Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Robot kuchenny Rodzaj urządzenia

Części do robotów kuchennych Kenwood

Robot kuchenny to wielofunkcyjne urządzenie, które znajdziemy w większości nowoczesnych domów. Mają one na celu wyręczać nas z większości czasochłonnych i uciążliwych czynności, jak siekanie, rozdrabnianie czy ubijanie. Wszystkie z tych funkcji są jednak możliwe tylko, kiedy wszystkie części do robota kuchennego Kenwood są w dobrym stanie i działają prawidłowo. Niektóre awarie mogą skutecznie uniemożliwić korzystanie z urządzenia i wyłączyć je z użytku na długi czas. Samodzielna diagnoza oraz naprawa awarii wcale nie musi być jednak trudna. Pierwszym krokiem jest znalezienie odpowiednich części do robota kuchennego Kenwood. Znajdziesz je w North – zarówno oryginalne jak i fabryczne zamienniki dobrej jakości. Nasza stale powiększająca się baza oferuje Ci wszystko to, czego potrzebujesz do przedłużenia życia Twojego sprzętu domowego. Pamiętaj, aby nowe elementy wymienne dopasować do modelu swojego urządzenia. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak samodzielnie dokonać naprawy lub wymiany poszczególnych wadliwych części, odwiedź nasz kanał na YouTube, gdzie znajdziesz listę filmików instruktażowych.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Powiązane linki:

Rozwiązania w robotach kuchennych Kenwood

Roboty kuchenne marki Kenwood zdobyły serca użytkowników nie tylko nienagannym wykonaniem i estetycznym designem, ale przede wszystkim niezawodnością, uniwersalnością i szerokim wachlarzem możliwości.

Robot kuchenny Kenwood

Dzięki dodatkowym przystawkom i akcesoriom urządzenia te dopasować można praktycznie do każdego zadania kuchennego związanego z obróbką żywności, włącznie z podgrzewaniem i gotowaniem zup oraz sosów. Roboty kuchenne marki Kenwood na przestrzeni lat udoskonalano na wiele sposobów, implementując nowe technologie, rozwiązania i pomysły. Dzięki temu urządzenia te oferują wyjątkową wszechstronność. Na szczególną uwagę zasługują zewnętrzne gniazda napędu, pozwalające na zainstalowanie przystawek. Gniazda zawsze są trzy: szybkich, średnich oraz wolnych obrotów. Każda z przystawek wykorzystuje jedno z gniazd, w zależności od potrzeb i rozwiązań w konstrukcji mechanizmów.

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem, obecnie coraz częściej stosowanym w robotach kuchennych innych marek, jest przekładnia planetarna. Dzięki tego typu przekładni ruch mieszadła w misie przypomina obieg planety wokół gwiazdy – włącznie z obrotem wokół własnej osi. Rozwiązanie takie zapewnia maksymalną skuteczność mieszania przy jednoczesnym zwiększeniu wytrzymałości mechanizmu na przeciążenia. W połączeniu z oferowanymi przez producenta mieszadłami dedykowanymi do konkretnych składników ruch planetarny dokładnie miesza zawartość misy, nie pomijając nawet masy przylegającej do ścianek misy. Wśród mieszadeł marki Kenwood znaleźć można między innymi łopatki napowietrzające lub opatentowane mieszadła typu K w wersji sztywnej lub elastycznej, zaprojektowane specjalnie z myślą o jeszcze dokładniejszym mieszaniu.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(45)
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Części do robota kuchennego Kenwood – przejrzyj i znajdź nowe w North

Robot kuchenny to niezastąpione urządzenie domowe, które wyręczy Cię z większości uciążliwych i czasochłonnych czynności podczas gotowania czy pieczenia, jak np. krojenie, siekanie, miksowanie, mieszanie i wiele innych. Sprzęt posiada wiele przydatnych funkcji i ustawień, które mogą znacznie oszczędzić Twój czas i energię, a także sprawić, że przygotowywanie posiłków będzie szybsze i przyjemniejsze – nawet dla tych, którzy nie lubią gotować. Aby bezproblemowe korzystanie z urządzenia było jednak możliwe, wszystkie części do robota kuchennego Kenwood powinny działać sprawnie. Które z nich mogą psuć się lub zużywać nieco częściej niż inne?

Elementami najbardziej narażonymi na uszkodzenia i szybsze psucie czy zużywanie się w robotach planetarnych, są zazwyczaj przystawki. Pracują one najciężej, blendując, miksując czy rozdrabniając produkty. Są to intensywnie eksploatowane części, które dodatkowo mają bezpośrednią styczność z jedzeniem, a co za tym idzie, także z różnymi temperaturami, konsystencjami i teksturami. Wymiana przystawek jest bardzo prosta – wystarczy po prostu zakupić nowe. Jakie inne części do robota kuchennego Kenwood nie sprawią Ci kłopotu przy samodzielnej wymianie? Między innymi przyciski czy pokrętła, plastikowe elementy przekładni, czujnik sterowania obrotami silnika lub ramię. W przypadku tych części, zazwyczaj wymagane jest jedynie rozkręcenie obudowy i wymontowanie ich. Niezależnie od tego jak łatwa czy ciężka jest naprawa Twojego sprzętu AGD, wszystkie potrzebne sprzęty znajdziesz w North, a instrukcje wymian na naszym kanale YouTube.

Gorąca pralka podczas prania

Nie wyrzucajmy sprzętu AGD od razu, jak tylko odmówi nam posłuszeństwa. Warunkiem naprawy jest odpowiednie rozpoznanie problemu w urządzeniu. Udowadniamy, że drobne naprawy możesz wykonać samodzielnie. Pilnujemy również, abyście jak najlepiej dbali o własne urządzenia. Nieustannie szkolimy się w kwestii naprawy sprzętów AGD, aby pomagać naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
scroll top