Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Zamrażarka Rodzaj urządzenia

Części do zamrażarek Bosch

(1 347 produktów)

Szeroki wybór części oryginalnych i zamiennych do zamrażarek Bosch. Możesz wesprzeć się filtrami znajdującymi się po lewej stronie by szybciej dobrać właściwą część. Podając model będziesz bliżej szukanej części. Każdy Twój sprzęt posiada tabliczkę znamionową, która w zależności od urządzenia znajduje się wewnątrz lub na obudowie zewnętrznej sprzętu. Jeżeli masz problem z nazwaniem części, której poszukujesz zajrzyj w nasze karty złożeniowe. Już nie musisz się martwić, że nie poradzisz sobie ze swoim zepsutym sprzętem. Nasz kanał na YouTube pomoże Ci w naprawie i montażu różnych części dla sprzętu AGD. Chcesz cieszyć się czystością swoich sprzętów jak najdłużej? Zakup profesjonalne środki do pielęgnacji sprzętów AGD w naszym sklepie.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Powiązane linki:

Innowacyjne funkcje zamrażarek Bosch

Zamrażarki marki Bosch, podobnie jak pozostałe urządzenia chłodzące tego producenta, wykorzystują szereg rozwiązań technologicznych polepszających wydajność urządzenia oraz poprawiających komfort podczas korzystania. Chłodzenie oraz zamrażanie wewnątrz komory zamrażarek wspomagane jest technologią MultiAirflow. System ten korzysta z pracy wentylatorów w celu wywołania równomiernej cyrkulacji zimnego powietrza wewnątrz urządzenia, utrzymując pożądaną temperaturę na wszystkich poziomach komory. Minimalizuje także wahania temperatury po otworzeniu i zamknięciu drzwi zamrażarki, a także znacznie skraca czas schładzania.

Zamrażarka Bosch - zero szronu, maksymalne zamrażenie

Natomiast funkcja NoFrost zapobiega powstawaniu szronu oraz złogów lodu wewnątrz komory zamrażania. Gromadzący się na pożywieniu szron nie tylko pozbawia produkty smaku, ale jest także miejscem rozwoju bakterii oraz drobnoustrojów. System NoFrost skutecznie chroni wnętrze zamrażarki, wspomagając użytkownika w czyszczeniu i pielęgnacji urządzenia. Funkcja SuperFreezing chroni zamrożone produkty przed rozmrożeniem spowodowanym włożeniem nowego produktu do komory, Technologia ta przyczynia się także do znacznie szybszego zamrażania kolejnych wyrobów. Szuflada BigBox, jak sama nazwa wskazuje, jest wyjątkowo pojemnym pojemnikiem.

Nawet największe produkty, takie jak tort czy pieczeń, mogą być przechowywane w tej szufladzie bez obawy o rozmrożenie. System VarioZone pozwala na wyciągnięcie szklanych półek z urządzenia i jednoczesne zwiększenie pojemności pozostałych stref. Zamrażarki marki Bosch wyposażone są także w wewnętrzne oświetlenie LED.

Czujnik temperatury do lodówki Bosch 00420667
Wspornik parownika do lodówki Siemens 00159813
2990 2890
Wyślemy jutro
Front szuflady zamrażarki do lodówki Bosch 00444026
10600 8090
Wyślemy jutro
outlet Outlet już od 6990
Szuflada zamrażarki do lodówki Bosch 00661478
11600 8890
Wyślemy jutro
Termostat do lodówki Bosch 00163106
Front szuflady zamrażarki do lodówki Bosch 00663826
Zawias dolny do lodówki Bosch 00630774
2790 2590
Wyślemy jutro
Kratka wentylacyjna do lodówki Siemens 00676332
3490 1990
Wyślemy jutro
Zawias górny do lodówki Bosch 00622586
Moduł sterujący do lodówki Bosch 00644248
Front komory zamrażarki (klapa) do lodówki Bosch 00663829
Pojemnik na lód do lodówki Bosch 00499437
5990 2690
Wyślemy jutro
Zaślepka zawiasu do lodówki Bosch 00624833
Magnetyczna uszczelka drzwi zamrażarki Bosch 00243003 141x57.5cm
Płytka LED do lodówki Bosch 10002572
Czujnik temperatury do lodówki Bosch 00168766
Front szuflady zamrażarki do lodówki Bosch 20002178
4990
Wyślemy pojutrze
outlet Outlet już od 3590
Szuflada zamrażarki do lodówki Bosch 00356776
28000 13990
Wyślemy jutro
Szuflada zamrażarki do lodówki Bosch 00448679
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu
Może Cię zainteresować

Jak zmaksymalizować wydajność mrożenia w zamrażarkach marki Bosch?

Zamrażarka Bosch

Zamrażarki marki Bosch oferują możliwość zmiany strony otwierania drzwi. Aby dotychczas otwierane na prawą stronę drzwi przełożyć na stronę lewą, wystarczy przełożyć zawiasy: prawy górny jako lewy dolny i prawy dolny jako lewy górny. Jak uzyskać maksymalną wydajność zamrażania? Przed włożeniem nowych produktów do komory zamrażarki należy aktywować funkcję "super zamrażanie". W ten sposób włożone produkty zostaną bardzo szybko zmrożone do temperatury przechowywania. W razie potrzeby producent zaleca także wyjęcie części wyposażenia i naczyń oraz układanie produktów bezpośrednio jeden na drugim - dzięki temu zmrożone produkty spożywcze będą się nawzajem schładzać i nie ulegną rozmrożeniu przy otwartych drzwiach zamrażalnika.

W przypadku wkładania do komory dużej ilości świeżych produktów należy jak najwięcej z nich załadować na górną półkę. W tym miejscu zostaną one najszybciej zmrożone, zachowując najwięcej wartości odżywczych oraz smaku. Podczas układania nowych produktów w komorze zamrażalnika należy zwrócić uwagę, by pożywienie przeznaczone do zamrożenia nie stykało się z już zmrożoną zawartością komory. Może to spowodować częściowe rozmrożenie zamrożonego pożywienia. Dla zachowania pełnej i niezakłóconej cyrkulacji powietrza pojemniki na mrożonki należy całkowicie wsunąć w komorę zamrażarki. Do zamrażania świeżych produktów pozbawionych opakowania, jak np. mięso na schab, najlepiej nadają się folie z tworzywa sztucznego, folie wężowe z polietylenu, folie aluminiowe oraz specjalne pojemniki do zamrażania. Nie nadają się natomiast wszelkiego rodzaju opakowania papierowe i celofanowe.

Nie działa zamrażarka

Zawsze używamy sprzętu dopóki działa. W momencie awarii nie musimy panikować. Dojście do źródła problemu pozwoli szybko naprawić urządzenie. Pokażemy Ci, jak łatwo możesz dokonać naprawy, bez wzywania fachowca. Informujemy o prostych trikach, dzięki którym szybko wyczyścisz swój sprzęt AGD. Jesteśmy otwarci na nowinki technologiczne i idziemy z duchem czasu.

Zobacz rozwiązanie
Nie działa zamrażarka
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się
scroll top