baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralka Rodzaj urządzenia

Części do pralek Amica

(1 571 produktów)

Poniżej prezentujemy oryginalne części jak i ich odpowiedniki do pralek marki Amica. Wspomóż się filtrem na stronie, a szybciej odnajdziesz szukaną część. Najpewniejszy sposób dobrania właściwej części to wpisanie modelu sprzętu w wyszukiwarkę. Obecność tabliczki znamionowej w Twojej pralce zauważyć można zazwyczaj na framudze drzwi pralki. Zajrzyj do naszych złożeniówek, by upewnić się, której części poszukujesz. Wspierając domowe naprawy stworzyliśmy szereg filmów na kanale YouTube, pokazujących jak w bezpieczny i prosty sposób możemy sami wymienić zepsutą część w pralce. Utrzymanie czystości sprzętów AGD w domu będzie dużo prostsze z proponowanymi przez nas środkami do pielęgnacji. Posiadamy również różnego rodzaju akcesoria.

Dostępność
Powiązane linki:
Fartuch do pralki Amica 1030161
13400
Wyślemy dziś
Uchwyt drzwi do pralki Amica 1022198
Uchwyt drzwi do pralki Amica 1038897
Uchwyt drzwi do pralki Amica 8017485
Szyba drzwi do pralki Amica 1031040
Śruba do pralki Amica 8026117
699
Wyślemy dziś
Zabierak bębna do pralki Amica 1042218
Fartuch do pralki Amica 1030504
13400
Wyślemy dziś
Grzałka z czujnikiem do pralki Amica 1018676
Zawias drzwi do pralki Amica 1039971
Fartuch do pralki Amica 1022172
10600
Wyślemy dziś
Zawias drzwi do pralki Amica 1017491
Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Wszystko dla Twojej pralki Amica

części do pralki amica

Pralka to sprzęt, który już od wielu lat zajmuje miejsce w praktycznie każdym gospodarstwie domowym. Swoją popularność zawdzięcza głównie temu, że znacząco ułatwia codzienne życie, nie niszczy ubrań, działa szybko i sprawnie, a także oferuje szereg dodatkowych funkcji, na przykład dezynfekcję lub czyszczenie materiałów przy pomocy pary wodnej. W swoim wnętrzu zawiera bardzo wiele istotnych podzespołów – grzałkę, pasek napędowy, łożyska, pompę odpływową, blokadę elektromagnetyczną czy choćby termostat.

Ze względu na to, że wszystkie te elementy są bardzo często eksploatowane, z biegiem czasu mogą ulec uszkodzeniu. Jeżeli poszukujesz najwyższej jakości części do pralki Amica, sprawdź naszą szeroką ofertę profesjonalnych podzespołów. Aby mieć pewność, że zostaną one właściwie dobrane, koniecznie spisz dane urządzenia z tabliczki znamionowej i skorzystaj z naszego narzędzia do sprawdzania kompatybilności. Podaruj pralce drugie życie i ciesz się jej sprawnym działaniem przez wiele długich lat.

Dlaczego pralka brudzi ubrania?

Nie panikujmy, kiedy urządzenie przestaje działać. Odpowiednie rozpoznanie usterki to połowa sukcesu do naprawy sprzętu. Pokazujemy, jakich narzędzi użyć i na co zwrócić uwagę podczas usuwania awarii. Dodatkowo staramy się dawać wskazówki, jak dbać o urządzenie, aby slużyło jak najdłużej i bezawaryjnie. Stale podnosimy nasze kwalifikacje, aby przekazywać tylko rzetelne informacje.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego pralka brudzi ubrania?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się