Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Okap Rodzaj urządzenia

Części do okapów Beko

(301 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne części i ich odpowiedniki do okapów marki Beko. Używając filtrów nie będziesz marnował czasu na szukanie potrzebnej części. Podając model urządzenia, przybliżysz się do szukanej części. Sprawdziłeś wszystkie ścianki w swoim okapie i dalej nie zlokalizowałeś tabliczki znamionowej? Podnieś kratkę filtra węglowego, tam znajdziesz tabliczkę. Przy wyborze części ułatwi Ci plik zawierający pełną listę części dla danego modelu. W przypadku, kiedy nie wiesz jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak zrobić to najprościej. Posiadamy również spory wybór akcesoriów i środków pielęgnacyjnych do różnych sprzętów AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Powiązane linki:
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu
Może Cię zainteresować

Każda osoba spędzająca dużo czasu w kuchni docenia działanie okapu kuchennego. Zapewnia on cyrkulację powietrza, które przy okazji gotowania może zostać zanieczyszczone różnego rodzaju zapachami, nie tylko z potraw. Korzystanie z kuchni staje się bardziej przyjemne oraz wygodne. Beko dbając o swoich klientów zainstalowało ciekawe funkcje do swoich okapów, jak automatyczne odświeżanie powietrza czy intensywne pochłanianie. Filtracja oparta na specjalnych węglowych filtrach zapewnia wysoką skuteczność, a tym samym satysfakcję Klienta. Beko postawiło na minimalnym wykorzystaniu energii, a maksymalnych efektach pracy okapu. Wydawać by się mogło, że okapy od Beko, z powodu wysokiej jakości i funkcjonalności są nadzwyczajnie drogie. Nic bardziej mylnego. Sukces Beko leży w produkowaniu tanich, ale solidnych produktów, na przykład takich jak okapy. Nie można jednak zapomnieć o częściach i filtrach do okapów, które North.pl proponuje w poszczególnych kategoriach swojego asortymentu. W katalogu north.pl znajdują się atrakcyjnie cenowo części i filtry do okapów Beko, które łatwo odnajdziesz w bazie artykułów, dzięki wyszukiwarce na stronie głównej north.pl

Wentylator w okapie nie działa

Nie panikujmy, jak sprzęt AGD w naszym domu przestanie działać. Zrozumienie pochodzenia usterki ułatwi naprawę. Pokażemy Ci, jak samodzielnie wykonywać drobne naprawy. Informujemy was także o tym, jak najlepiej dbać o urządzenia. Wychodząc naprzeciw naszym klientom nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę odnośnie urządzeń AGD.

Zobacz rozwiązanie
Wentylator w okapie nie działa
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się
scroll top