baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralka Rodzaj urządzenia

Części do pralek Samsung

(2 985 produktów)

Szeroki wybór części oryginalnych i zamiennych do pralek Samsung. Używając filtrów nie będziesz marnował czasu na szukanie potrzebnej części. Jeżeli w pole wyszukiwarki wpiszesz model sprzętu to w wyniku ukażą się części pasujące do Twojego modelu. Chcesz wymienić zepsutą część w swojej pralce i szukasz tabliczki znamionowej? Podpowiadamy, że może widnieć na ramce wewnętrznej drzwi od pralki. Jeżeli masz problem z nazwaniem części, której poszukujesz zajrzyj w nasze karty złożeniowe. W celu ułatwienia Tobie wymiany części w pralce, stworzyliśmy dla Ciebie krótkie filmy na kanale YouTube. Wspierając domowe naprawy określiliśmy dla Ciebie trudność naprawy dla większości części wymiennych.

Dostępność
Powiązane linki:
Sprężyna do pralki Samsung DC61-02146B
Fartuch DC64-03235B do pralki Samsung
13400
Wyślemy pojutrze
Fartuch DC64-03203A do pralki Samsung
39300
Wyślemy pojutrze
Fartuch DC6403197B do pralki Samsung
7890
Wyślemy pojutrze
Uchwyt drzwi do pralki Samsung DC64-00561D
Termostat stały do pralki Samsung DC47-00016B
Amortyzator lewy do pralki Samsung DC66-00660A
Fartuch DC64-03690A do pralki Samsung
13300
Wyślemy pojutrze
Łącznik do pralki Samsung DC67-00355A
Zabierak bębna do pralki Samsung DC66-00523A
Amortyzator prawy do pralki Samsung DC66-00661A
Sprężyna do pralki Samsung DC61-02027A
Uszczelka do pralki Samsung DC67-00777A
chwileczkę Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu
Może Cię zainteresować

Niezbędne części do Twojej pralki Samsung

części do pralek Samsung

W dzisiejszych czasach pralka stanowi podstawowe wyposażenie każdego gospodarstwa domowego. Pozwala w szybki sposób usunąć plamy z ulubionych ubrań, a także innych materiałów, nie niszcząc ich struktury. Nowoczesne modele działają cicho i dbają o to, by nie zużywać zbyt dużo wody czy prądu. Niestety, ze względu na ciągły kontakt z wodą oraz występującymi w niej kamiennymi osadami, ten często eksploatowany sprzęt czasami może ulec awarii. Usterki najczęściej dotyczą takich podzespołów jak: grzałka, czujnik temperatury, kołnierz, blokada elektromagnetyczna czy silnik.

Jeżeli poszukujesz najwyższej jakości części do pralek Samsung, zapoznaj się z ofertą na naszej stronie i w szybki sposób przywróć urządzeniu pełną sprawność. Przed zakupem koniecznie sprawdź oznaczenia z tabliczki znamionowej, by mieć pewność, że podzespoły będą pasowały do Twojego modelu. Większość napraw w pralce udaje się wykonać samodzielnie w domu. Spraw, że ulubione sprzęty posłużą przez długie lata, nigdy nie zawodząc efektami swojej pracy.

Na czym polegają systemy Eco Bubble i NoFrost od Samsunga?

Urządzenia marki Samsung wykorzystują nowoczesne, innowacyjne technologie do poprawienia wydajności. Przed zakupem nowego sprzętu warto zapoznać się z zastosowanymi w nim rozwiązaniami i wybrać to urzadzenie, które spełni nasze wymagania. Pralki Samsung dysponują szeregiem ciekawych rozwiązań. Technologia "Eco Bubble" pozwala na pranie w wodzie o niższej temperaturze dzięki wytwarzaniu z mieszanki wody, detergentu i powietrza dużych ilości piany. Rozwiązanie to owocuje sporą oszczędnością energii, zapewniając jednocześnie bardzo dobry efekt prania. Kolejnym przydatnym rozwiązaniem może być czujnik wycieku wody, zatrzymujący cykl prania w wypadku wykrycia awarii. Dzięki temu użytkownik nie musi się martwić, że pozostawienie pracującej pralki zaowocuje zalaniem sąsiada.

Bębny typu "Diamond" pozwalają natomiast na pranie bardzo delikatnych tkanin dzięki zastosowaniu zmniejszonych otworów wylotowych. Rozwiązanie to eliminuje ryzyko wciągnięcia włókien lub całej bielizny do wnętrza urządzenia. Wyjątkowo przydatna może być także funkcja "Smart Check" automatycznie wykrywająca wszelkie usterki w pralce. Informacja o uszkodzeniu wyświetlana jest na panelu sterującym urządzenia. Z kolei w przypadku lodówek marki Samsung warto zwrócić uwagę na obecność systemu "NoFrost". System ten zapobiega powstawaniu szronu i lodu wewnątrz komory chłodziarki, poprawiając nie tylko estetykę wnętrza komory, ale przede wszystkim zapewniając higienę oraz pomagając utrzymać urządzenie w dobrej kondycji technicznej.

Dlaczego pralka trzeszczy?

Zepsuty sprzęt wcale nie oznacza końca jego żywota. Warunkiem naprawy jest odpowiednie rozpoznanie problemu w urządzeniu. Udowadniamy, że drobne naprawy możesz wykonać samodzielnie. Pilnujemy również, abyście jak najlepiej dbali o własne urządzenia. Nieustannie szkolimy się w kwestii naprawy sprzętów AGD, aby pomagać naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Dlaczego pralka trzeszczy?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się