Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Żelazko parowe Rodzaj urządzenia

Części do żelazek parowych Bosch

(711 produktów)

Oryginalne i zamienne części do żelazek parowych Bosch. Używając filtrów szybciej wyszukasz pożądaną część. Podaj model urządzenia, ułatwi to wyszukanie przez Ciebie części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Szukając potrzebnej części możesz skorzystać z pliku zawierającego listę części dla określonego modelu. Sprawdź koniecznie nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy, jak w prosty sposób wymieniać i naprawiać części w sprzętach AGD. Chcesz cieszyć się czystością swoich sprzętów jak najdłużej? Zakup profesjonalne środki do pielęgnacji sprzętów AGD w naszym sklepie.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Powiązane linki:

Funkcje żelazek parowych

Żelazka oraz stacje parowe marki Bosch projektowane są z myślą o maksymalnym uproszczeniu prasowania, ochronie prasowanych tkanin oraz komforcie użytkownika. Urządzenia Sensixx charakteryzują się przede wszystkim wysokim ciśnieniem pary - aż 6,5 bara,co sprawia, że wyrzucany z urządzenia strumień pary jest wyjątkowo gęsty.

Żelazko parowe Bosch projektowane z myślą o maksymalnym uproszczeniu prasowania

Dodatkowa funkcja Ultimate400 PulseSteam pozwala na trzykrotnie bardziej intensywny strumień pary, znacznie skracając czas prasowania oraz pozwalając na osiągnięcie idealnego efektu pracy. Aż trzy intensywne strumienie gorącej, gęstej pary wodnej umożliwiają także odświeżanie i wygładzanie tkanin w pionie, dzięki czemu możliwe staje się szybkie odświeżenie zasłon okiennych tuż przed przyjazdem gości. Funkcja AntiShine zapobiega uzyskiwaniu "polerowania" ubrań, eliminując błyszczenie tkanin po prasowaniu. AntiShine jest także bezpieczna dla nadruków na koszulkach i bluzach. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem w modelach Sensixx jest I-Temp Advanced.

Urządzenie za pomocą tej technologii samo dobiera parametry prasowania - temperaturę, tryb oraz ilość pary. Istnieje także możliwość wprowadzenia własnych zmian do programu. Funkcja ta pozwala na rozpoczęcie prasowania po wciśnięciu jednego przycisku. Za czystość stacji pary odpowiada system Calc`nClean Perfect. Urządzenie automatycznie radzi sobie z osadami wapiennymi, dzięki czemu nie musimy się martwić o biały nalot na prasowanych z pomocą pary ubraniach. Modele te dysponują także funkcją ECO. Ustawienie to pozwala na oszczędzanie do 30% energii elektrycznej oraz do 40% wody w porównaniu do ustawień MAX.

Przycisk pary do żelazka Bosch 10002024
Zbiornik wody do żelazka Bosch 00754425
Pompka pary do żelazka Bosch 00176949
3890 2290
Wyślemy jutro
Zbiornik wody stacji do generatora pary Bosch 11017436
 do żelazka Bosch 10008556
4090
Wyślemy jutro
Elektrozawór do żelazka Bosch 10004630
Stopa do żelazka Bosch 00749159
42200
Wyślemy jutro
Wlew wody do żelazka Bosch 00754429
Pompka pary do żelazka Bosch 00628593
Klapka wlewu wody do żelazka Bosch 10001697
Bezpiecznik termiczny do żelazka Siemens 00603371
Pompa wody do żelazka Bosch 00608761
9990
Wyślemy pojutrze
Tylna obudowa do żelazka Bosch 00634644
Przycisk zraszacza do żelazka Bosch 00629780
Pompa wody do generatora pary Bosch 12014455
Termostat do żelazka Bosch 00637090
4590
Wyślemy pojutrze
Czujnik temperatury do żelazka Bosch 10001997
Klapka wlewu wody do żelazka Bosch 00635367
Pompka spryskiwacza do żelazka Bosch 00630798
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu
Może Cię zainteresować

Jakiej wody używać w żelazkach oraz stacjach parowych marki Bosch?

Żelazko parowe Bosch

Stacje parowe marki Bosch dopuszczają wykorzystanie wody pochodzącej z kranu. Jednak nawet w rejonach z dobrą jakościowo miękką wodą pochodzącą z wodociągów zalecane jest wykorzystywanie mieszanki 1:1 wody wodociągowej z wodą destylowaną. Dzięki temu w podzespołach urządzenia osadza się mniej kamienia, a samu urządzenie dłużej nadaje się do pracy bez konieczności czyszczenia. W rejonach z wodą twardą producent zaleca wykorzystywanie mieszanki 2:1 z przewagą wody destylowanej. Sam zbiornik urządzenia można napełniać wodą w dowolnej chwili, również podczas pracy stacji parowej.

Pod żadnym pozorem nie wolno do zbiornika stacji parowej aplikować wody aromatycznej, olejków zapachowych, perfum, octu, krochmalu i innych dodatków. Pojemnik przeznaczony jest wyłącznie na wodę, a wszelkie składniki chemiczne mogą osadzać się w podzespołach urządzenia. W efekcie urządzenie tracić będzie na wydajności aż do całkowitego zaprzestania generowania pary. Z tego samego powodu nie wolno także używać wody pochodzącej z kondensacji w suszarkach bębnowych i systemach klimatyzacji. Podczas prasowania z niską temperaturą należy używać mniejszej ilości pary. W modelach wyposażonych w regulator ilości pary należy wybrać najniższą pozycję, podczas gdy w urządzeniach pozbawionych regulacji jednorazowo parę należy uwalniać najwyżej przez kilka sekund. Jeżeli w powyższym trybie pracy ze stopy żelazka kapie woda, należy przestawić regulację temperatury o jedną pozycję wyżej lub zrezygnować z opcji pary. Jeżeli prasowanie rozpoczynane jest od niższych temperatur, możliwe jest pojawienie się kilku kropel wody wraz z pierwszą strugą pary. Jest to normalne i dlatego też pierwszy strumień pary nie powinien być skierowany na odzież.

Zmywarka pobiera i wypuszcza wodę

Nie wyrzucajmy urządzenia AGD kiedy przestaje działać. Zrozumienie zasady działania sprzętu to podstawa do wykonania wielu napraw. Pomagamy w uporaniu się z drobnymi awariami. Przekazujemy Wam również przydatną wiedzę na temat dbania o sprzęt AGD. Stale pogłębiamy naszą wiedzę, aby móc pomagać wam jeszcze więcej.

Zobacz rozwiązanie
Zmywarka pobiera i wypuszcza wodę
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się
scroll top