Beko części zamienne

(19 586 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne i zamienne części do sprzętów marki Beko. Używając filtrów zaoszczędzisz czas na wyszukanie potrzebnej części. By uniknąć niepewności czy dana część pasuje do Twojego sprzętu, wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Nie musisz już wzywać fachowca do każdej naprawy w Twoim urządzeniu, wystarczy jak wejdziesz na nasz kanał na YouTube a sam dowiesz się, że nie jest to takie trudne.

Dostępność

Historia Beko - młodego i światowego lidera

Beko jest jedną z najmłodszych firm z wyrobioną marką na rynku AGD – historia tej marki ma zaledwie 34 lata. Początek Beko wiąże się z małym garażem na tyłach niewielkiej posiadłości w niemieckim mieście Düsseldorf.

Berthold Koch skonstruował tam po wielu próbach i błędach pierwszy dren kondensatu z elektronicznym sterowaniem, będący podstawą do opracowania przełomowego systemu Bekomat. Dzięki temu osiągnięciu firma Beko stała się światowym liderem w technologii wykorzystania sprężonych gazów. Z biegiem lat na rynek wychodziły kolejne urządzenia, wykorzystujące system Bekomat.

Historia Beko - młodego i światowego lidera

Do roku 1990 firma rozwinęła się do tego stopnia, że konieczne okazało się przeniesienie siedziby do nowszych i większych pomieszczeń w Neuss. Firma Beko nie spoczywała jednak na laurach – lata 90. to przede wszystkim potężny rozwój w dziedzinie filtracji oraz osuszania sprężonego powietrza. Dzięki nowym technologiom Beko powitała nowe tysiąclecie w sposób charakterystyczny dla dojrzałych i stabilnych przedsiębiorstw, osiągając miejsce wśród liderów rynku i nie zatrzymując się przy tym ani na chwilę w kwestiach rozwoju.

Zmiana nazwy z BEKO Kondensattechnik GmbH na BEKO Technologies GmbH oraz przejęcie w roku 2007 dużej części udziałów firmy Everair Technology, zaowocowały znaczącym poszerzeniem oferty oraz jeszcze większym potencjałem rozwojowym. W chwili obecnej, mimo kryzysu spowodowanego śmiercią Bertholda Kocha, firma nadal skupia się na rozwoju i stabilnym podbijaniu rynku AGD. Zakłady produkcyjne w Neuss zostały powiększone do ponad 9000 metrów kwadratowych, a precyzyjne zmiany podczas kryzysu gospodarczego uchroniły firmę przed większością zagrożeń ekonomicznych.

Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz rodzaj urządzenia
Może Cię zainteresować

Jak korzystać z trybu serwisowego w pralkach Beko?

Beko

Tryb serwisowy w pralkach marki Beko dostępny jest z poziomu panelu sterowania. Wchodząc w tryb serwisowy uzyskamy dostęp do zaawansowanych opcji oprogramowania, dzięki czemu możemy samodzielnie zidentyfikować usterkę.

UWAGA! Korzystając z trybu serwisowego musimy wiedzieć, co robimy. Bardzo łatwo jest za pomocą niewłaściwej sekwencji klawiszy zablokować urządzenie. Aby wejść w tryb serwisowy, włączamy pralkę używając przycisku włącz/wyłącz. Programatorem wybieramy program bawełna 90 bez prania wstępnego (drugi z lewej). Wciskamy i przytrzymujemy przyciski włącz/wyłącz oraz start/pauza/anuluj, dopóki nie zacznie migać lampka kontrolna przy przycisku start/pauza/anuluj (z reguły kontrolka zaczyna migać po trzech sekundach). W tym momencie na paneli wyświetli się kod błędu – w modelach z wyświetlaczem cyfrowym kod zostanie podany na wyświetlaczu, natomiast w wersjach urządzeń bez wyświetlacza kod jest podawany za pomocą sekwencji mrugających kontrolek przy przyciskach. Po zapisaniu kodu błędu natychmiast go kasujemy, przytrzymując na trzy sekundy przycisk start/pauza/anuluj. Po wykasowaniu błędu znajdziemy się w trybie testu funkcji. Każde wciśnięcie przycisku start/pauza/anuluj spowoduje przejście do kolejnej fazy testu. Z reguły w pralkach Beko występuje łącznie 13 faz testowych, każda sprawdzająca inne funkcje i podzespoły pralki. Odpowiednia identyfikacja danej fazy testowej oraz kodu błędu powinny być przeprowadzane przy pomocy tabeli kodów oraz instrukcji.

Dlaczego zmywarka nie kończy programu?

Nie wyrzucajmy urządzenia AGD kiedy przestaje działać. Zrozumienie pochodzenia usterki ułatwi naprawę. Pokażemy Ci, jak samodzielnie wykonywać drobne naprawy. Informujemy was także o tym, jak najlepiej dbać o urządzenia. Wychodząc naprzeciw naszym klientom nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę odnośnie urządzeń AGD.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego zmywarka nie kończy programu?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się