Przeszukiwanie bazy 12mln części
Trwa ładowanie strony...
pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16 Livechat pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16
22 349 93 99

Części do robotów kuchennych Bosch

  1. north.pl
  2. Części do robotów kuchennych
  3. Części do robotów kuchennych Bosch
  4. x

Bosch części do robotów kuchennych

Tutaj znajdziesz oryginalne i zamienne części do robotów kuchennych marki Bosch. By szybciej poszukać właściwą część, skorzystaj z filtrów znajdujących się po lewej stronie. By uniknąć niepewności czy dana część pasuje do Twojego sprzętu, wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Skorzystaj z listy części dostępnej na stronie internetowej, aby znaleźć szukaną część. W przypadku, kiedy nie wiesz jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak zrobić to najprościej. Wspierając domowe naprawy określiliśmy dla Ciebie trudność naprawy dla większości części wymiennych.

Różnice w wersjach robotów kuchennych marki Bosch

Robot kuchenny Bosch

Roboty kuchenne marki Bosch występują w czterech wersjach: seria MaxxiMUM, seria MUM 5, seria MUM 4 oraz wersje kompaktowe. Czym charakteryzują się poszczególne serie urządzeń? MaxxiMUM to przede wszystkim najnowsze rozwiązania technologiczne: system mieszania 3D PlanetaryMixing, inteligentne czujniki sprawdzające stan ciasta, utrzymywanie prędkości mieszania na wybranym poziomie oraz ulepszone mieszadła. Urządzenia z tej serii to produkt flagowy z oferty robotów kuchennych marki Bosch. Seria MUM 5 to klasyka: planetarny system mieszania MultiMotion Drive pozwalający na ruch mieszadła w trzech kierunkach, mocny silnik i doskonała stylistyka. MUM 5 to przede wszystkim sprawdzone i solidne rozwiązania.

MUM 4 z kolei to roboty kuchenne posiadające wszystkie najważniejsze i najpotrzebniejsze cechy: silnik o mocy do 600W, duża misa oraz kilka ustawień prędkości. MUM 4 to urządzenia uniwersalne i nieskomplikowane, pozwalające na przeprowadzenie większości najważniejszych prac kuchennych za pomocą jednego urządzenia. Wersje kompaktowe natomiast łączą w sobie funkcje większości małych urządzeń kuchennych za sprawą potężnego wyboru akcesoriów: sokowirówki, tarcze do warzyw, mieszadła i młynki gwarantują maksymalną wszechstronność tych robotów. Dodatkową zaletą wersji kompaktowych jest wbudowana szuflada na najważniejsze akcesoria, pozwalająca na trzymanie najważniejszych tarcz i końcówek zawsze pod ręką. Rozwiązanie to znacznie przyspiesza pracę z urządzeniem. Dodatkowe akcesoria dostępne są także dla pozostałych robotów kuchennych, jednak królem uniwersalności pozostają wersje kompaktowe.

Znajdz swój numer modelu

Najczęściej zadawane pytania

Zgłoś błąd na stronie
X

Prosimy opisać oraz zaznaczyć gdzie występuje błąd.

Marker: Biały Niebieski

Opis: