Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Robot kuchenny Rodzaj urządzenia

Pokrywy do robotów kuchennych

Robot kuchenny to wszechstronne urządzenie, które może oszczędzić mnóstwo Twojego czasu i sprawić, że gotowanie stanie się przyjemne nawet dla tych, którzy go nie lubią. Jego podstawowe funkcje wyręczą Cię w czynnościach takich, jak mieszanie, mielenie czy szatkowanie i wiele innych. Jednym z podstawowych elementów wyposażenia tego sprzętu, jest pokrywa do robota kuchennego. Jest ona ważna zwłaszcza, jeżeli w misie urządzenia znajdują się składniki, które potencjalnie mogłoby zrobić bałagan – jak mąka lub rzadkie ciasto. Jednak ze względu na bezpośredni kontakt z produktami, pokrywa do robota kuchennego może być narażona na twarde zbrudzenia oraz wysokie temperatury. W przypadku, w którym okaże się, że szkody są nieodwracalne – jak zniekształcenie plastiku – warto wymienić element na nowy. Nowe części do robota kuchennego – zarówno oryginalne jak i fabryczne zamienniki dobrej jakości - znajdziesz w ofercie North. Aby jeszcze szybciej znaleźć to, czego szukasz, skorzystaj z filtrów na górze strony. Odwiedź też nasz kanał na YouTube, gdzie znajdziesz filmy instruktażowe dotyczące samodzielnych wymian oraz napraw.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność

Pokrywy do robota kuchennego można wymieniać na nowe!

Jednym z urządzeń, które może oszczędzić mnóstwo Twojego czasu i sprawi, że gotowanie stanie się przyjemne nawet dla tych, którzy go nie lubią, jest robot kuchenny. Jego funkcje, takie jak mieszanie, mielenie czy szatkowanie, oszczędzą Ci wykonywania tych najbardziej uciążliwych czynności i uporają się z nimi znacznie szybciej. Jednym z ważniejszych elementów - zwłaszcza jeśli w misie Twojego urządzenia jest coś, co potencjalnie możne zrobić duży bałagan jak mąka czy płyny - jest pokrywa do robota kuchennego. Niestety, ze względu na bezpośredni kontakt z produktami, które znajdują się w pojemniku, jest ona także podatna na zniszczenia i zabrudzenia, które - nawet przy najsilniejszych środkach - niekoniecznie zostaną usunięte. W takim przypadku dobrym rozwiązaniem jest wymiana pokrywy na nową - setki takich elementów znajdziesz bez trudu w North. Ważne jest, abyś dopasował ją wielkościowo do miski w swoim urządzeniu. Użyj filtrów na górze strony, aby szybko znaleźć to, czego szukasz i przedłuż życie swojego robota kuchennego.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(62)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(32)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(71)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(23)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(44)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(20)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(19)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(24)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(30)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(5)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(6)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(14)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(13)
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

pokrywy do robota kuchennegoPokrywa do robota kuchennego – wybierz nową w North i przywróć komfort korzystania z urządzenia

Robot kuchenny jest jednym z tych urządzeń domowych, które oszczędzają mnóstwo czasu oraz sprawiają, że gotowanie lub pieczenie staje się przyjemne nawet dla tych, którzy go nie lubią. Jego podstawowe funkcje, takie jak np. mieszanie, mielenie czy szatkowanie, oszczędzą Ci wykonywania tych najbardziej uciążliwych i najmniej przyjemnych czynności, a przy tym uporają się z nimi znacznie szybciej. Jednym z podstawowych elementów, zwłaszcza jeśli w misie Twojego urządzenia znajduje się coś, co potencjalnie może zrobić duży bałagan, jak mąka czy płyny, jest pokrywa do robota kuchennego.

Ze względu na bezpośredni kontakt z produktami, które znajdują się w pojemniku, pokrywa do robota kuchennego jest narażona na uszkodzenia i zabrudzenia, które nawet przy najsilniejszych środkach czyszczących niekoniecznie zostaną dokładnie usunięte. Te mogą z czasem zacząć wydzielać nieprzyjemny zapach, szczególnie przy kontakcie z wilgocią. Ponadto, narażanie elementu na wysokie temperatury może przyczynić się do jego podniszczenia lub nawet lekkiego zniekształcenia. Pokrywa do robota kuchennego to część, która jest zazwyczaj wykonana z plastiku i choć komponent jest solidny, należy pamiętać, że plastik nie jest całkowicie odporny na wysokie temperatury – podobnie jak noże w robocie, które z czasem mogą zacząć się tępić. Jeżeli więc przetwarzasz nie pojedyncze składniki, a żywność na ciepło – warto poczekać aż ostygnie, zanim włożysz ją do urządzenia. W przypadku podobnych uszkodzeń, dobrym rozwiązaniem jest wymiana pokrywy na nową. Ważne jest, abyś dopasował ją wielkościowo do miski w swoim urządzeniu. Większość pokryw posiada zamykany otwór, dzięki czemu składniki możesz dorzucać także w trakcie przetwarzania. Jeżeli usterka robota kuchennego pokrzyżowała Ci plany, nowe części – zarówno oryginalne jak i zamienniki dobrej jakości – znajdziesz w ofercie North. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak samodzielnie dokonywać wymian i napraw w Twoich sprzętach domowych, odwiedź nasz kanał na YouTube, gdzie znajdziesz filmiki instruktażowe.

 

Gorąca pralka podczas prania

Zepsuty sprzęt wcale nie oznacza końca jego żywota. Poprawne określenie problemu to gwarancja sukcesu na rozwiązanie usterki. Pokazujemy, że dasz radę zrobić to samodzielnie z naszym udziałem. Podajemy także tipy, dzięki którym Twój sprzęt będzie działał dłużej. Postawimy Twój sprzęt na nogi.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top