Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralka Rodzaj urządzenia

Grzałka do pralki Bosch

Grzałki do pralki Bosch pełnią bardzo ważną rolę w urządzeniu – podgrzewają one wodę do odpowiedniej temperatury. To właśnie między innymi dzięki temu możliwe jest wywabienie plam z Twoich ubrań. Prawidłowe działanie grzałki w dużej mierze dyktuje więc efektywność prania. Uszkodzony, zepsuty czy też spalony element utrudni użytkowanie sprzętu. Ponieważ grzałka jest intensywnie eksploatowaną częścią, jest też podatna na różnego rodzaju awarie i uszkodzenia. Jako element grzewczy, jest także niestety bardzo podatna na powstawanie osadów z kamienia. W przypadku podobnych usterek czy przepalenia, najlepszym wyjściem okazuje się wymiana grzałki do pralki Bosch na nową. Taka naprawa sprawi, że Twoja pralka znów będzie działać bez zarzutu, a ubrania będą wychodzić czyste i wolne od plam. North oferuje zarówno grzałki elektryczne, jak i rurkowe i zazwyczaj wykonywane są z materiałów ceramicznych bądź stali. Jeśli zdecydowałeś się na samodzielną wymianę tej części, odpowiednie filmiki instruktażowe znajdziesz na naszym kanale YouTube.

strzałka rozwinięcia opisu
Kategoria części:
Dostępność
Instrukcje naprawy
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(6)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(12)
22100
Wyślemy dziś
outlet Outlet już od 18900
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(3)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(8)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(6)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(7)
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Podgrzewanie wody w pralce Bosch

grzałka do pralki Bosch

Problem z podgrzewaniem wody w pralce to jeden z wielu powodów, dla których wymienia się grzałkę. Sterowanie tym elementem grzewczym odbywa się za pomocą przekaźnika grzałki, który znajduje się na module sterującym. Moduł wysyła sygnał do grzałki i informuje o rozpoczęciu podgrzewania wody, aby wyprać odzież.

Fabrycznie grzałka do pralki Bosch znajduje się z tyłu bębna, jak w większości modelach. Bosch akurat nie specjalizuje się w produkcji pralek ładowanych od góry, dlatego przeważają pralki ładowane od frontu z serii WAW, WAB, WAY, WAX. Większość z tych pralek posiada wymienne łożyska, co znacznie skraca czas ewentualnej naprawy i sam koszt wykonania. Konserwacja urządzenia sprowadza się praktycznie do odkamieniania, co kilka miesięcy i czyszczenia filtra przy pompie. Na szczęście dostęp do niego jest z przodu i każdy sobie poradzi z wyjęciem. Jeżeli szukasz oryginalnych części do pralek Bosch w naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki asortyment grzałek, węży, przycisków, uchwytów, uszczelek. Zadbaj o swoją pralkę i niech służy przez wiele bezawaryjnych lat.  

Gorąca pralka podczas prania

Jeżeli sprzęt AGD przestanie działać, nie musimy siać paniki. Koniecznością będzie sprawdzenie przyczyny usterki. Pokazujemy, że drobne awarie nie wymagają wzywania fachowca. Mamy już szeroką bazę porad dotyczącą dbania o urządzenia, które każdy ma w swoim domu. Niezmiennie pogłębiamy naszą wiedzę, aby przekazywać wam istotne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
scroll top