baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Robot kuchenny Rodzaj urządzenia

Pokrywy do robotów kuchennych

(564 produktów)

Oryginalne i zamienne pokrywy do robotów kuchennych. Skorzystaj z filtrów by szybciej znaleźć właściwą część. Zidentyfikuj swój model sprzętu i wpisz w pole wyszukiwania. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Poszukaj części w rysunku złożeniowym dostępnym na stronie. W przypadku, kiedy nie wiesz jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak zrobić to najprościej. Dla każdego rodzaju sprzętu posiadamy środki pielęgnacyjne w konkurencyjnych cenach.

Dostępność
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia
Może Cię zainteresować

Co to są roboty kuchenne i jak je wybrać?

Roboty kuchenne to urządzenia, dzięki którym możemy zaoszczędzić bardzo dużo czasu podczas przygotowania potraw. Mogą one miedzy innymi posiekać, rozdrobnić czy też wymieszać składniki. Dzięki ich pomocy przygotujemy surówki, rozdrobnimy cebulę, przygotujemy masę na placki czy ubijemy pianę. Na co zwrócić uwagę przy wyborze robota kuchennego? Jedną z pierwszych rzeczy powinna być prędkość obrotowa. To od niej zależy jak szybko wymieszamy ze sobą produkty. Istotna jest również misa urządzenia. Wybierajmy te wykonane z aluminium oraz stali nierdzewnej. Są one dużo trwalsze i odporniejsze na uszkodzenia w przeciwieństwie do tych wykonanych z plastiku.

Przy wyborze robota kuchennego z malakserem zwróćmy uwagę także na przystawki w jakie wyposażone jest urządzenie. Dzięki nim między innymi będziemy w stanie wycisnąć świeży sok z owoców czy np. zmielić kawę. Decydując się na robota sprawdźmy również, czy wyposażony on jest w specjalne chroniące nas zabezpieczenia. Najczęściej występującymi są zabezpieczenia przed wyjęciem mieszadeł oraz przed niedomkniętą pokrywką. Na stronie north.pl znajdziesz szeroki wybór części do robotów kuchennych, między innymi takich jak: pokrywy do misy robota kuchennego czy pojemnika malaksera.

Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

Zepsuty sprzęt wcale nie oznacza końca jego żywota. Poprawne określenie problemu to gwarancja sukcesu na rozwiązanie usterki. Pokazujemy, że dasz radę zrobić to samodzielnie z naszym udziałem. Podajemy także tipy, dzięki którym Twój sprzęt będzie działał dłużej. Stale podnosimy nasze umiejętności, aby dzielić się z Wami wiedzą.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego szkło w zmywarce matowieje?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się