baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Suszarka Rodzaj urządzenia

Filtry do suszarek

(229 części)

Suszenie ubrań w suszarce polega na wtłaczaniu ciepłego powietrza do wnętrza bębna. Stąd powstają liczne nitki i kłębki kurzu w obrębie urządzenia. Aby nie trafiały do dalszego obiegu w urządzeniu, osiadają na filtrze. Filtr w suszarce zatrzymuje kłaczki z ubrań powstające podczas suszenia. Pełni ważną rolę, dlatego wymaga również odpowiedniej pielęgnacji. Najlepiej po każdym suszeniu zajrzeć do filtra i oczyścić go pod bieżącą wodą. Poprawimy jakość suszenia i przedłużymy tym samym żywotność urządzenia.

Dostępność
10300
Wyślemy dziś!
9090
Wyślemy dziś!
3690
Wyślemy jutro!
4390
Wyślemy dziś!
5590
Wyślemy dziś!
11000
Wyślemy dziś!
8390 6289
Wyślemy dziś!
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Suszarka przerywa cykl

Nie wyrzucajmy urządzenia AGD kiedy przestaje działać. Poprawne określenie problemu to gwarancja sukcesu na rozwiązanie usterki. Pokazujemy, że dasz radę zrobić to samodzielnie z naszym udziałem. Podajemy także tipy, dzięki którym Twój sprzęt będzie działał dłużej. Stale podnosimy nasze umiejętności, aby dzielić się z Wami wiedzą.

Zobacz rozwiązanie
Suszarka przerywa cykl

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się