Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralka Rodzaj urządzenia

Części do pralek Whirlpool

Pralka to jeden z najważniejszych sprzętów domowych, bez którego ciężko byłoby sobie wyobrazić podstawowe porządki - oszczędza zarówno nasz czas, jak i energię. Jej działanie może jednak zostać zaburzone, lub nawet całkowicie uniemożliwione, w przypadkach, takich jak zużycie, awarie, zniszczenie czy wady poszczególnych części. Możliwość szybkiego znalezienia elementów wymiennych jest więc niezwykle ważna, a z North jest to także bardzo łatwe. Znajdziesz u nas tysiące części do pralek Whirlpool, dzięki czemu szybko dobierzesz tę, która będzie pasować do modelu Twojego urządzenia - niezależnie od tego, czy jest on starszy czy nowszy. Filtry na górze strony pomogą Ci przyspieszyć ten proces, sprawdź jednak oznaczenia z tabliczki znamionowej, by mieć pewność, że wybrałeś odpowiedni element. Nasza ciągle powiększająca się baza oferuje części zarówno oryginalne, jak i zamienne. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak samodzielnie wymieniać poszczególne elementy swojej pralki Whirlpool, i nie tylko, odwiedź nasz kanał na YouTube.

strzałka rozwinięcia opisu
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(32)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(32)
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Części do pralki Whirlpool - które są niezbędne?

Części do pralek Whirlpool

Jeżeli poszukujesz najwyższej jakości części do pralek Whirlpool, trafiłeś we właściwe miejsce. Nasza oferta zawiera szeroką gamę najpopularniejszych podzespołów do tego urządzenia, takich jak: grzałki, kołnierze, czujniki temperatury, silniki, szczotki węglowe i tym podobne. Ze względu na to, że w dzisiejszych czasach pralka stanowi podstawę funkcjonowania każdego gospodarstwa domowego, warto zadbać o jej właściwe działanie, a także reagować w przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości w zachowaniu poszczególnych elementów. Dzięki temu uda się uniknąć poważniejszych awarii, mogących w efekcie całkowicie wykluczyć pracę urządzenia.

Aby dobrać odpowiednie części do pralki Whirlpool, sprawdź oznaczenia swojego modelu na tabliczce znamionowej. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że zamówione części na pewno do niego pasują. Spraw, że Twoja pralka posłuży jeszcze przez wiele długich lat, nigdy nie zawodząc efektami swojej pracy, a także nie wpływając negatywnie na stan materiałów, ubrań i tkanin.

Początki ewolucji pralki

Wśród marek urządzeń domowych, i nie tylko, Whirlpool zawsze będzie jedną z tych wyróżniających się na tle konkurencji. Części do pralki Whirlpool możesz mieć teraz na wyciągnięcie ręki w North, jednak nie zawsze było to takie proste. Pralka musiała przejść długą ewolucję, by wyglądała tak, jak znamy ją dzisiaj. Odzież prana była ręcznie przez tysiące lat, poprzez przelewanie tkanin wodą w celu usunięcia luźnego brudu, a także nacieranie mydłem, by usunąć plamy lub olej. Stosowano także substancje zapachowe, by pozbyć się nieprzyjemnych zapachów. W przypadku uporczywych plam, koniecznie było pocieranie o siebie materiału, by pomóc mydłu przeniknąć przez grube, suche i lepkie zabrudzenia na tkaninach. Początkowo robiono to poprzez uderzanie lub pocieranie kamieniami w rzece, później za pomocą tektury falistej.

Wczesna technologia prania została opracowana, jako sposób na odciążenie i zmniejszenie wysiłku osób, które zajmowały się tym zajmowały - dodawano miednice, wiadra lub zamknięte pojemniki z łopatkami, które miały za zadanie poruszać czyszczoną odzieżą w wodzie. Choć najwcześniejsze pralki były najczęściej obsługiwane ręcznie, to budowano je z przekonaniem, że i to znacznie przyspieszy proces - konstrukcja sprawiała, że czyszczenie ubrań przebiegało szybciej i łatwiej, niż pranie ręczne np. w rzece. Starodawne pralki były w całości zbudowane z drewna, jednak już wkrótce zaczęto wykonywać je z metalu, a pod spodem zapalano ogień, aby odzież prała się w ciepłej wodzie. Nowocześniejsza technologia usuwania plam poprzez wirowanie, stosowana od zawsze przez firmę Whirlpool, nie weszła do użytku, dopóki nie opracowano silników elektrycznych. Wirowanie wymaga stałego źródła zasilania i pierwotnie odbywało się w oddzielnym urządzeniu, znanym jako ekstraktor. Wyprana odzież zostawała przeniesiona z wnętrza właściwej pralki do ekstraktora, gdzie miała wypływać woda. Niestety, skonstruowane urządzenia do czyszczenie ubrań nie były stabilne i podejmowano wiele wysiłków, aby to naprawić. Firma Whirlpool już od swojego pierwszego projektu szukała rozwiązania na zapobieganie drganiom maszyny, starając się amortyzować wstrząsy, m.in za pomocą specjalnej ramy. Części do pralki Whirlpool są także szeroko dostępne, aby przedłużenie życia Twojego urządzenia było jak najprostsze.

Znajdź nowe części do pralki Whirlpool

Nowatorski pomysł, który został stworzony i wdrożony przez Whirlpool - jest także powszechnie stosowany od wielu lat - polega na "łączeniu" pralki i suszarki. Oszczędza to dużo miejsca, a także znacznie ułatwia użytkowanie. Dzisiaj, na rynku - także w North - może nabyć zestawy, które pomogą Ci połączyć urządzenia, stawiając jedno na drugim tak, by konstrukcja była stabilna. Niezależnie od tego, czego potrzebuje Twoje urządzenie Whirlpool - części do pralek i innych sprzętów domowych znajdziesz w North.

Gorąca pralka podczas prania

Nie wyrzucajmy urządzenia AGD kiedy przestaje działać. Dojście do źródła problemu pozwoli szybko naprawić urządzenie. Pokażemy Ci, jak łatwo możesz dokonać naprawy, bez wzywania fachowca. Informujemy o prostych trikach, dzięki którym szybko wyczyścisz swój sprzęt AGD. Jesteśmy otwarci na nowinki technologiczne i idziemy z duchem czasu.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top