Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Robot kuchenny Rodzaj urządzenia

Tarcze do robotów kuchennych

Poniżej prezentujemy oryginalne tarcze jak i ich odpowiedniki do robotów kuchennych. Użycie filtrów znacznie zawęży wyniki wyszukiwania i pozwoli Ci na szybsze znalezienie odpowiedniej części. Podając model urządzenia, przybliżysz się do szukanej części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Jeżeli nie jesteś pewien czy dana część występuje w Twoim modelu, otwórz listę części dostepną na stronie. Na naszym kanale YouTube znajdziesz filmiki instruktażowe pokazujące jak w łatwy sposób można wymieniać części w sprzętach AGD. Pielęgnacja sprzętu jest niezwykle ważna, zobacz więc naszą ofertę środków pielęgnacyjnych i akcesoriów do sprzętów AGD.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność

Tarcze do robota kuchennego można wymieniać na nowe!

Jeśli w Twoim domu jest urządzenie, które może wyręczyć Cię z większości czynności, znacznie je ułatwić bądź przyspieszyć, a także sprawić, że będą przyjemniejsze, prawdopodobnie jest to robot kuchenny. Krojenie, tarcie, siekanie, szatkowanie, mielenie - wszystko to, czego większość z nas nie lubi robić przy gotowaniu bądź pieczeniu, jest teraz zadaniem urządzenia siedzącego na Twoim blacie kuchennym. Aby jednak te wszystkie czynności były możliwe, tarcze do robota kuchennego powinny działać płynnie i prawidłowo, nie być stępione bądź obłożone niemożliwymi do usunięcia zabrudzeniami i osadem, które niszczą ostrza. Jeśli tarcza jest we właśnie takim stanie, prawdopodobnie nadszedł czas, aby w North znaleźć nową. Dobierz ją nie tylko do modelu urządzenia, jaki posiadasz, ale też do swoich potrzeb i tego, w jaki sposób będziesz elementu używać. Skorzystaj z filtrów na górze strony, aby szybko znaleźć część. Chcesz dowiedzieć się jak samodzielnie wymieniać inne elementy swoich urządzeń?

chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wybierz producenta urządzenia

Tarcze do robota kuchennego - dobierz odpowiednią dla siebie

Tarcze do robotów kuchennychTarcze do robotów kuchennych są ważną częścią wyposażenia, zwłaszcza te podstawowe typy, jakimi są tarcze tnące, do krojenia, rozdrabniania czy przecierania. Należy odpowiednio o nie dbać - ze względu na bezpośredni kontakt z jedzeniem, mogą łatwo się niszczyć i tępić, na przykład jeśli między ostrza dostaną się twarde resztki jedzenia, które tam zastygną. Istnieją różne rodzaje tarcz o przeróżnych kształtach, które mają za zadanie kroić, szatkować i rozdrabniać odpowiednie typy jedzenia. Można również znaleźć tarcze wykonane z innych niż aluminium i stal materiałów, jak szkło, plastik czy teflon. Ważne jest utrzymywanie konkretnej temperatury, aby tarcza do robota nie stępiła się zbyt szybko - najlepiej, aby jedzenie nie było gorące, a letnie bądź zimne.

Pamiętaj też, aby usuwać zaschnięte cząstki jedzenia z tarczy przed ponownym użyciem go, a jeśli właśnie kupiłeś nowe tarcze do robotów kuchennych, co jakiś czas sprawdzaj ich stan. Poprzez kilka pierwszych użyć nowej tarczy, zawsze należy czyścić je ciepłą wodą z płynem do mycia naczyń, lub nawet mydłem, a następnie płukać.

Każdy rodzaj tarczy ma specyficznie ułożone ostrza tak, by krojenie, tarcie, przecieranie - i nie tylko - było proste i dopasowane do typu żywności. Każda z tarcz ma swój własny sposób cięcia, a więc jeśli szukasz ostrza do konkretnych produktów, w North znajdziesz te do  czekolady, sera, ubijania, frytek, ziemniaków, przecierania czy Julienne. Pamiętaj, aby tarcze do robotów kuchennych dobierać nie tylko do modelu urządzenia, jaki posiadasz - bierz pod uwagę także to, do czego element będzie przez Ciebie używany. Niektóre z tarcz są również odporne na ciepło i niełatwo ulegają zniszczeniu, choć nieprawidłowo traktowane mogą zużyć się szybciej, niż powinny. A jak poznać, że tarcza do robota jest zużyta i wymaga wymiany na nową?

Przede wszystkim zwracaj uwagę na ostrza - powinny być jak najostrzejsze i nie powinno być między nimi starych, twardych kawałków jedzenia czy osadu, które sprawiają, że produkty nie są krojone dokładnie. Te, przeznaczone do szatkowania twardych typów jedzenia, jak parmezan, są trwałe i cięższe - ale niestety nie niemożliwe - do stępienia.

Dobierz tarczę odpowiednią dla posiadanego przez siebie modelu robota kuchennego, odpowiadającą Twoim potrzebom. Używając filtrów na górze strony, gdzie wpiszesz typ urządzenia, producenta i oznaczenie modelu, szybko znajdziesz to czego szukasz. Chcesz się dowiedzieć więcej na temat wymiany poszczególnych części nie tylko w Twoim robocie kuchennym, ale innych urządzeniach w Twoim domu? Zajrzysz na nasz kanał na YouTube i przeglądnij listę filmików instruktażowych.

Gorąca pralka podczas prania

Nie wyrzucajmy sprzętu AGD od razu, jak tylko odmówi nam posłuszeństwa. Zrozumienie pochodzenia usterki ułatwi naprawę. Pokażemy Ci, jak samodzielnie wykonywać drobne naprawy. Informujemy was także o tym, jak najlepiej dbać o urządzenia. Wychodząc naprzeciw naszym klientom nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę odnośnie urządzeń AGD.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top