Kategorie części

Części do szuflad do podgrzewania

(332 produktów)

Szeroki wybór części oryginalnych i zamiennych do szuflad do podgrzewania. Używając filtrów skrócisz czas na wyszukanie potrzebnej części. Najszybszy sposób na znalezienie właściwej części to wpisanie modelu sprzętu w wyszukiwarkę. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Zawsze możesz skorzystać z listy części dostępnej na stronie internetowej, dowiesz się o innych artykułach wchodzących w skład modelu Twojego. Sprawdź koniecznie nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy, jak w prosty sposób wymieniać i naprawiać części w sprzętach AGD. Nasza oferta zawiera również szeroki wybór środków pielęgnacyjnych oraz akcesoriów do większości sprzętów AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność

Szuflady na temperaturę

Szuflady podgrzewające występują w wielu rozmiarach: na sztućce, filiżanki, nawet na całe zestawy naczyń. Niezmienna pozostaje tylko szerokość - szuflada zazwyczaj montowana jest wraz ze swoim urządzeniem matką: piekarnikiem lub mikrofalówką, by korzystać z tego samego podpięcia do sieci elektrycznej. W związku z tym szerokość szuflady zawsze będzie dopasowana do dedykowanego standardu szerokości.

szuflada do podgrzewania

Stosowane są dwa sposoby podgrzewania: szklana płyta ceramiczna wbudowana w dno lub nawiew gorącego powietrza. Wersje opierające się na rozprowadzanym po całym wnętrzu szuflady gorącym powietrzu zapewniają pewną namiastkę termoobiegu, więc do podgrzewania potraw nadają się zdecydowanie lepiej. Dzięki dostępnemu na rynku wyposażeniu można także rozszerzyć możliwości szuflad: dodatkowe prowadnice teleskopowe umożliwiają wygodne wysunięcie; maty antypoślizgowe zabezpieczają zawartość przed uszkodzeniem; półki i ruszt gwarantują wygodę użytkowania oraz powiększają powierzchnię użytkową.

Większość szuflad jest w stanie regulować wilgotność powietrza wewnątrz komory, dzięki czemu podgrzewane powietrze nie wyschnie. Maksymalny pobór mocy takiego urządzenia nie przekracza 1kWh. Małe zużycie prądu sprawia, że w wielu sytuacjach szuflada taka może częściowo zastąpić piekarnik. Dogrzewanie, podtrzymywanie temperatury pożywienia lub podgrzewanie do określonej temperatury - zarówno naczyń, jak i potraw - gwarantuje wysoką użyteczność urządzenia oraz szeroki zakres zadań jakie można przed nim postawić.

chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Gorące espresso podane w ciepłej filiżance?A może ciepły obiad serwowany dla spóźnialskich gości? To wszystko umożliwi nam szuflada grzewcza. Stała się ona niezbędnym elementem nowoczesnej kuchni, w przypadku gdy piekarnik nie posiada takiej funkcji. Urządzenie to zostało zaprojektowane w taki sposób, aby doskonale uzupełniało klasyczną wersje piekarnika. Wbudowana tuż pod piekarnikiem doskonale komponuje się z zabudową kuchenną. Szuflady do podgrzewania są urządzeniami do zabudowy. W kuchni mogą być dowolnie umiejscowione, najczęściej jednak są zabudowywane pod piekarnikiem, ekspresem lub bezpośrednio pod blatem. Szuflady można podzielić zgodnie z funkcjami jakie to urządzenie może spełniać: trzy poziomy temperatury pozwalają na podgrzewanie filiżanek (40°C), talerzy (60°C) oraz naczyń i zastawy (70°C – 85°C). Natomiast szuflady oprócz funkcji podgrzewania naczyń pozwala na: podgrzewanie, rozmrażanie, powolne dogotowywanie lub dojrzewanie ciasta drożdżowego. Takie urządzenie jest nie małym wydatkiem dlatego jeśli wystąpił problem z prawidłowym funkcjonowanie na stronie naszej firmy można zaopatrzyć w części zamienne. Oferujemy części do tak renomowanych producentów jak: Bosch, Siemens oraz Whirlpool. Na naszej stronie można znaleźć grzałki, silniki wentylatora oraz różnego rodzaju kable zasilające. Posiadamy również elementy obudowy (np., fronty, osłony lampki, korpus szuflady, itp.), pokrętła, prowadnice, uchwyty, uszczelki jak również przyciski do szuflady. Dzięki szufladzie grzewczej można napić się kawy lub herbaty z gorącej filiżanki lub podać obiad na bardzo ciepłych talerzach, dzięki czemu dania nie wystygną tak szybko.

Zmywarka pobiera i wypuszcza wodę

Sprawność sprzętu AGD to podstawa. Zobacz, jak go naprawić w razie awarii. Ratunkiem może być właściwa diagnoza problemu i odpowiedni dobór nowej części zamiennej. Pokazujemy, że samodzielna naprawa może być bardzo prosta w wykonaniu. Przekazujemy także istotną wiedzę dotyczącą uzytkowania i dbania o sprzęt AGD. Żaden sprzęt AGD nie ma już przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Zmywarka pobiera i wypuszcza wodę
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się
scroll top