baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Okap Rodzaj urządzenia

Filtry flizelinowe do okapów

(7 produktów)

Filtry flizelinowe do okapów tworzone są z flizeliny filtracyjnej. Występują w kształcie maty, którą należy wybrać pod konkretny model okapu lub też dociąć pod wymiar urządzenia. Ich zadaniem jest pochłanianie tłuszczu oraz cząsteczek brudu. Należy pamiętać, że filtry flizelinowe ulegają szybkiej eksploatacji i powinny być wymieniane co miesiąc. Mogą być stosowane w połączeniu z filtrem węglowym i filtrem aktywnym. Sprawdź na tabliczce znamionowej, zamieszczonej przez producenta na boku obudowy, dokładny numer swojego urządzenia i skorzystaj z wyszukiwarki, aby dobrać odpowiedni filtr flizelinowy do okapu.

Dostępność
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Wentylator w okapie nie działa

Wadliwy sprzęt nie oznacza porzucenia go na straty. Zrozumienie pochodzenia usterki ułatwi naprawę. Pokażemy Ci, jak samodzielnie wykonywać drobne naprawy. Informujemy was także o tym, jak najlepiej dbać o urządzenia. Wychodząc naprzeciw naszym klientom nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę odnośnie urządzeń AGD.

Zobacz rozwiązanie
Wentylator w okapie nie działa

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się