Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Robot kuchenny Rodzaj urządzenia

Części do robotów kuchennych Bosch

Robot kuchenny to wielofunkcyjne urządzenie, które znajdziemy w większości nowoczesnych domów. Mają one na celu wyręczać nas z większości czasochłonnych i uciążliwych czynności, jak siekanie, rozdrabnianie czy ubijanie. Wszystkie z tych funkcji są jednak możliwe tylko, kiedy wszystkie części do robota kuchennego Bosch są w dobrym stanie i działają prawidłowo. Niektóre awarie mogą skutecznie uniemożliwić korzystanie z urządzenia i wyłączyć je z użytku na długi czas. Samodzielna diagnoza oraz naprawa awarii wcale nie musi być jednak trudna. Pierwszym krokiem jest znalezienie odpowiednich części do robota kuchennego Bosch. Znajdziesz je w North – zarówno oryginalne jak i fabryczne zamienniki dobrej jakości. Nasza stale powiększająca się baza oferuje Ci wszystko to, czego potrzebujesz do przedłużenia życia Twojego sprzętu domowego. Pamiętaj, aby nowe elementy wymienne dopasować do modelu swojego urządzenia. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak samodzielnie dokonać naprawy lub wymiany poszczególnych wadliwych części, odwiedź nasz kanał na YouTube, gdzie znajdziesz listę filmików instruktażowych.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Powiązane linki:

Funkcje robota kuchennego

Roboty kuchenne marki Bosch wykorzystują szereg rozwiązań i technologii ułatwiających przygotowywanie potraw oraz zwiększających bezpieczeństwo podczas pracy w kuchni. Seria robotów MUM nie bez powodu zyskała uznanie na całym świecie. Jednym z rozwiązań ułatwiających pracę z robotami kuchennymi jest misa Easy Pour. Pojemność 5,4 litra oraz specjalnie wyprofilowany brzeg ułatwiają przygotowywanie, mieszanie i przelewanie nawet dużych ilości produktów i gotowych potraw. Specjalnie powiększony lejek Easy Fill ułatwia dodawanie kolejnych składników do zawartości misy.

Siekaj, ugniataj, krój, mieszaj, blenderuj - wszystko z robotem kuchennym MUM

Noszące nazwę EasyArmLift ramię robota ułatwia wymianę akcesoriów oraz pracę z urządzeniem. Potężne silniki o mocy nawet do 1600W pozwalają na dokładne mieszanie nawet ciężkich ciast. Przeznaczone do użycia z robotami miksery ThermoSafe odporne są na wysokie temperatury, w związku z czym można w nich miksować także przygotowane wcześniej zupy. Pojemność 1,75 litra pozwala na przygotowanie kilku porcji zupy - kremu. Natomiast zestaw akcesoriów Pasta Passion przeznaczony jest do wyrabiania wszelkiego rodzaju makaronów.

Akcesoria te są dedykowane miłośnikom włoskiej kuchni. Jeżeli jednak użytkownik woli zdrowe wegańskie potrawy, z pomocą przyjdą zestawy Veggie Love oraz VitalEmotion. Zawierają one kolejno rozdrabniacz wyposażony w pięć tarcz do cięcia, siekania i przecierania warzyw lub młynek do wyrobu mąki na domowy chleb oraz multimikser. Blender przeznaczony do robotów kuchennych wyposażony jest w pokrywę ToGo, pozwalającą na przenoszenie urządzenia w roli pojemnika. Zabiezpieczona w ten sposób potrawa nie rozleje się.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(59)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(23)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(30)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(29)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(34)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(23)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(40)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(45)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(57)
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Części do robota kuchennego Bosch – które są bardziej narażone na usterki?

Robot kuchenny jest urządzeniem, które wyręczy Cię z większości uciążliwych i czasochłonnych czynności podczas gotowania lub pieczenia, jak np. krojenie, siekanie, miksowanie, mieszanie i wiele innych. Sprzęt posiada wiele przydatnych funkcji i ustawień, które mogą znacznie oszczędzić Twój czas i energię oraz sprawić, że przygotowywanie posiłków będzie szybsze i przyjemniejsze – nawet dla tych, którzy za gotowaniem nie przepadają. By korzystanie z urządzenia było jednak możliwe, wszystkie części do robota kuchennego Bosch powinny działać sprawnie. Które z nich mogą psuć się nieco częściej niż inne?

Zdecydowanie najczęściej psującymi się elementami w robotach planetarnych są przystawki. Pracują najciężej, blendując, miksując czy rozdrabniając produkty. Są to intensywnie eksploatowane części, które na dodatek mają bezpośrednią styczność z jedzeniem, a więc i z różnymi temperaturami, konsystencjami i teksturami. Wymiana przystawek jest oczywiście banalnie prosta – wystarczy po prostu kupić nowe. Jakie inne części do robota kuchennego Bosch nie sprawią Ci kłopotu przy samodzielnej wymianie? Między innymi przyciski czy pokrętła, plastikowe elementy przekładni, czujnik sterowania obrotami silnika lub ramię. W przypadku tych komponentów, zazwyczaj wymagane jest jedynie rozkręcenie obudowy i wymontowanie ich. Niezależnie od tego jak łatwa czy ciężka jest naprawa Twojego sprzętu AGD, wszystkie potrzebne sprzęty znajdziesz w North, a instrukcje wymian na naszym kanale YouTube.

Gorąca pralka podczas prania

Zepsuty sprzęt wcale nie oznacza końca jego żywota. Wystarczy właściwa diagnoza usterki i dobór części zamiennych. Pomagamy w uporaniu się z problemem awarii. Podpowiadamy także, jak dbać o sprzęty AGD, tak aby cieszyć się ich jak najdłuższym użytkowaniem. Nie tylko duże AGD, ale również elektronika nie ma przed nami tajemnic, stale podnosimy nasze kwalifikacje.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
scroll top