Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Robot kuchenny Rodzaj urządzenia

Sprzęgła do robotów kuchennych

Poniżej prezentujemy oryginalne sprzęgła jak i ich odpowiedniki do robotów kuchennych. Wesprzyj się filtrami znajdującymi się po lewej stronie, by szybciej znaleźć właściwą część. By uniknąć niepewności czy dana część pasuje do Twojego sprzętu, wpisz w wyszukiwarkę model sprzętu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Dla upewnienia się czy dana część pasuje, sprawdź nasze karty złożeniowe. W przypadku, kiedy nie wiesz jak wymienić daną część w swoim sprzęcie, wejdź na nasz kanał YouTube, gdzie pokazujemy jak zrobić to najprościej. Utrzymanie czystości sprzętów AGD w domu będzie dużo prostsze z proponowanymi przez nas środkami do pielęgnacji. Posiadamy również różnego rodzaju akcesoria.

strzałka rozwinięcia opisu

Sprzęgła do robota kuchennego można wymieniać na nowe!

Robot kuchenny - zaraz obok lodówki i kuchenki - jest prawdopodobnie jednym z najważniejszych urządzeń w Twojej kuchni, a zdecydowanie najbardziej wszechstronnym. Wielozadaniowy, prosty w użyciu i ułatwiający przyrządzenie każdej potrawy, robot kuchenny będzie działał prawidłowo i płynnie tylko jeśli wszystkie jego części będą w dobrym stanie. Jego zadaniem jest oszczędzenie Ci wykonywania żmudnych czynności jak siekanie, mieszanie czy ucieranie oraz podarowanie dodatkowej wolnej chwili, kiedy składniki łączą się w całość w misie urządzenia. Częściami, które mogą zaburzyć lub uniemożliwić jego pracę, jeśli są wadliwe bądź zużyte, są sprzęgła do robota kuchennego. Na szczęście, nowe i dobrej jakości części - oryginalne lub ich odpowiedniki - znajdziesz wśród szerokiej oferty North.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(16)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(14)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(8)
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Znajdź nowe sprzęgło do robota kuchennego i dowiedz się jak łatwiej korzystać z urządzenia

Po zdiagnozowaniu problemu w Twoim urządzeniu i wyborze nowego sprzęgła do robota kuchennego, dobrze poznać jego podstawowe - i nie tylko - możliwości. Wiesz już, że awaria niektórych części może sprawić, że urządzenie będzie ciężkie bądź niemożliwe w użyciu. Jednym z takich części jest właśnie sprzęgło do robota - pamiętaj więc, aby po wymianie co jakiś czas sprawdzać jego stan, a dzięki temu korzystanie z urządzenia będzie szło gładko. Jak więc go używać, aby jeszcze bardziej uprościć podstawowe zadania?

Nowoczesne roboty kuchenne wyposażone są w ostrza do krojenia, szatkowania, tarcia czy mieszania i większość wykonana jest ze stali nierdzewnej. Ponadto, w zależności od modelu i producenta, możesz również dobierać różnego rodzaju dodatki i akcesoria, np. trzepaczki lub tarcze Julienne. Te drugie służą do krojenia składników w długie, cienkie paski i bardzo przydają się, między innymi, do tworzenia dekoracji czy dodawania koloru do "nudnych" potraw. Takie ostrza można zazwyczaj wybierać w różnych rozmiarach i używać ich do krojenia cebuli i selera, są także specjalne ostrza do robienia frytek. Pokroisz nimi także korzenie imbiru, paprykę czy łodygi brokułów.

Podstawowe akcesoria, jak noże, w Twoim robocie kuchennym są dość wszechstronne - mają możliwość krojenia warzyw na salsę, siekania cebuli czy rozdrabniania ziół, a nawet kruszenia ciasteczek. Możesz zrobić też gładkie i pyszne guacamole, jeśli do środka zdecydujesz się wrzucić awokado. Pomoże Ci także w zrobieniu puree, dżemów, sosów, zup w postaci kremów czy nawet galaretek. Możesz dostać także akcesorium, które uprości nawet wyrabianie ciasta - czynność ciężką i prawdopodobnie znienawidzoną przez większość. Zrobisz ciasto nie tylko na placek, ale także na pizzę czy pieczywo drożdżowe bądź babeczki. To, co normalnie zajęłoby Ci około 20 minut, dzięki robotowi skrócisz do zaledwie kilku.

Jeśli potrzebujesz użyć robota kuchennego jako blendera, do tego także znajdziesz specjalną nasadkę - stanowi ona alternatywę dla oddzielnego urządzenia. Pomoże Ci w wykonywaniu wszystkich zadań związanych z miksowaniem i rozdrabnianiem, np. orzechów, robienia pesto czy koktajli. Osobno znajdziesz także ostrza do tarcia i szatkowania, które dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach - przydadzą się zarówno w krojeniu warzyw, jak i tarciu sera, zetrą także ziemniaki na puree albo placki.
Pamiętaj jednak, że żadna z tych czynności w Twoim urządzeniu nie zostanie wykonana poprawnie, lub w ogóle, jeśli posiadasz wadliwe sprzęgła do robota kuchennego. North pomoże Ci przedłużyć życie Twojego urządzenia - znajdź u nas nową część i ciesz się przygotowywaniem pysznych dań z Twoim robotem kuchennym.

Gorąca pralka podczas prania

Nie wyrzucajmy urządzenia AGD kiedy przestaje działać. Koniecznością będzie sprawdzenie przyczyny usterki. Pokazujemy, że drobne awarie nie wymagają wzywania fachowca. Mamy już szeroką bazę porad dotyczącą dbania o urządzenia, które każdy ma w swoim domu. Niezmiennie pogłębiamy naszą wiedzę, aby przekazywać wam istotne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
scroll top