baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralka Rodzaj urządzenia

Części do pralek Whirlpool

(3 917 produktów)

Szeroki wybór części oryginalnych i zamiennych do pralek Whirlpool. Zastosowanie filtrów ułatwi Tobie poruszanie sie po stronie. Podaj model urządzenia, ułatwi to wyszukanie przez Ciebie części. Obecność tabliczki znamionowej w Twojej pralce zauważyć można zazwyczaj na framudze drzwi pralki. Przy wyborze części ułatwi Ci plik zawierający pełną listę części dla danego modelu. Wspierając domowe naprawy stworzyliśmy szereg filmów na kanale YouTube, pokazujących jak w bezpieczny i prosty sposób możemy sami wymienić zepsutą część w pralce. Chcesz przedłużyć żywotność swojego urządzenia? Skorzystaj z naszego bogatego asortymentu na środki pielęgnacyjne do sprzętów AGD.

Dostępność
Powiązane linki:

Części zamienne do pralki Whirlpool

Kupując pralkę marki Whirlpool warto przyjrzeć się zastosowanym w niej technologiom. Producent oferuje wiele przydatnych opcji, jednak nie są one stosowane powszechnie w każdym modelu, dlatego też przed zakupem należy dokładnie zapoznać się z możliwościami, jakie oferuje nam dany model. Przykładowo, technologia "Szósty Zmysł" gwarantuje podwyższoną jakość prania dzięki specjalnym, nowoczesnym sensorom. Całym programem zarządza zaawansowany algorytm opracowany specjalnie na potrzeby tej technologii. Program oszczędza w ten sposób nie tylko detergent, ale także energię pobieraną przez urządzenie.

Kolejnym interesującym programem jest "Soft Move", który chroni delikatne ubrania poprzez odpowiednie dostosowanie ruchów bębna. Program "Precision Clean" natomiast steruje strumieniem wody, zwiększając skuteczność usuwania ciężkich zabrudzeń z ubrań. Technologia "Fresh Care" z kolei zapewnia świeżość pranej odzieży, nawet jeśli nie jesteśmy w stanie wyjąć ubrań z pralki od razu po zakończeniu prania. Przy użyciu wysokich jakościowo części AGD Whirlpool, bęben obraca się od zakończenia cyklu prania aż do momentu otworzenia drzwiczek. Technologia "Wave Motion" pozwala na pranie odzieży w mniejszej temperaturze. Dzięki delikatnym ruchom i drganiom bębna woda z detergentem dociera do najgłębszych zakamarków załadowanych ubrań, co sprawia, że wysoka temperatura wody przestaje być potrzebna. Efekt: pranie z "Wave Motion" w temperaturze 15 stopni odpowiada normalnemu praniu w temperaturze 40 stopni. 


Uchwyt drzwi do pralki Whirlpool 481071424001
Fartuch 488000511478 do pralki Whirlpool
Fartuch 482000072469 do pralki Whirlpool
Szyba drzwi do pralki Whirlpool 481071423981
Fartuch 488000510042 do pralki Whirlpool
Fartuch 488000519077 do pralki Whirlpool
Sprężyna do pralki Whirlpool 482000031716
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Części do pralki Whirlpool - które są niezbędne?

Części do pralek Whirlpool

Jeżeli poszukujesz najwyższej jakości części do pralek Whirlpool, trafiłeś we właściwe miejsce. Nasza oferta zawiera szeroką gamę najpopularniejszych podzespołów do tego urządzenia, takich jak: grzałki, kołnierze, czujniki temperatury, silniki, szczotki węglowe i tym podobne. Ze względu na to, że w dzisiejszych czasach pralka stanowi podstawę funkcjonowania każdego gospodarstwa domowego, warto zadbać o jej właściwe działanie, a także reagować w przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości w zachowaniu poszczególnych elementów. Dzięki temu uda się uniknąć poważniejszych awarii, mogących w efekcie całkowicie wykluczyć pracę urządzenia.

Aby dobrać odpowiednie części do pralki Whirlpool, sprawdź oznaczenia swojego modelu na tabliczce znamionowej. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że zamówione części na pewno do niego pasują. Spraw, że Twoja pralka posłuży jeszcze przez wiele długich lat, nigdy nie zawodząc efektami swojej pracy, a także nie wpływając negatywnie na stan materiałów, ubrań i tkanin.

Dlaczego pralka trzeszczy?

Nie wyrzucajmy urządzenia AGD kiedy przestaje działać. Dojście do źródła problemu pozwoli szybko naprawić urządzenie. Pokażemy Ci, jak łatwo możesz dokonać naprawy, bez wzywania fachowca. Informujemy o prostych trikach, dzięki którym szybko wyczyścisz swój sprzęt AGD. Jesteśmy otwarci na nowinki technologiczne i idziemy z duchem czasu.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego pralka trzeszczy?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się