baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Ekspres do kawy Rodzaj urządzenia

Części do ekspresów do kawy Siemens

(2 132 produktów)

Poniżej znajdziesz oryginalne i zamienne części do ekspresów do kawy marki Siemens. Używając filtrów drogą ścieżki wyszukasz pożądaną część. Wpisując model sprzętu w wyszukiwarkę uzyskasz dostęp do oryginalnych części, jak i zamienników. Sprawdziłeś ekspres dookoła i dalej rozmyślasz, gdzie może znajdować się tabliczka znamionowa? Podnieś zbiornik na wodę i spójrz pod spód. Skorzystaj z listy części dostępnej na stronie internetowej, aby znaleźć szukaną część. Specjalnie z myślą o naszych klientach stworzyliśmy kanał na YouTube z filmikami instruktażowymi dotyczącymi wymiany części, aby było to dla Ciebie jeszcze prostsze. Dbanie o sprzęt i jego czystość jest niezwykle ważne, a dzięki nam możesz zaopatrzyć się w odpowiednie środki do pielęgnacji sprzętów.

Dostępność
Powiązane linki:

Doskonały smak kawy w ekspresach marki Siemens

Ekspresy marki Siemens wykorzystują szereg innowacyjnych technologii w celu uzyskania znakomitego aromatu oraz smaku przyrządzanego napoju. Urządzenia te można podzielić na dwie kategorie: wersje automatyczne oraz przelewowe.

Ekspres do kawy Siemens - innowacyjne technologie

Ekspresy przelewowe wykorzystują między innymi technologię aromaSense Plus. System ten reguluje ilość gorącej wody dopuszczonej do kontaktu ze zmieloną kawą, dzięki czemu nasycenie naparu aromatem jest zawsze idealne. Urządzenia te oferują także funkcję uchylnej obsady filtra. Rozwiązanie to pozwala na przygotowanie filiżanki kawy w tempie ekspresowym, pomijając większość funkcji urządzenia. Ten sposób przyrządzania napoju dedykowany jest dla osób żyjących w pośpiechu, które na poranną filiżankę kawy mają nie więcej niż kilka minut.

Wersje automatyczne natomiast mogą posiadać zintegrowaną podgrzewaną płytę na filiżanki, dzięki której naczynie na kawę zawsze będzie miało odpowiednią temperaturę. Funkcja oneTouch pozwala na przyrządzenie wybranego napoju za jednym naciśnięciem przycisku, a młynek typu silentCeram Drive zapewnia wyjątkowo niski poziom hałasu podczas pracy urządzenia. Dzięki temu przyrządzanie porannej kawy nie tylko trwa niecałą minutę, ale także nie budzi pozostałych domowników.

Możliwość wyboru jednego spośród kilku trybów: aromaIntense oferującego wzmocnienie aromatu, aromaDouble Shot eliminującego gorzki posmak napoju czy individualCup Volume pozwalającego określić pojemność filiżanki zapewnia pełną personalizację otrzymanego napoju przy jednoczesnym utrzymaniu doskonałego smaku za pomocą technologii coffeeSensor System.

2390
Wyślemy pojutrze
Dozownik kawy do ekspresu Siemens 12011804
Zawór ceramiczny do ekspresu Siemens 12015639
Wylewka kawy do ekspresu Siemens 00621811
Drzwiczki boczne do ekspresu Siemens 00703294
Zaparzacz do ekspresu Bosch 11014118
30500
Wyślemy pojutrze
Rurka dyszy pary do ekspresu Siemens 10002576
Uszczelka zaparzacza do ekspresu Siemens 00622024
Młynek kawy kompletny do ekspresu Siemens 12028402
Dysza pary do ekspresu Bosch 12014639
18700
Wyślemy pojutrze
Wylewka kawy i mleka do ekspresu Siemens 12004726
Dysza spieniania mleka do ekspresu Bosch 00625040
Grzałka przepływowa do ekspresu Siemens 12015169
Pojemnik na wodę do ekspresu Siemens 00673864
Zawór ceramiczny do ekspresu Siemens 00654842
Zawór ceramiczny do ekspresu Siemens 12006270
Wspornik ociekacza do ekspresu Siemens 12020235
Zawór do ekspresu Siemens 00653094
11900
Wyślemy pojutrze
Grzałka przepływowa do ekspresu Siemens 12004535
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu
Może Cię zainteresować

Przelewowy czy automatyczny - który ekspres marki Siemens wybrać?

Ekspres do kawy Siemens - przelewowy czy automatyczny

Ekspresy marki Siemens dzielą się na wersje automatyczne oraz przelewowe. Zautomatyzowane urządzenia cechuje przede wszystkim prostota czyszczenia - automatyczny proces zarówno usuwania zanieczyszczeń, jak i dezynfekowania i odkamieniania zapewnia szybkie i dokładne czyszczenie wszystkich podzespołów od pojemnika na wodę po dysze. Jedynym wyjątkiem jest młynek, który należy czyścić ręcznie za pomocą specjalnej szczotki do usuwania pozostałości po kawie zmielonej. Ekspresy automatyczne zaprojektowane marki Siemens zaprojektowane są także z myślą o pojedynczej, perfekcyjnej filiżance napoju i doskonale nadają się do szybkiego przygotowywania zarówno "małej czarnej", jak i Latte Macchiato.

Wersje przelewowe natomiast są mniej wygodne w czyszczeniu oraz nadają się wyłącznie do przygotowywania zwykłego naparu z kawy, jednak zdecydowanie lepiej sprawdzają się w parzeniu większych ilości kawy. Pojemny dzbanek oraz podgrzewana podstawa pozwalają na przygotowanie dużej ilości kawy na zapas. Dodatkowe opcje programowania pozwalają także na ustawienie godziny, o której świeża, gorąca kawa ma na użytkownika czekać. Zarówno wersje przelewowe, jak i automatyczne mają swoich zwolenników, jednak można wyróżnić preferowany wybór dla pewnych grup odbiorców. Osoby pracujące w nocy docenią możliwość zaparzenia dużej ilości kawy bez potrzeby uruchamiania głośnego urządzenia o trzeciej nad ranem, a pracowników biurowych zdecydowanie ucieszy możliwość zaprogramowania własnego przepisu w pamięci ekspresu automatycznego.

Suszarka do prania buczy

Sprawność sprzętu AGD to podstawa. Zobacz, jak go naprawić w razie awarii. Zrozumienie zasady działania sprzętu to podstawa do wykonania wielu napraw. Pomagamy w uporaniu się z drobnymi awariami. Przekazujemy Wam również przydatną wiedzę na temat dbania o sprzęt AGD. Stale pogłębiamy naszą wiedzę, aby móc pomagać wam jeszcze więcej.

Zobacz rozwiązanie
Suszarka do prania buczy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się