Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Żelazko Rodzaj urządzenia

Części do żelazek Bosch

(1 405 produktów)

Poniżej znajdziesz oryginalne i zamienne części do żelazek marki Bosch. Użyj filtrów, aby szybciej znaleźć właściwą część. Żeby mieć pewność dobrania właściwej części - wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu spisując go z tabliczki znamionowej. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Jeżeli masz problem z nazwaniem części, której poszukujesz zajrzyj w nasze karty złożeniowe. W przypadku, kiedy nie wiesz jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak zrobić to najprościej. Nasza oferta zawiera również szeroki wybór środków pielęgnacyjnych oraz akcesoriów do większości sprzętów AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Powiązane linki:

Rozwiązania technologiczne żelazek Bosch

Żelazka marki Bosch wykorzystują szereg rozwiązań technologicznych w celu poprawienia efektów prasowania, wygody podczas pracy z urządzeniem oraz bezpieczeństwa użytkownika. Jednym z rozwiązań mających na celu podniesienie bezpieczeństwa podczas pracy jest system SensorSecure. Dzięki tej technologii urządzenie wstrzymuje pracę natychmiastowo po zdjęciu ręki użytkownika z uchwytu. Rozwiązanie takie zabezpiecza przed przypaleniem ubrań i wypadkami, szczególnie w sytuacjach gdy zapominamy o nagrzanym żelazku.

=

Technologia SensorSecure zapewnia także bardzo szybkie nagrzewanie stopy żelazka po wykryciu obecności ręki na uchwycie, dzięki czemu przerwaną pracę można podjąć bez zbędnego tracenia czasu na ponowne rozgrzewanie urządzenia. Stopę ceramiczną PalladiumGlissée zaprojektowano w taki sposób, by efekty prasowania były zawsze doskonałe. Trzy strefy kanałów parowych zapewniają idealne rozprowadzanie gorącej pary wodnej po prasowanej tkaninie. Stopa PalladiumGlissée wspomagana jest technologią AdvancedSteam System, optymalizującą dystrybucję pary do właściwych stref. Żelazka marki Bosch mogą być także wyposażone w tryb ECO.

Program ten pozwala na oszczędność zarówno energii, jak i wody. Urządzenie w tym trybie zużywa aż do 25% mniej energii elektrycznej oraz do 35% mniej wody. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest I-Temp. System ten automatycznie ustawia poziom temperatury uniwersalny dla wszystkich rodzajów tkanin, dzięki czemu prasowanie można rozpocząć po wciśnięciu jednego przycisku. I-Temp gwarantuje optymalną temperaturę prasowania bez ryzyka uszkodzenia prasowanych tkanin.

Klapka wlewu wody do żelazka Bosch 10001700
Przycisk pary do żelazka Bosch 10002024
Wlew wody do żelazka Bosch 00754429
Klapka wlewu wody do żelazka Bosch 00635367
Górna obudowa do żelazka Bosch 12019606
Pompka pary do żelazka Bosch 00176949
3890 2290
Wyślemy dziś
 do żelazka Bosch 10008556
4090
Wyślemy dziś
Elektrozawór do żelazka Bosch 10004630
Stopa do żelazka Bosch 00749159
42200
Wyślemy dziś
Termostat do żelazka Bosch 00608751
4590
Wyślemy w poniedziałek
Pompka pary do żelazka Bosch 00628593
3190
Wyślemy w poniedziałek
Klapka wlewu wody do żelazka Bosch 10001697
9190
Wyślemy w poniedziałek
Zbiornik wody do żelazka Bosch 00754425
15000
Wyślemy w poniedziałek
Bezpiecznik termiczny do żelazka Siemens 00603371
Pompa wody do żelazka Bosch 00608761
9990
Wyślemy w poniedziałek
Przycisk zraszacza do żelazka Bosch 00629780
2590
Wyślemy w poniedziałek
Tylna obudowa do żelazka Bosch 00634644
2790
Wyślemy w poniedziałek
Stopa do żelazka Bosch 11030841
24500
Wyślemy w poniedziałek
Tylna obudowa do żelazka Bosch 12026705
3590
Wyślemy w poniedziałek
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu
Może Cię zainteresować

Jak korzystać z uderzenia pary wodnej w żelazkach marki Bosch?

Żelazko Bosch

Żelazka marki Bosch podzielić można ze względu na posiadaną moc: urządzenia produkowane są w wersjach 2400 W oraz 2800 W. Duża moc pozwala na szybsze nagrzewanie stopy żelazka oraz błyskawiczne produkowanie pary wodnej. Urządzenia te można podzielić także ze względu na ilość produkowanej pary - występują wersje pozwalające na wyprodukowanie 120, 130 lub 180 gram pary wodnej na minutę. Jak korzystać z dużej mocy oraz funkcji uderzenia pary wodnej? Duża ilość pary przydaje się do prasowania grubych warstw materiału: szwów, kieszeni, wzmocnień na kolanach oraz wszędzie tam, gdzie występuje kilka warstw materiału. Para wodna przenika przez materiał, wstępnie prostując tkaninę.

Kolejnym przydatnym sposobem wykorzystania uderzenia parą wodną jest możliwość prasowania w pionie. Ubranie należy powiesić na wieszaku, po czym wystarczy skierować dysze pary na prasowaną odzież i aktywować funkcję uderzenia parą. Ten sposób zapobiega kontaktowi stopy żelazka z prasowaną tkaniną i jest przydatny szczególnie przy prasowaniu delikatnych tkanin. Nadmierne lub zbyt częste tarcie stopą urządzenia o tkaninę może powodować "wybłyszczanie" ubrań. Większość żelazek marki Bosch posiada jednak program Antishine, zapewniający ochronę przed tym efektem. Decyzja o sposobie ochrony ubrań jak zawsze jednak pozostaje w gestii użytkownika. Do przeprowadzania odkamieniania żelazka należy używać wyłącznie dedykowanych preparatów. Domowe sposoby, takie jak ocet lub kwasek cytrynowy, mogą uszkodzić podzespoły żelazka. Dodatkowo, czyszczenie domowym sposobem może być powodem powstawania plam na prasowanej odzieży.

Żelazko nie wytwarza pary

Zepsuty sprzęt wcale nie oznacza końca jego żywota. Zrozumienie pochodzenia usterki ułatwi naprawę. Pokażemy Ci, jak samodzielnie wykonywać drobne naprawy. Informujemy was także o tym, jak najlepiej dbać o urządzenia. Wychodząc naprzeciw naszym klientom nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę odnośnie urządzeń AGD.

Zobacz rozwiązanie
Żelazko nie wytwarza pary
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się
scroll top