baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Okap Rodzaj urządzenia

Filtry włókninowe do okapów

(22 produktów)

Filtry włókninowe do okapów zbudowane są z włókniny filtracyjnej. Występują w kształcie maty, którą należy wybrać pod konkretny model okapu lub też dociąć pod wymiar. Ich zadaniem jest pochłanianie tłuszczu oraz cząsteczek brudu. Należy pamiętać, że filtry włókninowe do okapów ulegają szybkiej eksploatacji i powinny być wymieniane co miesiąc. Sprawdź na tabliczce znamionowej, zamieszczonej przez producenta na boku obudowy, dokładny numer swojego urządzenia i skorzystaj z wyszukiwarki, aby dobrać odpowiedni filtr włókninowy.

Dostępność
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Wentylator w okapie nie działa

Zawsze używamy sprzętu dopóki działa. W momencie awarii nie musimy panikować. Ratunkiem może być właściwa diagnoza problemu i odpowiedni dobór nowej części zamiennej. Pokazujemy, że samodzielna naprawa może być bardzo prosta w wykonaniu. Przekazujemy także istotną wiedzę dotyczącą uzytkowania i dbania o sprzęt AGD. Żaden sprzęt AGD nie ma już przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Wentylator w okapie nie działa

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się