baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralka Rodzaj urządzenia

Czujniki do pralek Bosch

(31 produktów)

Szeroki wybór czujniki oryginalnych i zamiennych do pralek Bosch. Użyj filtrów, żeby szybciej znaleźć odpowiednią część. Najszybszy sposób na znalezienie właściwej części to wpisanie modelu sprzętu w wyszukiwarkę. Chcesz wymienić zepsutą część w swojej pralce i szukasz tabliczki znamionowej? Podpowiadamy, że może widnieć na ramce wewnętrznej drzwi od pralki. Jeżeli nie jesteś pewien czy dana część występuje w Twoim modelu, otwórz listę części dostepną na stronie. Nie wiesz jak zdemontować połamany uchwyt drzwi pralki? Nasz filmik pokazowy na kanale YouTube Ci w tym pomoże. Chcesz usunąć tłuste plamy po pieczeniu swojej ulubionej potrawy zajrzyj do naszej oferty preparatów pielęgnacyjnych do sprzętów AGD.

Czujnik temperatury grzałki do pralki Bosch 00613753
Czujnik zmętnienia wody do pralki Siemens 00605692
Czujnik temperatury grzałki do pralki Bosch 00617518
Czujnik temperatury grzałki do pralki Bosch 00163297
Czujnik 3D do pralki Siemens 00615925
40300
Wyślemy w poniedziałek
Czujnik temperatury grzałki do pralki Bosch 00619040
Czujnik temperatury grzałki do pralki Siemens 00615926
Czujnik obrotów silnika do pralki Bosch 10000179
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Dlaczego pralka brudzi ubrania?

Zepsute urządzenie nie musi oznaczać końca jego żywota. Poprawne określenie problemu to gwarancja sukcesu na rozwiązanie usterki. Pokazujemy, że dasz radę zrobić to samodzielnie z naszym udziałem. Podajemy także tipy, dzięki którym Twój sprzęt będzie działał dłużej. Stale podnosimy nasze umiejętności, aby dzielić się z Wami wiedzą.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego pralka brudzi ubrania?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się