baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralko-suszarka Rodzaj urządzenia

Części do pralko-suszarek Bosch

(1 514 produktów)

Poniżej prezentujemy oryginalne części jak i ich odpowiedniki do pralko-suszarek marki Bosch. Użyj filtrów, aby szybciej dobrać właściwą część do Twojego sprzętu. Najszybszy sposób na znalezienie właściwej części to wpisanie modelu sprzętu w wyszukiwarkę. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Dostępna lista części pomoże Ci zidentyfikować szukaną przez Ciebie część. Na naszym kanale YouTube znajdziesz filmiki instruktażowe pokazujące jak w łatwy sposób można wymieniać części w sprzętach AGD. Posiadamy także szeroki wybór akcesoriów i środków do pielęgnacji sprzętów.

Dostępność
Powiązane linki:

Zalety pralko-suszarek

Pralko-suszarki marki Bosch łączą w sobie zalety, technologie i rozwiązania pochodzące z pralek oraz suszarek kondensacyjnych. Urządzenia te dedykowane są dla osobom z małą ilością miejsca w mieszkaniu oraz zabieganym stylem życia. Funkcja prania i suszenia non-stop znacznie upraszcza i przyspiesza korzystanie z urządzenia. Wystarczy załadować bęben i wcisnąć jeden przycisk. Pralko-suszarka najpierw wypierze, a potem automatycznie wysuszy nasze ubrania, bez konieczności zmiany programu czy przekładania ubrań. Dzięki temu odzież będzie gotowa do użycia od razu po wyciągnięciu z urządzenia.

Pierz, susz odzież - wszystko w jednym sprzęcie

Wyposażenie pralko-suszarek w system AutoDry gwarantuje oszczędność energii oraz zabezpiecza urządzenie oraz ubrania przed przegrzaniem. Za pomocą specjalnego czujnika pralko-suszarka mierzy poziom wilgotności i automatycznie ustala czas oraz intensywność suszenia. Po zakończeniu procesu urządzenie kończy pracę, eliminując ryzyko nadmiernego wzrostu temperatury w bębnie. Technologia suszenia kondensacyjnego natomiast oszczędza pieniądze użytkownika. Przeciętna pralko-suszarka w procesie suszenia wykorzystuje zimną wodę.

Rozwiązania marki Bosch do procesu suszenia wykorzystują jednak, zamiast standardowej zimnej wody, wyłącznie schłodzone powietrze. Pozwala to na oszczędzenie nawet do 40 litrów wody podczas jednego cyklu suszenia. Urządzenia posiadać mogą, w zależności od modelu, aż trzynaście specjalnych trybów prania oraz suszenia, między innymi "mniej zagnieceń", PowerWash60, "suszenie delikatne" oraz "jedwab".

Zawias drzwi do pralki Siemens 00615919
Amortyzator bębna 00094072 do pralki Bosch
Amortyzator bębna 00677963 do pralki Siemens
Bęben 00770734 do pralki Siemens
101000
Wyślemy jutro
Pokrętło programatora do pralki Bosch 00154387
13700
Wyślemy pojutrze
outlet Outlet już od 7990
Zestaw montażowy do pralki Bosch 00059132
10900
Wyślemy pojutrze
outlet Outlet już od 5990
Osłona szyby drzwi do pralki Siemens 00649814
6490
Wyślemy jutro
3990
Wyślemy jutro
Uchwyt drzwi do pralki Bosch 00648581
Stopka 00611942 do pralki Bosch
3090
Wyślemy jutro
Uchwyt drzwi do pralki Bosch 00644221
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu
Może Cię zainteresować

Jak zmaksymalizować wydajność pralko-suszarek marki Bosch?

Pralko - suszarki Bosch

Pralko - suszarki marki Bosch cecuje wyjątkowo wysoka wydajność dzięki klasie energetycznej A oraz technologiom VarioPerfect i EcoSilence Drive. System VarioPerfect pozwala na dobranie preferowanego trybu prania i suszenia: EcoPerfect pozwala na zmniejszenie zużycia wody i energii elektrycznej o nawet 50%, podczas gdy TimePerfect przyspiesza pracę pralko - suszarki do 65%. Nowego typu indukcyjne silniki EcoSilence Drive są natomiast ekstremalnie energooszczędne. Co jeszcze można zrobić, by zmaksymalizować oszczędności podczas korzystania z pralko - suszarek marki Bosch? Przede wszystkim ładować do bębna należy dokładnie tyle ubrań, ile jest zalecane dla danego trybu pracy urządzenia. Przykładowo, dla programu Bawełna przewiduje się załadunek 7 kg ubrań dla przeprowadzenia prania oraz 4 kg załadunek dla trybu suszenia, podczas gdy w programie Sport / Fitness przewidywany załadunek zarówno dla prania, jak i suszenia wynosi zaledwie 2 kg.

Różnice wynikają z ilości detergentu oraz wody użytych do przeprowadzenia prania - wszystkie parametry danego programu pracy zostały szczegółowo dopasowane do oczyszczenia określonej ilości tkanin. Mniejszy załadunek oznacza niepotrzebne zużycie zasobów, podczas gdy nadwyżka załadunku może być powodem niedoczyszczenia i w rezultacie konieczności ponownego wyprania ubrań. Jak można z łatwością wywnioskować, istotny jest także dobór programu do rodzaju pranych i suszonych tkanin. Dokładny wybór trybu pracy oraz konsekwentne pilnowanie rodzaju czyszczonych tkanin zapewnią maksymalną możliwą wydajność osiągalną dla danego modelu pralko - suszarki.

Wentylator chłodzący w piekarniku pracuje bez przerwy

Niesprawny sprzęt AGD to nie powód do radości, ale nie ma co panikować. Odpowiednie zdiagnozowanie usterki to podstawa naprawy wraz z doborem części zamiennych. Pokazujemy, że jest to możliwe dzięki naszym wskazówkom. Szczegółowo opisujemy również jak pielęgnować urządzenia. Postawimy Twój sprzęt na nogi.

Zobacz rozwiązanie
Wentylator chłodzący w piekarniku pracuje bez przerwy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się