baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Chłodziarka Rodzaj urządzenia

Pojemniki do chłodziarek

(132 produktów)

pojemniki oryginalne i zamienne do chłodziarek. Zastosuj filtr a przybliżysz się do szukanej części. Podając model będziesz bliżej szukanej części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Skorzystaj z listy części dostępnej na stronie internetowej, aby znaleźć szukaną część. Sprawdź koniecznie nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy, jak w prosty sposób wymieniać i naprawiać części w sprzętach AGD. Nie musisz się martwić, że nie poradzisz sobie z samodzielną naprawą, ponieważ wskazaliśmy dla Ciebie, ile narzędzi będziesz potrzebował do wymiany zepsutej części.

Dostępność
Szuflada na warzywa do chłodziarki (00688819)
Pojemnik na jajka do chłodziarki (FA3C000B4)
8590
Wyślemy jutro
Outlet już od 2990
Szuflada na warzywa do chłodziarki (929002000)
Szuflada na warzywa do chłodziarki (929003600)
Szuflada na warzywa do chłodziarki (929084300)
Szuflada na warzywa do chłodziarki (979127400)
Szuflada na warzywa do chłodziarki (979127000)
Szuflada na warzywa do chłodziarki (929081200)
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Zmywarka skraca cykl mycia

Nie panikujmy, kiedy urządzenie przestaje działać. Wystarczy właściwa diagnoza usterki i dobór części zamiennych. Pomagamy w uporaniu się z problemem awarii. Podpowiadamy także, jak dbać o sprzęty AGD, tak aby cieszyć się ich jak najdłuższym użytkowaniem. Ciągle doszkalamy się, aby przekazywać tylko fachową wiedzę naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Zmywarka skraca cykl mycia

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się