Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralka Rodzaj urządzenia

Części do pralek Beko

Bez pralki ciężko wyobrazić sobie domowe porządki - jest to jeden z najważniejszych sprzętów, które znajdziemy w niemal każdym domostwie, oszczędzający czas i energię użytkowników. Mimo, że pralki, przy odpowiedniej konserwacji, mogą żyć nawet kilkanaście lat, nie oznacza to, że są odporne na awarie, zniszczenia czy zużycia poszczególnych części. W zależności od tego, jak poważne są uszkodzenia czy usterki, korzystanie z urządzenia może zostać znacznie utrudnione, bądź nawet całkowicie uniemożliwione. Dostęp do wymiennych części do pralek Beko jest więc ważny, aby móc skutecznie przedłużyć życie Twojego sprzętu - ten dostęp daje Ci North. Możesz wybierać wśród tysięcy zamiennych elementów, a dzięki naszej stale powiększającej się bazie, bez trudu znajdziesz to, czego potrzebuje Twoja pralka - niezależnie od tego, czy posiadasz starszy czy nowszy model. Aby przyspieszyć poszukiwania, użyj filtrów na górze strony. Jeśli chcesz upewnić się, że dobrałeś odpowiednią część, która będzie kompatybilna z Twoim urządzeniem, sprawdź oznaczenia na tabliczce znamionowej. Z filmików instruktażowych na naszym kanale YouTube dowiesz się, jak samodzielnie wymieniać wadliwe części Twoich sprzętów domowych.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Powiązane linki:
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(15)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(138)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(327)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(33)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
835
Wyślemy dziś
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Wybierz nowe części do pralki Beko i ciesz się jej sprawnym działaniem

Części do pralek BekoBeko produkuje pralki od początku lat 90-tych - od tego czasu produkty te zdążyły ewoluować, aż mogliśmy się cieszyć zaawansowanymi technologicznie urządzeniami i innowacyjnymi rozwiązaniami, mającymi na celu usprawnienie procesu prania. Dodatkowym atutem jest szeroka i łatwa dostępność części do pralki Beko - North oferuje tysiące zamiennych elementów do sprzętów producenta. Przedłużanie życia Twojej pralki poprzez wymianę psujących się bądź zużytych części jest jedną z dróg prawidłowej konserwacji.

Pralki Beko wyposażone są w specjalne programy, które - dzięki najnowszym technologiom - pozwolą Ci dopasować cykl do Twoich potrzeb i oczekiwań. Niektóre modele pralek Beko wyposażone są w silnik bezszczotkowy, który również był kiedyś pokazem jednej z nowszych technologii. Ten konkretny typ silnika ma sporo zalet; wysoką niezawodność, niski poziom hałasu podczas prania, a także mniejsze zużycie energii. Wszystko to, czego oczekujemy od pralki. Nowsze modele charakteryzują się bardzo niskim zużyciem wody oraz energii, niezwykle wydajnymi programami prania i wieloma opcjami, które możemy dostosowywać w zależności od oczekiwanych skutków. Poniżej przeczytasz o kilku z najbardziej przydatnych programów, które możesz znaleźć w pralkach Beko.

Jaki program wybierasz?

Programem szczególnie przydatnym i korzystnym dla zdrowia, jest program antyalergiczny. Jego głównym punktem, jest płukanie tak, aby na ubraniach nie zostało ani śladu detergentu. Coraz więcej osób (w tym małe dzieci) ma reakcje alergiczne w postaci problemów skórnych przez środki piorące, a więc taki program jest niemalże koniecznością. Znajdziesz także program specjalnie do ciemnych ubrań - ochroni on Twoje czarne tkaniny przed blaknięciem. Posiadaczom pupili przyda się program do usuwania sierści zwierząt domowych. Ten, kto posiada psy lub koty, a nawet chomiki czy świnki morskie, wie, jak ciężko jest o znalezienie ubrań wolnych od kawałków futra - dodatkowo, zazwyczaj znajdujemy je na ciemnych materiałach, przez co są bardziej widoczne. Ten program temu zapobiega. Istnieje także program do ubrań, które nie mają wielu zabrudzeń i wystarczy je odświeżyć - program ekonomiczny. Wtedy urządzenie pierze odzież w bardzo niskiej temperaturze i zużywa przy tym mało wody oraz energii. Beko posiada także elektroniczną kontrolę zużycia wody, w zależności od wielkości ładunku prania. Dla efektywnego wirowania wprowadzono także kontrolę balansu, a jako rozwiązanie przeciwko twardej wodzie znajdziemy reostat, który zapobiega osadom i korozji.

Części do pralek Beko są szeroko dostępne, niezależnie od tego, czy posiadasz starczy czy też nowszy model. Ważne jest jednak regularne sprawdzanie stanu urządzenia, aby psujące się elementy zostały szybko wymienione. Wszystko to, czego potrzebuje Twoje urządzenie Beko - części do pralek, lodówek i innych urządzeń - znajdziesz w North.

Gorąca pralka podczas prania

Popsute urządzenie wcale nie oznacza, że musimy go wyrzucić. Wystarczy dobrze zdiagnozować przyczynę problemu. Wskazujemy, jak samodzielnie poradzić sobie z drobną awarią. Pokazujemy również najprostszą drogę do naprawy Twojego urządzenia. Żaden sprzęt AGD nie ma już przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top