Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Lodówka Rodzaj urządzenia

Części do lodówek Gaggenau

(2 611 produktów)

Poniżej zestawiono części oryginalne, jak i fabryczne odpowiedniki do lodówek marki Gaggenau. By szybciej poszukać właściwą część, skorzystaj z filtrów znajdujących się po lewej stronie. Wpisz model swojego sprzętu w wyszukiwarkę, by mieć pewność doboru części. Jeżeli nie jesteś pewien, gdzie znaleźć tabliczkę znamionową w lodówce, otwórz drzwi lodówki i patrz w kierunku ścianki drzwiczek. Dostępna lista części pomoże Ci zidentyfikować szukaną przez Ciebie część. Borykasz się z problemem zawiasów w lodówce? Krótki filmik instruktażowy na naszym kanale na YouTube pokaże Ci jak wymienić, dobrać, a także zamontować zawiasy. Nasza oferta zawiera również szeroki wybór środków pielęgnacyjnych oraz akcesoriów do większości sprzętów AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Powiązane linki:

Przemyślane i eleganckie: lodówki marki Gaggenau

Chłodziarko – zamrażarki marki Gaggenau charakteryzuje nienaganne wykonanie, elegancki design oraz przemyślane rozwiązania techniczne. Wnętrze urządzenia wykonane ze stali szlachetnej oraz aluminiowe półki na drzwiach gwarantują proste i szybkie czyszczenie oraz wytrzymałość nawet przy pełnym załadunku.

Lodówka Gaggenau - elegancka i przemyślana technologia

W zależności od modelu, urządzenie może także posiadać szklaną półkę wyposażoną w napęd elektryczny umożliwiający regulację położenia. Wytrzymałość półki oraz napędu pozwalają na regulację nawet przy pełnym obciążeniu półki. Za warunki panujące w komorze odpowiedzialne są systemy nawiewu, dokładnie rozprowadzające zimne powietrze po wszystkich strefach lodówki.

Automatyczne odszranianie oraz specjalny antybakteryjny filtr węglowy pomagają w utrzymaniu higieny wewnątrz lodówki, nie dopuszczając do tworzenia się pleśni i grzybów. W zależności od modelu, wysokość większości umieszczonych na drzwiach półek może być dowolnie regulowana. Strefę świeżości, przeznaczoną do przechowywania owoców, warzyw i wędlin, wyposażono w technologię No-Frost oraz w pełni wysuwaną szufladą z przezroczystym frontem.

Niektóre z dostępnych w ofercie Gaggenau modeli posiadają także zintegrowaną kostkarkę do lodu. Wydajność kostkarki wynosi 1,7 kg/dobę, a 3 kg pojemności zbiornika na kostki zapewniają, że lód będzie zawsze dostępny. Zamrażarki posiadają płynną regulację temperatury, możliwość szybkiego zamrażania oraz system No-Frost. Dzięki temu produkty zawsze przechowywane są w idealnych warunkach.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
Czujnik temperatury do lodówki Bosch 00420667
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(3)
Tuleja zawiasu drzwi do lodówki Siemens 00611904
Śruba do lodówki Siemens 00612918
Elektrozawór do lodówki Siemens 00612549
Zaczep prowadnicy do lodówki Gaggenau 00605556
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(2)
Filtr węglowy aktywny do lodówki Bosch 00614665
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(2)
Żarówka do lodówki Siemens 00612235
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
Żarówka do lodówki Gaggenau 00159645
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(2)
Żarówka do lodówki Bosch G4 00189351
Szyna prowadnicy do lodówki Gaggenau 00671999
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Wyposażenie dodatkowe chłodziarko - zamrażarek Gaggenau

Pojemne lodówki Gaggenau

Chłodziarko - zamrażarki marki Gaggenau posiadać mogą regulowane, aluminiowe ramy półek umożliwiające instalację dodatkowego wyposażenia tego producenta. System modularnego wyposażenia funkcjonuje w oparciu o podzielenie dostępnego dla akcesoriów miejsca na trzy strefy. Każde z akcesoriów zajmuje jedną lub dwie strefy, dzięki czemu istnieje wiele kombinacji wypełnienia dostępnej przestrzeni. Wśród akcesoriów występują między innymi wykonane ze stali nierdzewnej półki na jedną butelkę, zaprojektowane z myślą o butelkach szampana. Pozwalają one na przechowywanie butelki z napojem w reprezentacyjnym miejscu.

Spośród pozostałych elementów wyposażenia dodatkowego wyróżnić można pojemniki Gastronorm. Wykonane ze stali nierdzewnej odkryte tace o głębokości 40mm pozwalają na porcjonowanie i przechowywanie pożywienia w estetyczny i higieniczny sposób. Pojemniki występują w czterech wersjach: mała taca o dnie gładkim, jej odpowiednik z dnem perforowanym oraz dwukrotnie większe wersje z dnem gładkim lub perforowanym. Małe pojemniki mają pojemność 1,5 litra i zajmują 1/3 wyznaczonej na akcesoria strefy, podczas gdy większe tacki posiadają pojemność 3 litrów i zajmują 2/3 miejsca na wyposażenie dodatkowe. Dzięki różnym rozmiarom pojemników istnieje pięć kombinacji wyposażenia lodówki: 1 x 1/3, 2 x 1/3, 3 x 1/3, 1 x 2/3 oraz 1 x 2/3 + 1 x 1/3. Pojemniki z serii dodatkowego wyposażenia są zgodne z ogólnoświatowymi normami porcjowania posiłków, można z nich swobodnie korzystać poza chłodziarko - zamrażarką i nadają się do przechowywania potraw zarówno zimnych, jak i gorących. Oczywiście, pojemnika wypełnionego gorącą potrawą nie należy wkładać do lodówki.

Nie działa No Frost w lodówce

Zepsute urządzenie wcale nie musi okazać się aż takim problemem jak nam się wydaje. Właściwe określenie problemu usterki to klucz do samodzielnej naprawy. Wskazujemy, jak z naszą pomocą wykonać to w domowym zaciszu. Dodatkowo podpowiadamy, jak dbać o sprzęt, aby przedłużyć jego żywotność. Dajemy "drugie życie" urządzeniom.

Zobacz rozwiązanie
Nie działa No Frost w lodówce
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top