90 dni na zwrot towaru
Zakupiony produkt nie spełnił Twoich oczekiwań? Na naszej stronie internetowej możesz zwrócić lub wymienić towar w ciągu 90 dni. Dajemy gwarancję bezpieczeństwa przy dokonywaniu zakupów i zwrotów. Jeżeli nie jesteś zadowolony z zamówionego produktu lub po prostu się rozmyśliłeś – wypełnij formularz. Liczy się dla nas Twoje zadowolenie.
12 mln części AGD i RTV
Chwalimy się, że tyle części zamiennych posiadamy do sprzętu AGD i RTV włącznie. Ryzyko, że nie znajdziesz potrzebnego elementu do naprawy jest minimalne. Oferujemy również preparaty pielęgnacyjne, dzięki którym przedłużysz żywotność swojego urządzenia.
99% klientów poleca nasz sklep
Aż tylu klientów poleca nasz sklep internetowy, który jest bezpieczny i przyjazny dla użytkowników strony. Dzięki opiniom zebranym przez niezależny portal Opineo jesteśmy rzetelną i uczciwą firmą, która świadczy usługi na najwyższym poziomie. Stale doszkalamy się i podnosimy kwalifikacje, aby być do dyspozycji dla naszych klientów. Każdego traktujemy tak, jak sami chcielibyśmy być potraktowani z należytym szacunkiem. Kierujemy się chęcią niesienia pomocy i zaspokajania potrzeb innych. Z nami nie musisz się obawiać o swoje zakupy.
Zakupy bez rejestracji
Wiemy, że spieszysz się i nie zawsze masz ochotę wykonywać wszystkie kroki w procesie rejestracji konta w naszym sklepie internetowym. Zakup bez rejestracji to uproszczona procedura składania zamówienia. Jeżeli masz wątpliwości, że paczka nie dojdzie do Ciebie na czas zawsze możesz skontaktować się z nami. Dla nas klient rejestrujący się, jak i bez rejestracji jest tak samo ważny.
#czesciBosch

Części do zamrażarek Bosch

(1 265 części)

Szeroki wybór części oryginalnych i zamiennych do zamrażarek Bosch. Możesz wesprzeć się filtrami znajdującymi się po lewej stronie by szybciej dobrać właściwą część. Podając model będziesz bliżej szukanej części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Jeżeli masz problem z nazwaniem części, której poszukujesz zajrzyj w nasze karty złożeniowe. Już nie musisz się martwić, że nie poradzisz sobie ze swoim zepsutym sprzętem. Nasz kanał na YouTube pomoże Ci w naprawie i montażu różnych części dla sprzętu AGD. Chcesz cieszyć się czystością swoich sprzętów jak najdłużej? Zakup profesjonalne środki do pielęgnacji sprzętów AGD w naszym sklepie.

Pokaż całość Zwiń opis
Twoje urządzenie Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Zamrażarka Rodzaj urządzenia zmień
Bosch Producent zmień
Dostępność
Powiązane linki:

Innowacyjne funkcje zamrażarek Bosch

Zamrażarki marki Bosch, podobnie jak pozostałe urządzenia chłodzące tego producenta, wykorzystują szereg rozwiązań technologicznych polepszających wydajność urządzenia oraz poprawiających komfort podczas korzystania. Chłodzenie oraz zamrażanie wewnątrz komory zamrażarek wspomagane jest technologią MultiAirflow. System ten korzysta z pracy wentylatorów w celu wywołania równomiernej cyrkulacji zimnego powietrza wewnątrz urządzenia, utrzymując pożądaną temperaturę na wszystkich poziomach komory. Minimalizuje także wahania temperatury po otworzeniu i zamknięciu drzwi zamrażarki, a także znacznie skraca czas schładzania.

Zamrażarka Bosch - zero szronu, maksymalne zamrażenie

Natomiast funkcja NoFrost zapobiega powstawaniu szronu oraz złogów lodu wewnątrz komory zamrażania. Gromadzący się na pożywieniu szron nie tylko pozbawia produkty smaku, ale jest także miejscem rozwoju bakterii oraz drobnoustrojów. System NoFrost skutecznie chroni wnętrze zamrażarki, wspomagając użytkownika w czyszczeniu i pielęgnacji urządzenia. Funkcja SuperFreezing chroni zamrożone produkty przed rozmrożeniem spowodowanym włożeniem nowego produktu do komory, Technologia ta przyczynia się także do znacznie szybszego zamrażania kolejnych wyrobów. Szuflada BigBox, jak sama nazwa wskazuje, jest wyjątkowo pojemnym pojemnikiem.

Nawet największe produkty, takie jak tort czy pieczeń, mogą być przechowywane w tej szufladzie bez obawy o rozmrożenie. System VarioZone pozwala na wyciągnięcie szklanych półek z urządzenia i jednoczesne zwiększenie pojemności pozostałych stref. Zamrażarki marki Bosch wyposażone są także w wewnętrzne oświetlenie LED.

