baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Robot kuchenny Rodzaj urządzenia

Części do robotów kuchennych Kenwood

(2 208 produktów)

Szeroki wybór części oryginalnych i zamiennych do robotów kuchennych Kenwood. Użyj filtrów, żeby szybciej znaleźć odpowiednią część. Jeżeli w pole wyszukiwarki wpiszesz model sprzętu to intuicyjnie wyświetlą się części do Twojego modelu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Sprawdź nasze karty złożeniowe, aby upewnić się jakiej części poszukujesz. Filmiki instruktażowe na naszym kanale YouTube pokażą Ci proste sposoby na wymianę części w sprzętach AGD. Dbanie o sprzęt i jego czystość jest niezwykle ważne, a dzięki nam możesz zaopatrzyć się w odpowiednie środki do pielęgnacji sprzętów.

Dostępność
Powiązane linki:

Rozwiązania w robotach kuchennych Kenwood

Roboty kuchenne marki Kenwood zdobyły serca użytkowników nie tylko nienagannym wykonaniem i estetycznym designem, ale przede wszystkim niezawodnością, uniwersalnością i szerokim wachlarzem możliwości.

Robot kuchenny Kenwood

Dzięki dodatkowym przystawkom i akcesoriom urządzenia te dopasować można praktycznie do każdego zadania kuchennego związanego z obróbką żywności, włącznie z podgrzewaniem i gotowaniem zup oraz sosów. Roboty kuchenne marki Kenwood na przestrzeni lat udoskonalano na wiele sposobów, implementując nowe technologie, rozwiązania i pomysły. Dzięki temu urządzenia te oferują wyjątkową wszechstronność. Na szczególną uwagę zasługują zewnętrzne gniazda napędu, pozwalające na zainstalowanie przystawek. Gniazda zawsze są trzy: szybkich, średnich oraz wolnych obrotów. Każda z przystawek wykorzystuje jedno z gniazd, w zależności od potrzeb i rozwiązań w konstrukcji mechanizmów.

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem, obecnie coraz częściej stosowanym w robotach kuchennych innych marek, jest przekładnia planetarna. Dzięki tego typu przekładni ruch mieszadła w misie przypomina obieg planety wokół gwiazdy – włącznie z obrotem wokół własnej osi. Rozwiązanie takie zapewnia maksymalną skuteczność mieszania przy jednoczesnym zwiększeniu wytrzymałości mechanizmu na przeciążenia. W połączeniu z oferowanymi przez producenta mieszadłami dedykowanymi do konkretnych składników ruch planetarny dokładnie miesza zawartość misy, nie pomijając nawet masy przylegającej do ścianek misy. Wśród mieszadeł marki Kenwood znaleźć można między innymi łopatki napowietrzające lub opatentowane mieszadła typu K w wersji sztywnej lub elastycznej, zaprojektowane specjalnie z myślą o jeszcze dokładniejszym mieszaniu.

9190
Wyślemy jutro
outlet Outlet już od 5890
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu
Może Cię zainteresować

Serie robotów kuchennych Kenwood

Roboty kuchenne Kenwood

Roboty kuchenne marki Kenwood występują w wielu odmianach. Podział na serie ułatwia dobór akcesoriów i przystawek oraz definiuje rolę i możliwości danego modelu. W ofercie producenta występują serie Cooking Chef, Chef, Chef XL, Major, Multi One, kMix, Prospero, Multipro Classic, Multipro Compact oraz Multipro Home. Seria Cooking Chef obejmuje urządzenia z dodatkową możliwością gotowania – gniazdo misy pozwala na jednoczesne przygotowywanie i podgrzewanie zup, kremów, sosów i musów. Modele serii Chef wyposażone są w misy o pojemności 4,6 litra, podczas gdy serie Major oraz Chef XL posiadają misy o pojemności roboczej 6,7 litra. Roboty serii Chef oraz Major dzielą się dodatkowo na wersje Titanium, Sense, Premier i Classic.

Seria Multi One to połączenie uniwersalności z intuicyjną obsługą – duża ilość przystawek oraz wyjątkowo prosta obsługa sprawiają, że modele z tej serii doskonale nadają się do codziennego użytku. Roboty kuchenne serii kMix cechuje elegancki design oraz duża ilość łatwych w użyciu i w większości wykonanych ze stali nierdzewnej akcesoriów. Seria kMix to także silnik o mocy 500W, wystarczający do większości zadań. Seria Prospero charakteryzuje się wydajnym silnikiem o mocy 900W, przystosowanym do intensywnej pracy z twardszymi składnikami. Ramię w przypadku modeli tej serii jest dodatkowo amortyzowane, dzięki czemu wysoka moc nie przekłada się na podwyższone zużycie części. Roboty serii Multipro to mniejsze urządzenia, dedykowane do codziennego użytku. Prosta, zwarta konstrukcja oraz intuicyjna obsługa sprawiają, że modele z tej serii doskonale sprawdzają się się podczas codziennej pracy ze składnikami na zupę, sok, sosy i przeciery.

Wentylator chłodzący w piekarniku pracuje bez przerwy

Nie wyrzucajmy sprzętu AGD od razu, jak tylko odmówi nam posłuszeństwa. Warunkiem naprawy jest odpowiednie rozpoznanie problemu w urządzeniu. Udowadniamy, że drobne naprawy możesz wykonać samodzielnie. Pilnujemy również, abyście jak najlepiej dbali o własne urządzenia. Nieustannie szkolimy się w kwestii naprawy sprzętów AGD, aby pomagać naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Wentylator chłodzący w piekarniku pracuje bez przerwy

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się