baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralko-suszarka Rodzaj urządzenia
Szukaj po kategorii części

Części do pralko-suszarek Gaggenau

(33 produktów)

Oryginalne i zamienne części do pralko-suszarek Gaggenau. Zastosuj filtr a łatwiej znajdziesz potrzebną część. Najszybszy sposób na znalezienie właściwej części to wpisanie modelu sprzętu w wyszukiwarkę. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Zajrzyj do naszych złożeniówek, by upewnić się, której części poszukujesz. Dla zagwarantowania bezpiecznej wymiany zepsutej części w Twoim urządzeniu, stworzyliśmy szereg filmików instruktażowych na kanale YouTube. Chcesz cieszyć się czystością swoich sprzętów jak najdłużej? Zakup profesjonalne środki do pielęgnacji sprzętów AGD w naszym sklepie.

Dostępność
Powiązane linki:

Wygodne i wydajne: suszarki marki Gaggenau

Suszarki kondensacyjne marki Gaggenau zaprojektowane zostały z myślą o maksymalizacji wygody użytkowania oraz stałych wartościach zużycia prądu.

Suszarka Gaggenau - wygoda i wydajność

Samoczyszczący się wymiennik ciepła utrzymuje swoje parametry przez długi czas, dzięki czemu wydajność urządzenia nie zmniejsza się wraz z użytkowaniem. Dzięki temu podzespołowi suszarki marki Gaggenau uzyskują klasę energetyczną A, A+ lub A++. Duży bęben o pojemności 8 litrów w połączeniu z wewnętrznym oświetleniem pozwala na dokładne wypełnienie przestrzeni w urządzeniu zgodnie z zaleceniami producenta.

Dodatkowo w załadunku pomagają duże, otwierane pod kątem 180° drzwi. W pełni elektroniczne sterowanie odbywa się za pomocą podświetlanych pokręteł z wbudowanym przyciskiem on/off oraz wyświetlacza dotykowego TFT. Wyświetlacz podaje także wszystkie informacje dotyczące przebiegu procesu suszenia oraz czas pozostały do zakończenia pracy suszarki.

W zależności od modelu urządzenie może także wygładzać ubrania po zakończeniu suszenia. O bezpieczeństwo użytkownika oraz dzieci dba funkcja blokady przed przypadkowym uruchomieniem. Niektóre z dostępnych na rynku modeli posiadają bęben ze stali szlachetnej o strukturze plastra miodu, zaprojektowane specjalnie w celu ochrony delikatnych tkanin. Suszarki wyposażono także w szereg programów pozwalających na dopasowanie parametrów suszenia do rodzaju suszonej tkaniny. W zależności od wersji urządzenie może posiadać między innymi programy Bawełna, Buty w koszu, Koce, Jeans czy Super 40.

Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu
Promowane produkty

Jak utrzymać maksymalną wydajność suszarek kondensacyjnych Gaggenau?

Suszarka Gaggenau - wydajność i oszczędność

Suszarki kondensacyjne marki Gaggenau posiadają klasę efektywności energetycznej A++. Oznacza to, że urządzenia te są wyjątkowo wydajne i oszczędne w zużyciu prądu. Jednak aby zachować pełną wydajność wynikającą z wysokiej klasy energetycznej, należy dbać o urządzenie. Producent zaleca między innymi czyszczenie filtrów wyłapujących drobne włókna po każdym cyklu suszenia. Filtry te składają się z dwóch części: wewnętrznej oraz zewnętrznej. Gniazdo filtra znajduje się w dolnej części komory suszarki, dokładnie w odpływie wody. Aby wykonać dokładne czyszczenie tego elementu, należy wyciągnąć filtr z gniazda, uprzednio dokładnie oczyszczając obszar klapy urządzenia z wszelkich drobnych zanieczyszczeń. Jest to krytycznie ważne, gdyż przedostanie się zalegających włókien do niechronionego filtrem odpływu może spowodować uszkodzenie podzespołów urządzenia.

Po wyciągnięciu z gniazda filtr należy rozłożyć - obydwie części, zarówno przednia, jak i tylna, spoczywając w gnieździe są złożone wpół. Po rozwinięciu filtra należy ręcznie usunąć wszystkie kłaczki, włókna i drobne zanieczyszczenia. Dodatkowo należy filtr wypłukać pod bieżącą wodą w celu usunięcia brudu. Po zakończeniu czyszczenia filtr należy wysuszyć, złożyć i zamontować w suszarce. Do czyszczenia filtra nie należy używać chemii domowego użytku. Posiadacze suszarek kondensacyjnych bez odpływu skondensowanej wody powinni także pamiętać o regularnym opróżnianiu pojemnika na skropliny. Wodę bezwzględnie należy wylewać po każdym suszeniu.

Zamrażarka chłodzi, ale chłodziarka nie

Niesprawny sprzęt AGD to nie powód do radości, ale nie ma co panikować. Ratunkiem może być właściwa diagnoza problemu i odpowiedni dobór nowej części zamiennej. Pokazujemy, że samodzielna naprawa może być bardzo prosta w wykonaniu. Przekazujemy także istotną wiedzę dotyczącą uzytkowania i dbania o sprzęt AGD. Żaden sprzęt AGD nie ma już przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Zamrażarka chłodzi, ale chłodziarka nie

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się