Bosch
Sprawdź szczegóły
Wyślemy jutro! 27,90 zł
Bosch
Sprawdź szczegóły
Wyślemy jutro! 52,90 zł
Bosch
Sprawdź szczegóły
Wyślemy jutro! 62,90 zł
Bosch
Sprawdź szczegóły
Wyślemy jutro! 255,00 zł
Bosch
Sprawdź szczegóły
Wyślemy jutro! 152,00 zł 98,89 zł
Bosch
Sprawdź szczegóły
Wyślemy jutro! 85,90 zł 70,89 zł
Bosch
Sprawdź szczegóły
Wyślemy jutro! 6,99 zł 3,89 zł
Sprawdź szczegóły
Wyślemy jutro! 18,90 zł
Sprawdź szczegóły
Wyślemy jutro! 11,90 zł
Bosch
Sprawdź szczegóły
Wyślemy jutro! 16,90 zł

Instrukcje wymiany

Sprawdź na kanale YouTube Sprawdź na kanale YouTube
Bosch
Sprawdź szczegóły
Wyślemy jutro! 64,90 zł
Bosch
Sprawdź szczegóły
Wyślemy pojutrze! 114,00 zł
Bosch
Sprawdź szczegóły
Wyślemy pojutrze! 56,90 zł
Bosch
Sprawdź szczegóły
Wyślemy pojutrze! 114,00 zł
Bosch
Sprawdź szczegóły
Wyślemy pojutrze! 219,00 zł
Bosch
Sprawdź szczegóły
Wyślemy pojutrze! 16,90 zł
Bosch
Sprawdź szczegóły
Wyślemy pojutrze! 16,90 zł
Bosch
Sprawdź szczegóły
Wyślemy pojutrze! 95,90 zł
Bosch
Sprawdź szczegóły
Wyślemy pojutrze! 219,00 zł
Bosch
Sprawdź szczegóły
Wyślemy pojutrze! 42,90 zł
Bosch
Sprawdź szczegóły
Wyślemy pojutrze! 85,90 zł
Bosch
Sprawdź szczegóły
Wyślemy pojutrze! 195,00 zł
Bosch
Sprawdź szczegóły
Wyślemy pojutrze! 73,90 zł
Bosch
Sprawdź szczegóły
Wyślemy pojutrze! 20,90 zł
Bosch
Sprawdź szczegóły
Wyślemy pojutrze! 32,90 zł
Bosch
Sprawdź szczegóły
Wyślemy pojutrze! 88,90 zł
Bosch
Sprawdź szczegóły
Wyślemy pojutrze! 132,00 zł
Bosch
Sprawdź szczegóły
Wyślemy pojutrze! 67,90 zł
Bosch
Sprawdź szczegóły
Wyślemy pojutrze! 48,90 zł
Bosch
Sprawdź szczegóły
Wyślemy pojutrze! 184,00 zł
Wpisz oznaczenie modelu
Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Promowane produkty
Sprawdź szczegóły
Wyślemy jutro! 27,90 zł
Sprawdź szczegóły
Wyślemy jutro! 28,90 zł
Sprawdź szczegóły
Kabel micro USB 1m indeks: 733-GA-0105
Wyślemy jutro! 5,99 zł
Sprawdź szczegóły
Wyślemy jutro! 23,90 zł

Jak zmaksymalizować wydajność mrożenia w zamrażarkach marki Bosch?

Zamrażarka Bosch

Zamrażarki marki Bosch oferują możliwość zmiany strony otwierania drzwi. Aby dotychczas otwierane na prawą stronę drzwi przełożyć na stronę lewą, wystarczy przełożyć zawiasy: prawy górny jako lewy dolny i prawy dolny jako lewy górny. Jak uzyskać maksymalną wydajność zamrażania? Przed włożeniem nowych produktów do komory zamrażarki należy aktywować funkcję "super zamrażanie". W ten sposób włożone produkty zostaną bardzo szybko zmrożone do temperatury przechowywania. W razie potrzeby producent zaleca także wyjęcie części wyposażenia i naczyń oraz układanie produktów bezpośrednio jeden na drugim - dzięki temu zmrożone produkty spożywcze będą się nawzajem schładzać i nie ulegną rozmrożeniu przy otwartych drzwiach zamrażalnika.

W przypadku wkładania do komory dużej ilości świeżych produktów należy jak najwięcej z nich załadować na górną półkę. W tym miejscu zostaną one najszybciej zmrożone, zachowując najwięcej wartości odżywczych oraz smaku. Podczas układania nowych produktów w komorze zamrażalnika należy zwrócić uwagę, by pożywienie przeznaczone do zamrożenia nie stykało się z już zmrożoną zawartością komory. Może to spowodować częściowe rozmrożenie zamrożonego pożywienia. Dla zachowania pełnej i niezakłóconej cyrkulacji powietrza pojemniki na mrożonki należy całkowicie wsunąć w komorę zamrażarki. Do zamrażania świeżych produktów pozbawionych opakowania, jak np. mięso na schab, najlepiej nadają się folie z tworzywa sztucznego, folie wężowe z polietylenu, folie aluminiowe oraz specjalne pojemniki do zamrażania. Nie nadają się natomiast wszelkiego rodzaju opakowania papierowe i celofanowe.

Baza porad north.pl

Oferujemy Ci darmową wiedzę na temat domowych urządzeń. Podpowiadamy, jak naprawić sprzęt AGD tak, aby cieszyć się jego sprawnością jak najdłużej.

Jak przeprowadzić wymianę zamka drzwi w pralce? Jak wymienić zawiasy w kuchence? Jak wypoziomować lodówkę? Pokazujemy, że naprawy nie są trudne i można wykonać je samodzielnie i bezpiecznie. Dowiedz się więcej!

baza porad north.pl
Przykładowe porady
Nie działa lodówka

Zawsze używamy sprzętu dopóki działa. W momencie awarii nie musimy panikować. Dojście do źródła problemu pozwoli szybko naprawić urządzenie. Pokażemy Ci, jak łatwo możesz dokonać naprawy, bez wzywania fachowca. Informujemy o prostych trikach, dzięki którym szybko wyczyścisz swój sprzęt AGD. Jesteśmy otwarci na nowinki technologiczne i idziemy z duchem czasu. Zobacz rozwiązanie problemu: Nie działa lodówka

infolinia

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zadzwoń do nas. Pomożemy.

94 347 31 90 infolinia czynna: pn. - czw. 08-20, pt. 08-18, sb. 08-16

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii. Zgadzam się.