Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Kuchenka Rodzaj urządzenia

Części do kuchenek Electrolux

Części do kuchenki Electrolux można wymieniać na nowe, dlatego w przypadku jakiejkolwiek usterki pierwszym krokiem będzie znalezienie odpowiednich, kompatybilnych z Twoim modelem urządzenia części zamiennych. To, czy kuchenka działa prawidłowo jest uzależnione od sprawnej pracy każdego z jej podzespołów. Niektóre awarie mogą skutecznie uniemożliwić korzystanie z urządzenia i wyłączyć je z użytku na długi czas. Samodzielna diagnoza oraz naprawa awarii wcale nie musi być jednak trudna. Części do kuchenki Electrolux znajdziesz w North – zarówno oryginalne jak i fabryczne zamienniki dobrej jakości. Nasza stale powiększająca się baza oferuje Ci wszystko to, czego potrzebujesz do przedłużenia życia Twojego sprzętu domowego. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak samodzielnie dokonać naprawy lub wymiany poszczególnych wadliwych części, odwiedź nasz kanał na YouTube, gdzie znajdziesz listę filmików instruktażowych.

strzałka rozwinięcia opisu
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(2)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(26)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(18)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(5)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(42)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(3)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(69)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(7)
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Części do kuchenki Electrolux – które są bardziej podatne na usterki?

Kuchenki nie ulegają awariom zbyt często. Jeżeli jednak do nich dojdzie, będziemy mieć do czynienia z nieprzyjemnymi problemami w funkcjonowaniu tego sprzętu. Warto reagować na nie jak najszybciej, aby nie przerodziły się w bardziej rozległe awarie. Jakie części do kuchenki Electrolux są bardziej narażone na uszkodzenia?

Jedną z części kuchenki Electrolux bardziej podatną na awarię, jest iskrownik. W przypadku jego zabrudzenia lub zalania, palnik może się nie zapalić. Jeśli przyczyną problemu nie jest jednak iskrownik, należy sprawdzić generator iskrownika. Generator odpowiada za odbiór komunikatów związanych z wytworzeniem iskry z modułu i przesłanie ich do palnika. Uszkodzenie może być tylko częściowe, a w takim przypadku nie działać może tylko połowa palników. Innym możliwym problemem jest zatkana dysza. Jest to niebezpieczna sytuacja, ponieważ może uniemożliwiać prawidłowe wydobywanie się gazu. Prowadzi to do nierównych, nieregularnych płomieni i przypalania garnków. Częstą usterką jest także problem z utrzymaniem płomienia. Zwykle jest to związane z wadliwą termoparą, a kuchenki wyposażone są w cztery  - więc tyle, ile palników. Najczęstsze usterki i problemy w funkcjonowaniu urządzenia możesz naprawić samodzielnie, a rozwiązania są zazwyczaj bardzo proste. Jeżeli zauważyłeś, że Twoje urządzenie nie działa w pełni prawidłowo, nowe części do kuchenki Electrolux znajdziesz w ofercie North.

Brak gazu w kuchence

Zawsze używamy sprzętu dopóki działa. W momencie awarii nie musimy panikować. Zrozumienie pochodzenia usterki ułatwi naprawę. Pokażemy Ci, jak samodzielnie wykonywać drobne naprawy. Informujemy was także o tym, jak najlepiej dbać o urządzenia. Wychodząc naprzeciw naszym klientom nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę odnośnie urządzeń AGD.

Zobacz rozwiązanie
Brak gazu w kuchence
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top