Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Maszynka do mielenia Rodzaj urządzenia

Części do maszynek do mielenia Bosch

(218 produktów)

Szeroki wybór części oryginalnych i zamiennych do maszynek do mielenia Bosch. Używając filtrów szybciej wyszukasz pożądaną część. Jeżeli w pole wyszukiwarki wpiszesz model sprzętu to intuicyjnie wyświetlą się części do Twojego modelu. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Dla upewnienia się czy dana część pasuje, sprawdź nasze karty złożeniowe. Filmiki instruktażowe na naszym kanale YouTube pokażą Ci proste sposoby na wymianę części w sprzętach AGD. Posiadamy także szeroki wybór akcesoriów i środków do pielęgnacji sprzętów.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Powiązane linki:

Niezwykle szeroki wachlarz zastosowania

Maszynki do mielenia mięsa marki Bosch wykorzystać można nie tylko do mielenia mięs i ryb, ale także do przygotowywania Kebbe i kiełbas. Dzięki odpowiednio wyprofilowanym nasadkom produkcja domowych kiełbas jest wyjątkowo prosta.

Miel cicho i szybko z maszynkami Bosch Mocny silnik stosowany w maszynkach pozwala na błyskawiczne mielenie dowolnego rodzaju mięs, co sprawia, że zarówno kiełbasy, jak i mielone mięso na kotlety można uzyskać w kilka chwil. Nawet trzy kilogramy mięsa można zmielić w ciągu minuty. Sam silnik jest także specjalnie wyciszony, dzięki czemu urządzenie nie wydaje nieprzyjemnych hałasów.

Duży otwór wsypowy w tacce podajnika ułatwia pracę z maszynką, jednocześnie dodatkowo przyspieszając proces mielenia. Stabilność urządzenia zapewnia zarówno odpowiednio zaprojektowany kształt, jak i gumowe, specjalne nóżki. Kompaktowy kształt oraz schowek na akcesoria ułatwiają przechowywanie maszynki, a niektóre modele także przechowywanie tarcz, nasadek masarskich oraz nasadek do Kebbe.

Urządzenia marki Bosch wyposażone są także w zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe, zwiększające bezpieczeństwo podczas intensywnej pracy. W zależności od modelu większość nasadek, akcesoria oraz taca podajnika wraz z popychaczem mogą być myte w zmywarce, dzięki czemu utrzymanie czystości urządzenia jest wyjątkowo proste. Znaczna część modeli oferuje także możliwość mielenia i rozdrabniania owoców i warzyw na zdrowe i pyszne musy.

Sitko do maszynki do mielenia Bosch 3szt.
Tacka do maszynki do mielenia Bosch 00753394
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Co można mielić w maszynkach do mielenia marki Bosch?

Maszynka do mielenia Bosch

Maszynki do mielenia mięsa marki Bosch wykorzystać można między innymi do wytwarzania mielonki na tatar. Aby mielenie przebiegło poprawnie a otrzymany efekt był satysfakcjonujący, mięso należy przemielić dwukrotnie. Z odpowiednią przystawką maszynki do mielenia wykorzystać można również do wyciskania soku z owoców. Aby otrzymać klarowny napój, należy używać sitek z najmniejszymi otworami. Należy także pamiętać o usunięciu większych pestek, jeżeli wyciskany owoc takie posiada. Nie wolno także wyciskać soku z owoców posiadających pestki mniejsze niż średnica otworu w sicie, przykładowo malin.

Miksowanie mocno zmrożonych owoców oraz warzyw może doprowadzić do uszkodzenia urządzenia. Podczas wyciskania soku z owoców nie należy zbyt mocno naciskać na popychacz, gdyż może to doprowadzić do uszkodzenia sita. Aby dopasować konsystencję otrzymywanego soku oraz wytłoków, dyszę wytłoku należy poluzować na taką odległość, by pozostałości owoców wysuwały się w stanie jeszcze wilgotnym. Następnie należy powoli zamykać dyszę, do momentu aż wytłoki i sok wyciskane będą w pożądanej konsystencji. W przypadku zaklinowania mielonych produktów w ślimaku maszynki wystarczy wcisnąć przycisk zmiany kierunku obrotów - zaklinowane produkty zostaną wypchnięte w stronę otworu wsadowego. Ręcznego usunięcia produktów powodujących zacięcie - na przykład pestek - pod żadnym pozorem nie wolno przeprowadzać, gdy maszynka do mielenia jest podłączona do prądu! Elementy aluminiowe urządzenia - ślimak i nakrętka przystawki do mielenia mięsa - nie nadają się do mycia w zmywarce.

Zmywarka pobiera i wypuszcza wodę

Zawsze używamy sprzętu dopóki działa. W momencie awarii nie musimy panikować. Odpowiednie rozpoznanie usterki to połowa sukcesu do naprawy sprzętu. Pokazujemy, jakich narzędzi użyć i na co zwrócić uwagę podczas usuwania awarii. Dodatkowo staramy się dawać wskazówki, jak dbać o urządzenie, aby slużyło jak najdłużej i bezawaryjnie. Stale podnosimy nasze kwalifikacje, aby przekazywać tylko rzetelne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Zmywarka pobiera i wypuszcza wodę
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się
scroll top