Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Żelazko Rodzaj urządzenia

Części do żelazek Siemens

(605 produktów)

Prezentujemy części oryginalne i zamienne do żelazek Siemens. Możesz wesprzeć się filtrami znajdującymi się po lewej stronie by szybciej dobrać właściwą część. Podaj model urządzenia, ułatwi to wyszukanie przez Ciebie części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Masz problem z nazwaniem części, której poszukujesz? Zobacz nasze karty złożeniowe, które na pewno ułatwią Ci zadanie. Zajrzyj na nasz kanał YouTube i zobacz jak łatwo można wymieniać części w sprzętach AGD. Chcesz się pozbyć się niechcianych zabrudzeń ze swojego sprzętu, skorzystaj z naszej oferty preparatów pielęgnacyjnych do sprzętów AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Powiązane linki:

Idealnie wygładzone ubrania – żelazka marki Siemens

Żelazka marki Siemens wykorzystują szereg technologii opracowanych w jednym, konkretnym celu: aby prasowanie było skuteczniejsze. Zarówno kształt urządzenia, jak i rozwiązania technologiczne pomagają w prasowaniu, pozwalając na osiągnięcie doskonałych rezultatów zarówno podczas prasowania tkanin delikatnych, jak i ciężkich.

Żelazko Siemens - skuteczne prasowanie

Technologia steamCompressor umożliwia parze wodnej stałe przenikanie do głębokich partii tkaniny, dzięki czemu wygładzanie jest szybkie i długotrwałe. System startStopControl eliminuje ryzyko poparzeń oraz wywołania pożaru poprzez wyłączenie urządzenia w przypadku wykrycia przerwy w prasowaniu. Żelazko rozpoczyna rozgrzewanie stopy od razu po ponownym rozpoczęciu prasowania.

Rozwiązania technologiczne takie jak antiShine lub advancedSteam polepszają efekt prasowania. Funkcja antiShine pozwala na prasowanie w niższej temperaturze bez obniżenia jakości oraz siły strumienia pary, z kolei advancedSteam to funkcja pozwalająca na precyzyjne ukierunkowanie i rozprowadzanie strumienia pary wodnej za pomocą specjalnie rozmieszczonych otworów w stopie.

Program allTextile pozwala na szybkie i efektywne prasowanie większości tkanin, bez konieczności segregowania oraz dostosowywania funkcji żelazka. Technologia 3AntiCalc obejmuje trzy funkcje dbające o czystość i wydajność urządzenia: SelfClean zapewnia samoczyszczenie żelazka, a Calc`n Clean oraz AntiCalc zapobiegają powstawaniu i osadzaniu się kamienia wewnątrz podzespołów dzięki mechanicznemu czyszczeniu oraz zmiękczaniu wody.

Miarka wody Bosch do żelazka 00641096
2690
Wyślemy pojutrze
2 oferty od 16,90
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
Pokrowiec Siemens do deski do prasowania 00450183
Zawór bezpieczeństwa Siemens do generatora pary 00187108
Kabel zasilający Bosch do żelazka 00262841
Moduł elektroniczny Siemens do żelazka 00647167
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(2)
Tylna obudowa Siemens do żelazka 00622170
Pompa wody Siemens do żelazka MEVPH4S 00607526
Pokrowiec Siemens do deski do prasowania 00450134
Pokrętło pary Bosch do żelazka 00621588
Pokrętło temperatury Bosch do żelazka 00184622
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
Przełącznik Siemens do żelazka 00624616
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Jak korzystać z funkcji XTRM?

Żelazko Siemens - jak prasować szybciej

Żelazka marki Siemens posiadające funkcję XTRM Deep Steam lub Pulse Steam doskonale nadają się do likwidowania deformacji tkanin elastycznych. Intensywny strumień pary przenika tkaninę, usuwając zagniecenia. W tym celu wystarczy powiesić odzież na wieszaku tak, by całość znajdowała się w pozycji pionowej, trzymając żelazko w pionie skierować dysze pary na zagniecenia i aktywować funkcję strumienia pary. Funkcja intensywnej pary XTRM Deep Steam przydaje się również przy prasowaniu wielowarstwowych tkanin. Dzięki intensywnemu strumieniowi pary nawet dwie nogawki spodni mogą być prasowane jednocześnie. Metoda ta oszczędza czas, wodę oraz energię elektryczną. Nawet nogawki spodni jeansowych mogą być prasowane w ten sposób.

Wykorzystując XTRM Deep Steam można szybko i skutecznie prasować kieszenie, szwy tkanin oraz wzmocnione kilkoma dodatkowymi warstwami elementy odzieży. Przy korzystaniu z funkcji XTRM Deep Steam należy jednak pamiętać o powstających zaciekach z wody. Zbyt duża ilość pary wodnej osiądzie na tkaninie, zamieniając się w plamy i zacieki. Szczególnie podatne na ten efekt tkaniny to jedwab i elementy barwione na ciemno. Dlatego też XTRM Deep Steam należy wykorzystywać z umiarem. Do żelazek marki Siemens zalecana jest zwykła woda kranowa. W przypadku wyjątkowo twardej wody - cztery lub pięć punktów według norm polskich - zaleca się używanie roztworu 50% wody kranowej i 50% wody destylowanej. Należy także unikać wody filtrowanej pochodzącej z domowych systemów filtracji wody pitnej oraz olejków i aromatów zapachowych.

Żelazko nie wytwarza pary

Kiedy przestaje nam działać jakiś sprzęt AGD nie porzucajmy go od razu na straty. Wystarczy dobrze zdiagnozować przyczynę problemu. Wskazujemy, jak samodzielnie poradzić sobie z drobną awarią. Pokazujemy również najprostszą drogę do naprawy Twojego urządzenia. Niezmiennie pogłębiamy naszą wiedzę, aby przekazywać wam istotne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Żelazko nie wytwarza pary
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top