baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Okap Rodzaj urządzenia

Filtr węglowy do okapu

(1 278 produktów)

Filtr węglowy występuje w okapach zwanych pochłaniaczami. Obieg powietrza w pochłaniaczu polega na zasysaniu jego, następnie przepuszczanie przez filtr i oddawanie go z powrotem do otoczenia. Dlatego istotna jest dbałość o stan filtra i jego regularna wymiana, aby zapewnić komfort i świeże powietrze w kuchni podczas gotowania i smażenia potraw. Filtr węglowy nie jest przeznaczony do mycia, ani otrzepywania, ponieważ traci swoje właściwości absorpcyjne i jest bezużyteczny.

Dostępność
Filtr węglowy do okapu Amica FWP 19 1161132
2190
Wyślemy jutro
Filtr węglowy do okapu Beko 9197064002
3690
Wyślemy jutro
Filtr węglowy do okapu Amica 1161238
4190
Wyślemy jutro
Filtr węglowy do okapu Amica 1007840
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Wentylator w okapie nie działa

Wadliwy sprzęt nie oznacza porzucenia go na straty. Zrozumienie zasady działania sprzętu to podstawa do wykonania wielu napraw. Pomagamy w uporaniu się z drobnymi awariami. Przekazujemy Wam również przydatną wiedzę na temat dbania o sprzęt AGD. Stale pogłębiamy naszą wiedzę, aby móc pomagać wam jeszcze więcej.

Zobacz rozwiązanie
Wentylator w okapie nie działa

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się