Przeszukiwanie bazy 12mln części
Trwa ładowanie strony...
pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16 Livechat pon. - czw.: 8-20 pt.: 8-18 sob.: 8-16
22 349 93 99

Części do robotów kuchennych

Wyszukiwarka części do robota kuchennego

  1. north.pl
  2. Części do robotów kuchennych
  3. x

Oryginalne i zamienne części do robota kuchennego

Przedstawiamy oryginalne i zamienne części do robotów kuchennych. Możesz wspomóc się filtrami znajdującymi się po lewej stronie by szybciej znaleźć właściwą część. Podając model urządzenia, przybliżysz się do szukanej części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Dostępna lista części pomoże Ci zidentyfikować szukaną przez Ciebie część. Kiedy będziesz miał wątpliwości jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak wymieniać i naprawiać części w prosty sposób. Chcesz przedłużyć żywotność swojego urządzenia? Skorzystaj z naszego bogatego asortymentu na środki pielęgnacyjne do sprzętów AGD.

Poradnik AGD - Jak naprawić robot kuchenny

Karta złożeniowa części do robotów kuchennych

Znalezienie odpowiedniej części do robota kuchenego sprawia Ci problem?

Przygotowaliśmy odpowiedni schemat, aby ułatwić Ci wyszukanie odpowiedniej części do robota kuchennego. Nieźle się napracowaliśmy, ażeby Tobie ułatwić zadanie.

Schemat części i przystawek do robotów kuchennych. Sprawdź!

Pokażemy Ci jak szybko wymienić i naprawić części w robocie kuchennym.

Jeżeli masz problem z naprawą, skorzystaj z naszego kanału Youtube - specjaliści north.pl doradzą Ci jak wykonać podstawowe naprawy i wymienić uszkodzone podzespoły w Twoim robocie kuchennym.

Jaki robot kuchenny wybrać?

Wybierając robota kuchennego, dopasujmy jego możliwości do naszych potrzeb. Inne urządzenie przyda się rodzinie z dwójką dzieci, inne kawalerowi. Zdecydowanie jednak najważniejszą cechą jest możliwość zastosowania przystawek. Akcesoria zawsze rozszerzają możliwości robota, najlepszym przykładem może tu być Kenwood lub KitchenAid. Poza przystawkami powinniśmy także patrzeć na moc urządzenia - 800W dla wersji "kawalerskich" oraz 1500W wzwyż dla "dorosłych" modeli to przyjęta norma. Ilość obrotów, ilość trybów pracy oraz obecność trybu pulsacyjnego to kolejne istotne cechy. Tryb pracy pulsacyjnej pozwala na kruszenie elementów, z którymi nie poradziły sobie w normalny sposób ostrza.

Jakie akcesoria i zabezpieczenia do robotów kuchennych powinniśmy posiadać?

Samych trybów powinno być co najmniej 5. Taka ilość pokrywa większość aktywności kuchennych. Jeżeli chodzi o ilość obrotów na minutę, 200 - 300 to wynik dobry, choć nie spektakularny. Materiał robota także ma znaczenie. Najlepszy wybór to stal INOX - robot poddawany jest intensywnym drganiom i ciągle ma do czynienia z produktami spożywczymi, dlatego materiał wytrzymały i odporny jest konieczny. Tak samo z misą i pojemnikami przystawek robota - stal lub aluminium to absolutna konieczność. Plastikowe misy potrafią pęknąć w najmniej spodziewanym momencie, zalewając kuchnię na wpół zmiksowanym sosem czy koktajlem. Kolejny ważny aspekt to zabezpieczenia. Podzielić je można na dwa typy: chroniące urządzenie oraz chroniące użytkownika. Brak tych pierwszych kosztuje pieniądze, brak drugich kosztuje zdrowie. Zabezpieczenia przed niezamkniętą pokrywą to absolutna konieczność, szczególnie dla rodziców z małymi dziećmi. Dodatkowe zabezpieczenia przed przegrzaniem urządzenia oraz blokujące robota po wyjęciu mieszadeł zabezpieczają urządzenie przed większością możliwych wypadków.

Naprawa robota kuchennego - porady, filmy, podpowiedzi

Zakup robota kuchennego to dziś nie lada wyzwanie. Ogromny wybór i mnóstwo funkcji nie ułatwiają podjęcia decyzji, dlatego postanowiliśmy Państwu przedstawić kilka zasad, których warto się trzymać wybierając nowe urządzenie kuchenne. Poza tym w artykule znajdą Państwo porady co zrobić, gdy robot kuchenny odmawia posłuszeństwa. Jeśli czujemy się na siłach możemy spróbować dokonać naprawy lub wymiany części samodzielnie. W takiej sytuacji niezbędny jest zakup odpowiednich części zamiennych oraz ewentualne wskazówki jak wymienić dany element. Pomocny może okazać się film instruktażowy, który przygotowaliśmy z myślą o Państwu i w którym prezentujemy jak w prosty sposób dokonać wymiany części lub dostępnych akcesoriów.

Czytaj więcej...Naprawa robota kuchennego

Znajdz swój numer modelu

Najczęściej zadawane pytania

Zgłoś błąd na stronie
X

Prosimy opisać oraz zaznaczyć gdzie występuje błąd.

Marker: Biały Niebieski

Opis: