baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Żelazko parowe Rodzaj urządzenia

Części do żelazek parowych Tefal

(390 produktów)

Szeroki wybór części oryginalnych i zamiennych do żelazek parowych Tefal. Możesz wesprzeć się filtrami znajdującymi się po lewej stronie by szybciej dobrać właściwą część. Możesz także wpisać w wyszukiwarkę model sprzętu do którego szukasz części spisując go z tabliczki znamionowej. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Dostępna lista części pomoże Ci zidentyfikować szukaną przez Ciebie część. Zajrzyj na nasz kanał YouTube i zobacz jak łatwo można wymieniać części w sprzętach AGD. Nie wiesz czym umyć swoje urządzenie? Skorzystaj z naszych środków pielęgnacyjnych do sprzętu AGD.

Dostępność
Powiązane linki:
Stopa żelazka do żelazka Tefal CS-1600004961
Przednia obudowa do żelazka Tefal CS00128419
Tylna obudowa do żelazka Tefal CS00098208
Pokrętło pary do żelazka Tefal CS00098903
Blokada pary do żelazka Tefal CS00116906
Pokrętło pary do żelazka Tefal CS00121764
Stopa żelazka do żelazka Tefal CS-00138816
Śruba do żelazka Tefal CS00119479
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu
Może Cię zainteresować

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Popsute urządzenie wcale nie oznacza, że musimy go wyrzucić. Dojście do źródła problemu pozwoli szybko naprawić urządzenie. Pokażemy Ci, jak łatwo możesz dokonać naprawy, bez wzywania fachowca. Informujemy o prostych trikach, dzięki którym szybko wyczyścisz swój sprzęt AGD. Jesteśmy otwarci na nowinki technologiczne i idziemy z duchem czasu.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się