Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralka Rodzaj urządzenia

Łożyska do pralek Electrolux

Pralka to urządzenie, które, jak każde inne, ulega zużyciu - nie jest także odporna na awarie w skutek nadmiernej eksploatacji. Ważne jest więc, aby dbać o każdą z części, a w razie usterki - wymienić. Inaczej urządzenie nie będzie działać tak jak powinno, zamiast tego obniży się jego wydajność oraz skuteczność. Aby tak się stało, wystarczy usterka tylko jednej części - już to jest w stanie całkowicie uniemożliwić korzystanie z urządzenia. Łożysko do pralki Electrolux, to element, którego zadaniem jest dbanie o płynne działanie bębna, a co za tym idzie, całego urządzenia. Tłumi także hałas podczas cyklu prania oraz dba o szczelność, zapobiegając wyciekom. Ważne jest więc, aby łożysko w pralce Electrolux działało bez zarzutu. Jeśli więc element w Twoim urządzeniu szwankuje, znajdź nowy, zamiast pozbywając się pralki. Szukając łożyska do pralki Electrolux, upewnij się, że będzie pasować do modelu Twojego urządzenia - służy do tego tabliczka znamionowa. Możesz użyć filtrów na górze strony i tam wpisać oznaczenie modelu, aby szybciej znaleźć część.

strzałka rozwinięcia opisu
Kategoria części:
Dostępność
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Czy Twoje łożysko do pralki Electrolux jest zepsute?

łożysko do pralki electroluxZnalezienie odpowiedniego, pasującego łożyska do pralek Electrolux, czy jakiegokolwiek innego, nie jest łatwym zadaniem - nie ważne czy chodzi o część oryginalną czy też część zamienną. Tak ogromna ilość modeli i różne typy sprawia, że szukanie idealnego elementu jest utrudnione - nie każdy będzie przecież dopasowany do Twojego urządzenia. W North znalezienie części nie jest trudne, w naszej ogromnej ofercie znajdziesz swoje łożysko do pralki Electrolux, musisz jedynie pamiętać o tym, aby upewnić się, że wybierasz element odpowiedni do Twojego modelu.

Jeśli chcesz, aby Twoje urządzenie działało jak najdłużej, wymiana niektórych części w momencie ich zużycia będzie nieunikniona - żaden sprzęt nie będzie działał wiecznie, zwłaszcza jeśli o niego nie dbamy. Łożysko pralki Electrolux to część urządzenia, która - jak każda - może ulegać usterkom, a z czasem zwyczajnie się zużyje. Nadmierna eksploatacja pralki może więc sprawić, że element przestanie spełniać swoją rolę. A więc jak poznać czy łożysko do pralki Electrolux uległo awarii bądź zużyło się i wymaga wymiany? Pierwszym objawem może być dźwięk - pralka będzie wydawać hałas podczas procesu wirowania, dochodzący z wnętrza. Hałaśliwa pralka to coś, co trudno Ci będzie przeoczyć. Jeśli masz wątpliwości co do tego czy to właśnie łożysko bębna pralki Electrolux jest wadliwe, czy też może chodzić o inną część, wykonaj mały test. Sprawdź jak bardzo bęben wewnętrzny porusza się względem bębna zewnętrznego. Jeśli zauważysz, że przekracza to kilka milimetrów, czas na wymianę łożyska. Przyjrzyj się także swoim ubraniom po wyjęciu ich z pralki - tkaniny poplamione olejem są kolejnym objawem, którego raczej nie przegapisz. Oznaczać to będzie prawdopodobnie problem z uszczelką. Wada tej części niestety wymagać będzie wymiany także łożyska.

Zadbaj o swoje nowe łożysko pralki Electrolux

Przy wymianie części, a także po zabiegu, upewnij się, że wszystko wokół łożyska jest szczelne. Inaczej może to grozić wyciekiem wody, co prawdopodobnie doprowadzi do usterki nowego łożyska. Pamiętaj także o olejowaniu, dzięki czemu urządzenie będzie działać gładko i płynnie, tym samym przedłużając życie części. Wymieniając łożysko do pralki Electrolux, możliwe jest, że konieczny będzie całkowity demontaż Twojego urządzenia. Nie jest to proste zadanie, a więc jeśli zastanawiasz się nad tym, czy podołasz rozłożeniu i ponownemu złożeniu pralki samodzielne, zadzwoń do profesjonalisty. Przy wymianie na własną rękę nie ignoruj instrukcji - uważnie ich przestrzegając, możesz uniknąć uszkodzenia innych części.

Gorąca pralka podczas prania

Zepsute urządzenie nie musi oznaczać końca jego żywota. Warunkiem naprawy jest odpowiednie rozpoznanie problemu w urządzeniu. Udowadniamy, że drobne naprawy możesz wykonać samodzielnie. Pilnujemy również, abyście jak najlepiej dbali o własne urządzenia. Nieustannie szkolimy się w kwestii naprawy sprzętów AGD, aby pomagać naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
scroll top