baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Okap Rodzaj urządzenia

Filtry przeciwtłuszczowe do okapów

(1 606 produktów)

Zadaniem filtra przeciwtłuszczowego jest zatrzymywanie pary wodnej połączonej z tłuszczem z gotujących się potraw na kuchence. Filtr znajduje się w każdym okapie, niezależnie od rodzaju, czy jest to pochłaniacz czy wyciąg. Czyszczenie filtra przeciwtłuszczowego jest bardzo proste, wystarczy go zdemontować i mokrą szmatką nasączoną płynem do naczyń przetrzeć. W przypadku mocnych zabrudzeń można go włożyć do zmywarki. Czysty filtr to gwarancja sprawności okapu i czyste powietrze w kuchni.

Dostępność
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Wentylator w okapie nie działa

Sprawność sprzętu AGD to podstawa. Zobacz, jak go naprawić w razie awarii. Warunkiem naprawy jest odpowiednie rozpoznanie problemu w urządzeniu. Udowadniamy, że drobne naprawy możesz wykonać samodzielnie. Pilnujemy również, abyście jak najlepiej dbali o własne urządzenia. Nieustannie szkolimy się w kwestii naprawy sprzętów AGD, aby pomagać naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Wentylator w okapie nie działa

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się