Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralka Rodzaj urządzenia

Części do pralek Gaggenau

Poniżej prezentujemy oryginalne części jak i ich odpowiedniki do pralek marki Gaggenau. Skorzystaj z filtrów by szybciej znaleźć odpowiednią część. By mieć pewność, że części pasują do Twojego sprzętu wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu. Obecność tabliczki znamionowej w Twojej pralce zauważyć można zazwyczaj na framudze drzwi pralki. Nie masz pewności, że część jest właściwa? Zobacz nasze karty złożeniowe. Nie musisz już wzywać fachowca do każdej naprawy w Twojej pralce, wystarczy jak wejdziesz na nasz kanał na YouTube a sam dowiesz się, że nie jest to takie trudne. W naszej ofercie znajdują się również akcesoria i środki do pielegnacji sprzętów.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Powiązane linki:

Delikatne i niezawodne: pralki marki Gaggenau

Pralki marki Gaggenau charakteryzują się wysoką klasą energetyczną, wydajnym silnikiem dużej mocy praz sprawdzonymi technologiami.

Pralka Gaggenau - niezawodność i moc w jednym

W zależności od modelu drzwiczki urządzenia mogą być otwierane pod kątem 180°, zwiększając komfort podczas załadunku lub wyjmowania ubrań z bębna. Nowego typu silniki zapewniają nie tylko wysoką wydajność i prędkość wirowania, ale także wyższą trwałość i niezawodność oraz zmniejszony poziom hałasu podczas pracy urządzenia.

Niektóre z modeli posiadają także jedną lub dwie szuflady I-Dos, umożliwiające automatyczne wydzielanie dawki detergentu. W pełni elektroniczne sterowanie za pomocą podświetlanych pokręteł z wbudowanym przyciskiem on/off oraz wyświetlacza graficzno – tekstowego TFT jest intuicyjne i bardzo proste. Wyświetlacz podaje wszystkie najważniejsze parametry cyklu prania, między innymi czas pozostały do zakończenia pracy urządzenia oraz przebieg obecnego programu.

Prędkość wirowania pralek Gaggenau mieści się w zakresie od 400 do 1600 obrotów na minutę. Szereg specjalnie opracowanych programów pozwala na dopasowanie trybu pracy urządzenia do pranych ubrań, a dodatkowe funkcje, takie jak "dołożenie prania" czy "mniej zagnieceń" sprawiają, że cykl prania może być w pełni kontrolowany przez użytkownika. Oprócz standardowych programów prania pralki marki Gaggenau mogą posiadać także programy "firanki", "nocne pranie" lub "czyszczenie bębna". W zależności od modelu bęben pralki może być wykonany ze stali szlachetnej, a ukształtowanie bębna może być dodatkowo specjalnie wyprofilowane w celu chronienia delikatnych tkanin.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(11)
Łożyska + simmering do pralki Bosch 00172686
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(7)
Syfon dozownika na proszek do pralki Bosch 00627086
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(4)
Łożyska + simmering do pralki Siemens 00619809
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(3)
Stopka 00610643 do pralki Bosch
4990
Wyślemy dziś
Klucz montażowy do pralki Bosch 00416875
Zatyczka węża do pralki Bosch 00707751
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(2)
Hydrostat 00427040 do pralki Bosch
24500
Wyślemy dziś
Hydrostat 00600925 do pralki Bosch
22600
Wyślemy dziś
Amortyzator bębna 00439849 do pralki Bosch
10300
Wyślemy w poniedziałek
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(136)
Filtr pompy odpływowej 00647920 do pralki Siemens
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(23)
Obejma tylna fartucha drzwi do pralki Bosch 00354134

Czym jest i jak korzystać z funkcji I-DOS?

Pralka Gaggenau - z funkcją I-DOS

Pralki marki Gaggenau wykorzystują system inteligentnego dozowania proszku o nazwie I-DOS. Rozwiązanie to pozwala na spore oszczędności - zarówno na wodzie, energii elektrycznej jak i detergentach. Zasada działania jest banalnie prosta - przed pierwszym użyciem pralki należy napełnić odpowiedni zasobnik proszkiem do prania, można także napełnić osobny zbiornik płynem do zmiękczania tkanin, po czym... wystarczy włączyć pralkę. Całą resztę wykonuje za użytkownika system I-DOS. Odpowiednie czujniki zbierają wszelkie przydatne dane, dopasowując zarówno czas, jak i temperaturę prania do stopnia zabrudzenia tkanin. Przede wszystkim jednak system sam pobiera potrzebną ilość detergentu, dzięki czemu uzupełniać detergenty wystarczy, w zależności od pojemności zasobnika, jedynie raz na kilkanaście cykli.

Dzięki automatycznemu systemowi dopasowywania programu można zaoszczędzić nawet ponad siedem tysięcy litrów wody, a urządzenie właściwie dobierając parametry pracy działa wydajniej i krócej, zużywając mniej energii. System I-DOS to także ukłon w stronę ekologii. Mniejsze zużycie wody i prądu oraz mniej chemii dostającej się do kanalizacji pozwalają na choćby i delikatne, ale jednak stabilne wsparcie dla przyrody. Automatyczne dopasowanie programu zmywania to także oszczędność czasu - pralka atakuje zanieczyszczenia z maksymalną skutecznością, a do usunięcia nawet trudnych plam nie potrzeba specjalnych środków odplamiających. Oczywiście funkcję I-DOS można w każdej chwili zdezaktywować i wybrać program ręcznie.

Gorąca pralka podczas prania

Wadliwy sprzęt nie oznacza porzucenia go na straty. Wystarczy odpowiednia diagnoza usterki i właściwy dobór części zamiennych. Pokazujemy, że możesz zrobić to sam biorąc pod uwagę nasze wskazówki. Szeroko opisujemy również, jak dbać o sprzęt, aby służył przez długi czas. Duże AGD, jak i małe nie ma przed nami tajemnic, stale doszkalamy się, aby służyć fachową wiedzą dla klientów.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top