Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralka Rodzaj urządzenia

Części do pralek Amica

Jednym z urządzeń domowych, bez których regularne porządki były znacznie utrudnione i zabierałyby mnóstwo czasu, jest pralka. Zużycie, awarie, wady czy usterki którejkolwiek z części - nawet tej najmniejszej - może utrudnić lub potencjalnie nawet całkiem uniemożliwić korzystanie z pralki. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby mieć możliwość szybkiego dostępu do wymiennych części Twoich sprzętów. North oferuje tysiące części do pralek Amica, co pozwoli Ci szybko znaleźć dokładnie tę, której potrzebujesz. Niezależnie od posiadanego przez Ciebie modelu - czy jest jednym ze starszych, czy też nowszych - filtry na górze strony pomogą Ci znaleźć pasujący do Twojego urządzenia element. Dzięki naszej stale powiększające się bazie, masz możliwość wybierać wśród nie tylko części oryginalnych, ale także zamiennych. Przed ich wyborem pamiętaj jednak, aby sprawdzić oznaczenia z tabliczki znamionowej - tak upewnisz się, że element jest kompatybilny ze sprzętem. Jeśli szukasz filmików instruktażowych, które przeprowadzą Cię krok po kroku przez wymianę wadliwych lub zużytych części, znajdziesz je na naszym kanale YouTube.

strzałka rozwinięcia opisu
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(6)
10490
Wyślemy dziś
outlet Outlet już od 7900
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(42)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(17)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(14)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(8)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(1)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(6)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(10)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(3)
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(6)
14876
Wyślemy dziś
chwileczkę Chwileczkę..
Określ swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu

Wszystko dla Twojej pralki Amica

części do pralki amica

Pralka to sprzęt, który już od wielu lat zajmuje miejsce w praktycznie każdym gospodarstwie domowym. Swoją popularność zawdzięcza głównie temu, że znacząco ułatwia codzienne życie, nie niszczy ubrań, działa szybko i sprawnie, a także oferuje szereg dodatkowych funkcji, na przykład dezynfekcję lub czyszczenie materiałów przy pomocy pary wodnej. W swoim wnętrzu zawiera bardzo wiele istotnych podzespołów – grzałkę, pasek napędowy, łożyska, pompę odpływową, blokadę elektromagnetyczną czy choćby termostat.

Ze względu na to, że wszystkie te elementy są bardzo często eksploatowane, z biegiem czasu mogą ulec uszkodzeniu. Jeżeli poszukujesz najwyższej jakości części do pralki Amica, sprawdź naszą szeroką ofertę profesjonalnych podzespołów. Aby mieć pewność, że zostaną one właściwie dobrane, koniecznie spisz dane urządzenia z tabliczki znamionowej i skorzystaj z naszego narzędzia do sprawdzania kompatybilności. Podaruj pralce drugie życie i ciesz się jej sprawnym działaniem przez wiele długich lat. 

Jakie programy znajdziesz w pralkach Amica?

Amica jest bez wątpienia największym polskim producentem sprzętów AGD. Firma powstała tuż po wojnie, w 1945 roku, we Wronkach i od tego czasu stale rozszerza swoją ofertę, powiększając tym samym grono zadowolonych użytkowników. Części do pralki Amica są również łatwo dostępne na rynku. Pralki tej marki oferują nam najnowsze technologie i funkcje, które z łatwością możemy dopasować do własnych potrzeb i oczekiwań. Jakie programy znajdziesz w tych urządzeniach?

Program Pupil został stworzony dla posiadaczy zwierząt domowych. Dzięki niemu pozbędziesz się sierści ze swoich ubrań - dzieje się tak dzięki dodatkowemu płukaniu w podwyższonej temperaturze. EcoBar pozwala Ci oszczędzać wodę i energię. Podobną opcją, która również pozwoli Ci oszczędzić zużycie prądu jest OptiTime. UV Hygiene Technology, jak sama nazwa wskazuje, pozwala utrzymywać higienę - zamontowana wewnątrz bębna lampa UV zabije bakteria, wirusy oraz alergeny. Kolejnym programem, który również pomoże Ci usunąć alergeny i bakteria, a także roztocza jest SteamPower Pro. Pozwoli on także na skuteczniejsze wyrównanie zagnieceń, a wszystko to dzieje się dzięki parze. Dostępna jest na siedmiu ustawieniach, w tym "ochrona koloru" czy "bawełna". W pozbyciu się alergenów pomoże Ci także specjalny program antyalergiczny, która zwiększa ilość płukań do czterech i robi to w podwyższonej temperaturze. Program ułatwiające prasowanie, podobnie jak wyżej, używa pary, zmiękczając tkaniny i w efekcie prostując powstałe zagniecenia. Program Ochrona Koloru polega na praniu w niżej temperaturze, a zarazem większej ilości płukań. Jeśli posiadasz w domu małe dziecko, przyda Ci się program BabyPro, który został stworzony z myślą o dziecięcych ubrankach - nietrudno w końcu o uporczywe i ciężkie zabrudzenia na odzieży dziecięcej. Opcja działa na podwyższonej temperaturze i płucze podwójnie. OptiDose Pro to program, który automatycznie dozuje detergent do prania. W tym programie, Twoje urządzenie samo wybiera jego odpowiednią ilość, jednak możesz zrobić to także ręcznie - dotyczy do zarówno zmiękczacza do prania, jak i środka piorącego.

Wybieraj wśród tysięcy części do pralki Amica

Są to tylko niektóre z programów, jakie oferują nam urządzenia tej marki. Kolejnym atutem, zaraz obok mnogości dostępnych opcji oraz łatwości w obsłudze, jest dostępność części do pralki Amica. W samym North znajdziesz ich parę tysięcy - zarówno oryginalnych, jak i fabrycznych zamienników. Ważne jest, aby wybraną część idealnie dopasować do modelu posiadanego przez Ciebie urządzenia, by mieć pewność, że będzie działać sprawnie i w 100% spełniać swoją funkcję. W tym celu sprawdź oznaczenia z tabliczki znamionowej. Pamiętaj też, że niezależnie od tego, czego potrzebują Twoje urządzenia Amica - części do pralek oraz innych sprzętów domowych znajdziesz w North.

Gorąca pralka podczas prania

Nie panikujmy, kiedy urządzenie przestaje działać. Odpowiednie rozpoznanie usterki to połowa sukcesu do naprawy sprzętu. Pokazujemy, jakich narzędzi użyć i na co zwrócić uwagę podczas usuwania awarii. Dodatkowo staramy się dawać wskazówki, jak dbać o urządzenie, aby slużyło jak najdłużej i bezawaryjnie. Stale podnosimy nasze umiejętności, aby dzielić się z Wami wiedzą.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top