Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Okap Rodzaj urządzenia

Filtry do okapów

Filtr do okapu pełni ważną rolę w procesie oczyszczania powietrza. Niezależnie od rodzaju okapu (pochłaniacz czy wyciąg) wciąga opary z gotujących się potraw i zatrzymuje zanieczyszczenia. W przypadku wyciągu nie ma konieczności stosowania filtrów węglowych, ponieważ powietrze nie wraca z powrotem do otoczenia tylko jest wydmuchiwane na zewnątrz. Filtr przeciwtłuszczowy jest w każdym okapie i odpowiada za wyłapywanie cząsteczek tłuszczu z przygotowywanych dań, aby nie osiadały na kuchni. W przypadku zabrudzenia wymienia się go na nowy, a więc jest jednokrotnego użytku. Filtr uniwersalny jest alternatywą dla osób, którzy nie mają możliwości zakupu oryginalnego filtru, ponieważ wycofany jest ze sprzedaży lub nie znają oznaczeń z tabliczki znamionowej urządzenia.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(38)
Filtr węglowy okrągły 784407 do okapu Gorenje 17.5cm 1szt.
3090
Wyślemy jutro
outlet Outlet już od 1590
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(7)
Filtr węglowy do okapu Amica
3090
Wyślemy jutro
4890
Wyślemy jutro
outlet Outlet już od 2990
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(2)
Filtr węglowy do okapu
4190
Wyślemy jutro
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Wentylator w okapie nie działa

Jeżeli sprzęt AGD przestanie działać, nie musimy siać paniki. Właściwe określenie problemu usterki to klucz do samodzielnej naprawy. Wskazujemy, jak z naszą pomocą wykonać to w domowym zaciszu. Dodatkowo podpowiadamy, jak dbać o sprzęt, aby przedłużyć jego żywotność. Dajemy "drugie życie" urządzeniom.

Zobacz rozwiązanie
Wentylator w okapie nie działa
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top