Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Robot kuchenny Rodzaj urządzenia

Mieszaki do robotów kuchennych

Poniżej prezentujemy oryginalne mieszaki jak i ich odpowiedniki do robotów kuchennych. By szybciej poszukać właściwą część, skorzystaj z filtrów znajdujących się po lewej stronie. Najłatwiej odnajdziesz swoją część wpisując w wyszukiwarkę model sprzętu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Dla upewnienia się czy dana część pasuje, sprawdź nasze karty złożeniowe. Na naszym kanale YouTube znajdziesz filmiki instruktażowe pokazujące jak w łatwy sposób można wymieniać części w sprzętach AGD. Pielęgnacja sprzętu jest niezwykle ważna, zobacz więc naszą ofertę środków pielęgnacyjnych i akcesoriów do sprzętów AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Trzepaczki 2szt. do miksera Bosch 00643901
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(15)
Trzepaczki 2szt. do miksera Kenwood KW652932
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(3)
Hak do wyrabiania ciasta do robota kuchennego Bosch 00752281
4190
Wyślemy dziś
outlet Outlet już od 2590
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(3)
Mieszak K do robota kuchennego DeLonghi KW706903
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(3)
Trzepaczki 2szt. do miksera Bosch 00263602
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
Mieszak K do robota kuchennego Kenwood KW715921
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(4)
Trzepaczki 2szt. do miksera Bosch 00653471
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
Trzepaczki 2szt. do miksera Kenwood KW710541
Mieszak K do robota kuchennego Kenwood KW716717
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Rodzaje mieszaków do robotów kuchennych

Robot kuchenny to jeden z najbardziej uniwersalnych urządzeń, jakie możemy znaleźć w kuchni. Ubije, zmiksuje, posieka, a nawet wyciśnie soki. Idealnie nada się do przygotowania ciast, sosów, kremów czy koktajli. Na rynku możemy znaleźć wersje tradycyjną – z misą lub z malakserem. Roboty kuchenne z misą mogą mieszać w jedna stronę lub wielokierunkowo (roboty planetarne). Jednym z ich ważniejszych elementów są mieszaki. Producenci oferują ich szeroki wybór, co w znaczny sposób ułatwia i przyśpiesza przygotowanie potraw.

Najczęściej stosowane to między innymi końcówki do ubijania, za pomocą których w idealny sposób ubijemy pianę z jaj czy śmietany. Wprowadzają one powietrze w mieszane składniki, dając efekt sztywnej piany. Innymi przydatnymi mieszadłami są także haki do wyrabiania ciasta. Dzięki nim w łatwy sposób przyrządzimy wyroby drożdżowe lub piernikowe, bez konieczności ręcznego ugniatania ciasta. Na rynku znajdziemy również także płaskie końcówki do mieszania, które z doskonałą precyzją wymieszają ze sobą produkty tworząc jednolitą masę. Nadają się idealnie do utarcia jajek z cukrem oraz innych składników. Aby dobrać odpowiedni mieszak do naszego modelu, niezbędne jest zapoznanie się z tabliczką znamionową, zazwyczaj znajdującą się pod podstawą urządzenia. Szeroki wybór różnorodnych mieszaków do robotów kuchennych dostępny jest na stronie north.pl.

Gorąca pralka podczas prania

Popsute urządzenie wcale nie oznacza, że musimy go wyrzucić. Koniecznością będzie sprawdzenie przyczyny usterki. Pokazujemy, że drobne awarie nie wymagają wzywania fachowca. Mamy już szeroką bazę porad dotyczącą dbania o urządzenia, które każdy ma w swoim domu. Świat AGD nie ma przed nami tajemnic.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top