baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Frytkownica Rodzaj urządzenia

Siemens części do frytkownicy

(54 produktów)

Filtr oleju jest niezbędnym elementem każdej frytkownicy Siemens. Dba o czyste powietrze podczas smażenia, poprzez redukcję wszelkich nieświeżości. To prostokątny kawałek materiału z tworzywa sztucznego w metalowej obudowie. Jest wbudowany we wnętrze urządzenia w górnej jego części. Aby filtr dokładnie pochłaniał wszelkie zapachy, należy pamiętać o regularnej wymianie.

Dostępność
Powiązane linki:
Pokrywa do frytkownicy Siemens 00438510
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu
Może Cię zainteresować

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Zepsute urządzenie wcale nie musi okazać się aż takim problemem jak nam się wydaje. Odpowiednie rozpoznanie usterki to połowa sukcesu do naprawy sprzętu. Pokazujemy, jakich narzędzi użyć i na co zwrócić uwagę podczas usuwania awarii. Dodatkowo staramy się dawać wskazówki, jak dbać o urządzenie, aby slużyło jak najdłużej i bezawaryjnie. Stale podnosimy nasze kwalifikacje, aby przekazywać tylko rzetelne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się