Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Robot kuchenny Rodzaj urządzenia

Noże do robotów kuchennych

Robot kuchenny to jedno z najbardziej przydatnych i wszechstronnych urządzeń, jakie może znaleźć się w Twojej kuchni. Ze względu na liczne funkcje, takie jak miksowanie czy krojenie lub mieszanie, oszczędzi on Twój czas oraz sprawi, że gotowanie czy pieczenie będzie szybsze i mniej uciążliwe. Jednymi z niezbędnych w Twoim urządzeniu elementów, bez których nie mogłoby ono w pełni i poprawnie działać, są noże do robota kuchennego. Przydają się one nie tylko do siekania i krojenia składników na obiad czy kolację, ale też przy przygotowywaniu deserów. Mają one jednak bezpośredni kontakt z, czasem twardym, jedzeniem oraz zimnymi bądź gorącymi temperaturami. Właśnie przez to noże do robota kuchennego podatne są na zniszczenia i zużywanie się, a także dość łatwo się tępią, zwłaszcza, jeśli nie są używane poprawnie. Rzadkie nie są również zabrudzenia, które ciężko usunąć nawet najsilniejszym specyfikiem. Dobrym rozwiązaniem jest wymiana ostrzy na nowe. Dzięki temu przywrócisz płynne działanie i wydajność swojego urządzenia. Odwiedź nasz kanał na YouTube, aby dowiedzieć się więcej na temat samodzielnych napraw Twoich urządzeń domowych.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność

Noże do robota można wymieniać na nowe!

Robot kuchenny to jedno z najbardziej przydatnych i wszechstronnych urządzeń, jakie może znaleźć się w Twojej kuchni. Ze względu na liczne funkcje, takie jak miksowanie czy krojenie lub mieszanie, oszczędzi on Twój czas oraz sprawi, że gotowanie czy pieczenie będzie szybsze i mniej uciążliwe. Jednymi z niezbędnych w Twoim urządzeniu elementów, bez których nie mogłoby ono w pełni i poprawnie działać, są noże do robota kuchennego. Przydają się one nie tylko do siekania i krojenia składników na obiad czy kolację, ale też przy przygotowywaniu deserów.

nóż do robota kuchennego

Mają one jednak bezpośredni kontakt z, czasem twardym, jedzeniem oraz zimnymi bądź gorącymi temperaturami. Właśnie przez to są one podatne na zniszczenia i zużywanie się, a także dość łatwo się tępią, zwłaszcza, jeśli nie są używane poprawnie. Rzadkie nie są również zabrudzenia, które ciężko usunąć nawet najsilniejszym specyfikiem - a jest to coś, czego raczej nie chcesz w pobliżu Twojego jedzenia. Dobrym wyjściem jest wtedy wymiana ostrzy na nowe. Dzięki temu przywrócisz płynne działanie i wydajność swojego urządzenia.

 

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(38)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(25)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(2)
10700
Wyślemy jutro
outlet Outlet już od 6900
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(3)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(2)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(11)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Noże do robota kuchennego - dobierz nowe w North

noże do robota kuchennegoRoboty kuchenne to urządzenia, które, ze względu na swoją wszechstronność i szybkie działanie przydadzą się w każdym gospodarstwie domowym. Zawsze dostarczane są z różnymi akcesoriami, a jednym z nich są noże do robota kuchennego. To właśnie nóż wykonuje większość działań - dobrze wiesz, jak uciążliwe może być krojenie i siekanie na małe kawałki dużej ilości jedzenia. Robot nie tylko kroi i sieka, ale także mieli i robi to wszystko w bardzo krótkim czasie, oszczędzając przy tym Twój. Końcówki do urządzenia wychodzą poza same noże - dlatego też jest w stanie wykonać więcej zadań, jak mieszanie czy ścieranie. Niestety, noże do robota kuchennego to elementy urządzenia, które - ze względu na bezpośredni kontakt z produktami, które mogą mieć różne stopnie twardości oraz niekorzystne dla ostrzy temperatury - podatne są na tępienie się i niszczenie. Warto więc wiedzieć, jakie dokładnie czynniki mogą to powodować.

Jeśli nie myjesz urządzenia po każdym użyciu, cząstki jedzenia mogą gromadzić się na jego ostrzach i z czasem wpływać na ich ostrość. Oprócz usuwania resztek jedzenia po każdym użyciu, ważne jest również dokładniejsze czyszczenie i płukanie, aby noże były w nienaruszonym stanie przez dłuższy czas. Jeśli często używasz robota w celu mielenia ziół bądź siekaniach twardych artykułów spożywczych, wokół gumowego pierścienia mogą gromadzić się drobne cząstki jedzenia, które skracają żywotność noży. Kolejnym czynnikiem wpływającym niekorzystnie na ich trwałość jest gorąca woda. Choć korzystanie ze zmywarki jest szybką i prostą metodą czyszczenia, to niekoniecznie dobrze wpływa na niektóre z naszych sztućców i akcesoriów, jak właśnie ostrza i noże. Silne chemiczne środki czyszczące także nie są dla nich najlepszym rozwiązaniem - nie tylko te w zmywarce, ale także niektóre płyny do mycia naczyń. Mogą zostawiać osad i twardnieć na ostrzach. Jeśli więc używasz płynów, aby czyścić noże, upewnij się, że są one wystarczająco delikatne - choć te mocne lepiej poradzą sobie z zabrudzeniami, to mogą spowodować inne, nieodwracalne szkody. Jeżeli usterka robota kuchennego popsuła Ci szyki, dzięki North znajdziesz nowe części do tych urządzeń – zarówno oryginalne, jak i zamienniki dobrej jakości.

Gorąca pralka podczas prania

Popsute urządzenie wcale nie oznacza, że musimy go wyrzucić. Zrozumienie zasady działania sprzętu to podstawa do wykonania wielu napraw. Pomagamy w uporaniu się z drobnymi awariami. Przekazujemy Wam również przydatną wiedzę na temat dbania o sprzęt AGD. Ciągle doszkalamy się, aby przekazywać tylko fachową wiedzę naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
scroll top