Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Okap Rodzaj urządzenia

Części do okapów Beko

Tutaj znajdziesz oryginalne części i ich odpowiedniki do okapów marki Beko. Używając filtrów nie będziesz marnował czasu na szukanie potrzebnej części. Podając model urządzenia, przybliżysz się do szukanej części. Sprawdziłeś wszystkie ścianki w swoim okapie i dalej nie zlokalizowałeś tabliczki znamionowej? Podnieś kratkę filtra węglowego, tam znajdziesz tabliczkę. Przy wyborze części ułatwi Ci plik zawierający pełną listę części dla danego modelu. W przypadku, kiedy nie wiesz jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak zrobić to najprościej. Posiadamy również spory wybór akcesoriów i środków pielęgnacyjnych do różnych sprzętów AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Powiązane linki:
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(12)
Filtr węglowy prostokątny 9178010947 do okapu Beko
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(3)
Zaślepka do okapu Beko 9178005397
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(5)
Żarówka do okapu Beko 9189204778
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(5)
Panel sterowania do okapu Beko 9178009017
11100
Wyślemy w poniedziałek
3690
Wyślemy w poniedziałek
10400
Wyślemy w poniedziałek

Każda osoba spędzająca dużo czasu w kuchni docenia działanie okapu kuchennego. Zapewnia on cyrkulację powietrza, które przy okazji gotowania może zostać zanieczyszczone różnego rodzaju zapachami, nie tylko z potraw. Korzystanie z kuchni staje się bardziej przyjemne oraz wygodne. Beko dbając o swoich klientów zainstalowało ciekawe funkcje do swoich okapów, jak automatyczne odświeżanie powietrza czy intensywne pochłanianie. Filtracja oparta na specjalnych węglowych filtrach zapewnia wysoką skuteczność, a tym samym satysfakcję Klienta. Beko postawiło na minimalnym wykorzystaniu energii, a maksymalnych efektach pracy okapu. Wydawać by się mogło, że okapy od Beko, z powodu wysokiej jakości i funkcjonalności są nadzwyczajnie drogie. Nic bardziej mylnego. Sukces Beko leży w produkowaniu tanich, ale solidnych produktów, na przykład takich jak okapy. Nie można jednak zapomnieć o częściach i filtrach do okapów, które North.pl proponuje w poszczególnych kategoriach swojego asortymentu. W katalogu north.pl znajdują się atrakcyjnie cenowo części i filtry do okapów Beko, które łatwo odnajdziesz w bazie artykułów, dzięki wyszukiwarce na stronie głównej north.pl

Wentylator w okapie nie działa

Nie panikujmy, jak sprzęt AGD w naszym domu przestanie działać. Zrozumienie pochodzenia usterki ułatwi naprawę. Pokażemy Ci, jak samodzielnie wykonywać drobne naprawy. Informujemy was także o tym, jak najlepiej dbać o urządzenia. Wychodząc naprzeciw naszym klientom nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę odnośnie urządzeń AGD.

Zobacz rozwiązanie
Wentylator w okapie nie działa
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top