Części do żelazek parowych
Szeroki wybór części oryginalnych i zamiennych do żelazek parowych. Wykorzystaj filtry znajdujące się po lewej stronie by szybciej dobrać właściwą część. Możesz także wpisać w wyszukiwarkę model sprzętu do którego szukasz części spisując go z tabliczki znamionowej. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Dostępna lista części pomoże Ci zidentyfikować szukaną przez Ciebie część. Kiedy będziesz miał wątpliwości jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak wymieniać i naprawiać części w prosty sposób. W naszej ofercie znajdują się również akcesoria i środki do pielegnacji sprzętów.
- Kable (187)
- Pompy (59)
- Elektrozawory (25)
- Cewki elektrozaworu (6)
- Kolektory kamienia (13)
- Zawory (27)
- Uszczelki (105)
- Przewody (186)
- Bezpieczniki termiczne (18)
- Pojemniki (288)
- (187)
- (59)
- Elektrozawory (25)
- Cewki elektrozaworu (6)
- Kolektory kamienia (13)
- (27)
- (105)
- (186)
- Bezpieczniki termiczne (18)
- (288)
Prasuj bez zagnieceń!
Schludnie wyprasowana koszula to obowiązek szczególnie do pracy biurowej. Z żelazkiem parowym prasowanie jest jeszcze szybsze i prostsze, ponieważ wykorzystuje natężenie pary o różnym stężeniu. Zmienność pary pozwala na jej wyrzut w określonym czasie. Warto pamiętać, żeby pojemnik na wodę był zawsze uzupełniony, w innym przypadku możemy mieć problem z wytworzeniem dobrej jakościowo pary.
Wiele problemów z żelazkiem spowodowanych jest przez osadzenie się kamienia. Wraz z twardą wodą przedostaje się do kanalików i dysz chlor, metale ciężkie. Dlatego istotne jest jakiej wody używamy do prasowania tkanin. W przypadku wód zapachowych problem jest tego typu, że zazwyczaj zawierają one olejki eteryczne, które przy długotrwałym stosowaniu są niekorzystne dla żelazka. Zalepiają otwory parowe w stopie żelazka. Najlepszą praktyką będzie używanie wody zdemineralizowanej, czyli pozbawionej wszelkich jonów wapnia, magnezu, metali ciężkich oraz chloru. Kosztuje niewiele i dostępna jest na każdej stacji benzynowej.
Samodzielna naprawa żelazka jest możliwa, gdy posiadamy dostęp do części do żelazek parowych oraz trochę umiejętności z zakresu mechaniki. Wymiana stopy żelazka wbrew pozorom nie jest taka prosta, ponieważ samo zdjęcie delikatnej obudowy plastikowej jest nie lada wyczynem. Jednak warto naprawić, a nie wyrzucać nowe sprzęty do kosza. Tym samym zmniejsza się ilość elektrośmieci na wysypisku oraz zaoszczędzamy pieniądze.
Gorąca pralka podczas prania
Jeżeli sprzęt AGD przestanie działać, nie musimy siać paniki. Warunkiem naprawy jest odpowiednie rozpoznanie problemu w urządzeniu. Udowadniamy, że drobne naprawy możesz wykonać samodzielnie. Pilnujemy również, abyście jak najlepiej dbali o własne urządzenia. Nieustannie szkolimy się w kwestii naprawy sprzętów AGD, aby pomagać naszym klientom.
Zobacz rozwiązanie