalne i zamienne do odkurzaczy Zelmer. Wykorzystaj filtry znajdujące się po lewej stronie by szybciej dobrać właściwą część. Wybierając model urządzenia sprawniej dopasujesz potrzebną część. Potrzebujesz kółka tylnego do odkurzacza, ponieważ stare się połamało? Spisz model odkurzacza z tabliczki znamionowej znajdującej się na spodzie odkurzacza, a szybko dopasujesz odpowiednią część. Szukając potrzebnej części możesz skorzystać z pliku zawierającego listę części dla określonego modelu. Masz problem z wymianą części w odkurzaczu? Zapraszamy na nasz kanał YouTube. Tam dowiesz się, jak zdemontować popsutą część i wstawić nową. Nie wiesz czym umyć swoje urządzenie? Skorzystaj z naszych środków pielęgnacyjnych do sprzętu AGD.

Kategoria części:
Dostępność
1590
Wyślemy dziś
Outlet już od 1090
Worek 00793747 do odkurzacza Zelmer
Worek 00793741 do odkurzacza Zelmer
1590
Wyślemy dziś
Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Zadbaj o regularną wymianę worków w swoim odkurzaczu

worki do odkurzacza zelmer

 

Jeżeli planujesz zakupić najwyższej jakości worki do odkurzacza Zelmer, znajdujesz się we właściwym miejscu! Nasza oferta obejmuje zarówno klasyczne, jednorazowe wersje, jak również worki antyalergiczne, pochłaniające zapachy czy wielorazowe. Warto pamiętać, że regularna wymiana tego elementu jest bardzo ważna – dzięki niemu podzespoły odkurzacza są zabezpieczone przed uszkodzeniem, a zanieczyszczenia trzymane w jednym miejscu i łatwe do wyrzucenia. Pamiętaj, by worki do odkurzacza Zelmer dobierać na podstawie oznaczeń z tabliczki znamionowej. Tylko w ten sposób będziesz mieć pewność, że pasują do posiadanego modelu!

Odpowiednia konserwacja urządzenia to również gwarancja czystego powietrza, pozbawionego bakterii, pyłów czy alergenów. Postaw na sprawdzone worki Zelmer, gwarantujące bardzo długą i niezawodną pracę odkurzacza. Częstotliwość ich wymiany zależy od użytkowania sprzętu – nie zapominaj o sprawdzaniu poziomu zabrudzeń, by móc zawsze cieszyć się profesjonalnymi efektami sprzątania.

 

Zablokowana turboszczotka w odkurzaczu – objawy

Sprawność sprzętu AGD to podstawa. Zobacz, jak go naprawić w razie awarii. Odpowiednie zdiagnozowanie usterki to podstawa naprawy wraz z doborem części zamiennych. Pokazujemy, że jest to możliwe dzięki naszym wskazówkom. Szczegółowo opisujemy również jak pielęgnować urządzenia. Postawimy Twój sprzęt na nogi.

Zobacz rozwiązanie
Zablokowana turboszczotka w odkurzaczu – objawy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się