Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Robot kuchenny Rodzaj urządzenia

Części do robotów kuchennych Bosch

(2 060 produktów)

Tutaj znajdziesz oryginalne i zamienne części do robotów kuchennych marki Bosch. By szybciej poszukać właściwą część, skorzystaj z filtrów znajdujących się po lewej stronie. By uniknąć niepewności czy dana część pasuje do Twojego sprzętu, wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Skorzystaj z listy części dostępnej na stronie internetowej, aby znaleźć szukaną część. W przypadku, kiedy nie wiesz jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak zrobić to najprościej. Wspierając domowe naprawy określiliśmy dla Ciebie trudność naprawy dla większości części wymiennych.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Powiązane linki:

Funkcje robota kuchennego

Roboty kuchenne marki Bosch wykorzystują szereg rozwiązań i technologii ułatwiających przygotowywanie potraw oraz zwiększających bezpieczeństwo podczas pracy w kuchni. Seria robotów MUM nie bez powodu zyskała uznanie na całym świecie. Jednym z rozwiązań ułatwiających pracę z robotami kuchennymi jest misa Easy Pour. Pojemność 5,4 litra oraz specjalnie wyprofilowany brzeg ułatwiają przygotowywanie, mieszanie i przelewanie nawet dużych ilości produktów i gotowych potraw. Specjalnie powiększony lejek Easy Fill ułatwia dodawanie kolejnych składników do zawartości misy.

Siekaj, ugniataj, krój, mieszaj, blenderuj - wszystko z robotem kuchennym MUM

Noszące nazwę EasyArmLift ramię robota ułatwia wymianę akcesoriów oraz pracę z urządzeniem. Potężne silniki o mocy nawet do 1600W pozwalają na dokładne mieszanie nawet ciężkich ciast. Przeznaczone do użycia z robotami miksery ThermoSafe odporne są na wysokie temperatury, w związku z czym można w nich miksować także przygotowane wcześniej zupy. Pojemność 1,75 litra pozwala na przygotowanie kilku porcji zupy - kremu. Natomiast zestaw akcesoriów Pasta Passion przeznaczony jest do wyrabiania wszelkiego rodzaju makaronów.

Akcesoria te są dedykowane miłośnikom włoskiej kuchni. Jeżeli jednak użytkownik woli zdrowe wegańskie potrawy, z pomocą przyjdą zestawy Veggie Love oraz VitalEmotion. Zawierają one kolejno rozdrabniacz wyposażony w pięć tarcz do cięcia, siekania i przecierania warzyw lub młynek do wyrobu mąki na domowy chleb oraz multimikser. Blender przeznaczony do robotów kuchennych wyposażony jest w pokrywę ToGo, pozwalającą na przenoszenie urządzenia w roli pojemnika. Zabiezpieczona w ten sposób potrawa nie rozleje się.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(43)
Koło zębate do robota kuchennego Bosch 00622182
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(43)
Trzepaczka do robota kuchennego Bosch 00653926
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(0)
Trzepaczki 2szt. do miksera Bosch 00643901
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(22)
Trzepaczka do robota kuchennego Bosch 00650543
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(12)
Pokrywa misy do robota kuchennego Bosch 00653178
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(19)
Wałek napędowy do robota kuchennego Bosch 00627935
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(14)
Przekładnia do robota kuchennego Bosch 00622181
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(11)
Trzepaczka do robota kuchennego Bosch 00650542
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(31)
Pokrywa misy do robota kuchennego Bosch 12013427
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(9)
Pokrywa misy do robota kuchennego Bosch 12018135
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu
Może Cię zainteresować

Różnice w wersjach robotów kuchennych marki Bosch

Robot kuchenny Bosch

Roboty kuchenne marki Bosch występują w czterech wersjach: seria MaxxiMUM, seria MUM 5, seria MUM 4 oraz wersje kompaktowe. Czym charakteryzują się poszczególne serie urządzeń? MaxxiMUM to przede wszystkim najnowsze rozwiązania technologiczne: system mieszania 3D PlanetaryMixing, inteligentne czujniki sprawdzające stan ciasta, utrzymywanie prędkości mieszania na wybranym poziomie oraz ulepszone mieszadła. Urządzenia z tej serii to produkt flagowy z oferty robotów kuchennych marki Bosch. Seria MUM 5 to klasyka: planetarny system mieszania MultiMotion Drive pozwalający na ruch mieszadła w trzech kierunkach, mocny silnik i doskonała stylistyka. MUM 5 to przede wszystkim sprawdzone i solidne rozwiązania.

MUM 4 z kolei to roboty kuchenne posiadające wszystkie najważniejsze i najpotrzebniejsze cechy: silnik o mocy do 600W, duża misa oraz kilka ustawień prędkości. MUM 4 to urządzenia uniwersalne i nieskomplikowane, pozwalające na przeprowadzenie większości najważniejszych prac kuchennych za pomocą jednego urządzenia. Wersje kompaktowe natomiast łączą w sobie funkcje większości małych urządzeń kuchennych za sprawą potężnego wyboru akcesoriów: sokowirówki, tarcze do warzyw, mieszadła i młynki gwarantują maksymalną wszechstronność tych robotów. Dodatkową zaletą wersji kompaktowych jest wbudowana szuflada na najważniejsze akcesoria, pozwalająca na trzymanie najważniejszych tarcz i końcówek zawsze pod ręką. Rozwiązanie to znacznie przyspiesza pracę z urządzeniem. Dodatkowe akcesoria dostępne są także dla pozostałych robotów kuchennych, jednak królem uniwersalności pozostają wersje kompaktowe.

Nie kręci się elektroszczotka

Zepsuty sprzęt wcale nie oznacza końca jego żywota. Wystarczy właściwa diagnoza usterki i dobór części zamiennych. Pomagamy w uporaniu się z problemem awarii. Podpowiadamy także, jak dbać o sprzęty AGD, tak aby cieszyć się ich jak najdłuższym użytkowaniem. Ciągle doszkalamy się, aby przekazywać tylko fachową wiedzę naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Nie kręci się elektroszczotka
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top