Kategorie części
baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralka Rodzaj urządzenia

Części do pralek Samsung

Pralka to jedno z najbardziej podstawowych i użytecznych urządzeń, które znajdują się w niemal każdym domu. Pozwoli ona zaoszczędzić zarówno mnóstwo czasu, jak i energii. Niestety, żaden sprzęt nie jest całkowicie odporny na awarie, zniszczenia lub zużywanie się poszczególnych części - w zależności od powagi uszkodzeń, urządzenie może nawet zostać wyłączone z użytku. Na szczęście, dzięki North tysiące części do pralek Samsung masz na wyciągnięcie ręki - łatwy dostęp do wymiennych elementów sprawia, że szybko znajdziesz to, czego potrzebujesz. Niezależnie od tego, czy posiadasz starszy czy nowszy model urządzenia, nasza stale powiększająca się baza części to zarówno te oryginalne, jak i fabryczne zamienniki. W szybkim odnalezieniu elementu pomogą Ci filtry na górze strony. Najpierw upewnij się jednak, że wybrana część będzie kompatybilna z Twoim modelem urządzenia - w tym celu sprawdź oznaczenia z tabliczki znamionowej. Jeśli chcesz samodzielnie wymienić wadliwe elementy, zajrzyj na nasz kanał na YouTube, gdzie znajdziesz filmiki instruktażowe.

strzałka rozwinięcia opisu
Dostępność
Powiązane linki:

Części do pralek Samsung można wymieniać na nowe!

Po wybraniu nowej części pralki Samsung, warto dowiedzieć się kilku interesujących faktów na temat tego urządzenia - jest ono w końcu niezbędnym sprzętem w większości gospodarstw domowych. Mimo to, pralka która została wynaleziona we Francji na początku XIX wieku wcale nie przyjęła tej nazwy - wtedy nazywano ją wentylatorem. Urządzenie składało się z metalowego bębna w kształcie beczki z otworami, który był ręcznie obracany nad ogniem. Kolejnym wynalazkiem z XIX - jednak z samego końca - była suszarka. Jeden z pierwszych wybitnych Afroamerykańskich wynalazców, George T. Sampson, trzymał patent na suszarkę do ubrań w 1892 roku. Jego wynalazek, do suszenia ubrań wykorzystywał ciepło z pieca.

Pierwsza sterowana komputerowo pralka pojawiła się w 1998 roku, a model nosił nazwę SmartDrive. System komputerowy wykorzystywany był do określania wielkości "ładunku" i dostosowywania do niego cyklu prania. Dwa lata później, w 2000 roku, na rynku pojawiła się pierwsza - i nadal jedyna - pralka ładowana od góry z osią poziomą produkowana w Stanach Zjednoczonych. Niezależnie od tego, jaki model urządzenia posiadasz, części pralki Samsung znajdziesz w szerokiej ofercie North.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(74)
Sprężyna do pralki Samsung DC6102146B
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(18)
Hydrostat DC9601703G do pralki Samsung
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(20)
Uchwyt drzwi do pralki Samsung DC6401524A
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(21)
Wąż połączeniowy (bęben-pompa) do pralki Samsung DC6700551A
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(6)
Termostat stały do pralki Samsung DC4700016B
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(34)
Uchwyt drzwi do pralki Samsung DC6401524B
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(41)
Uchwyt drzwi do pralki Samsung DC6401524C
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(11)
Zabierak bębna do pralki Samsung DC6600523A
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(11)
Uchwyt drzwi do pralki Samsung DC6400561D
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(13)
Uszczelka obudowy bębna do pralki Samsung DC6901769A
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(14)
Amortyzator lewy do pralki Samsung DC6600660A
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(15)
Szuflada na proszek bez frontu DC6103499A do pralki Samsung
gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
(10)
Termostat stały do pralki Samsung DC4700016C
6290
Wyślemy w poniedziałek

Niezbędne części do Twojej pralki Samsung

części do pralek Samsung

W dzisiejszych czasach pralka stanowi podstawowe wyposażenie każdego gospodarstwa domowego. Pozwala w szybki sposób usunąć plamy z ulubionych ubrań, a także innych materiałów, nie niszcząc ich struktury. Nowoczesne modele działają cicho i dbają o to, by nie zużywać zbyt dużo wody czy prądu. Niestety, ze względu na ciągły kontakt z wodą oraz występującymi w niej kamiennymi osadami, ten często eksploatowany sprzęt czasami może ulec awarii. Usterki najczęściej dotyczą takich podzespołów jak: grzałka, czujnik temperatury, kołnierz, blokada elektromagnetyczna czy silnik.

Jeżeli poszukujesz najwyższej jakości części do pralek Samsung, zapoznaj się z ofertą na naszej stronie i w szybki sposób przywróć urządzeniu pełną sprawność. Przed zakupem koniecznie sprawdź oznaczenia z tabliczki znamionowej, by mieć pewność, że podzespoły będą pasowały do Twojego modelu. Większość napraw w pralce udaje się wykonać samodzielnie w domu. Spraw, że ulubione sprzęty posłużą przez długie lata, nigdy nie zawodząc efektami swojej pracy.

Na czym polegają systemy Eco Bubble i NoFrost od Samsunga?

Urządzenia marki Samsung wykorzystują nowoczesne, innowacyjne technologie do poprawienia wydajności. Przed zakupem nowego sprzętu warto zapoznać się z zastosowanymi w nim rozwiązaniami i wybrać to urzadzenie, które spełni nasze wymagania. Pralki Samsung dysponują szeregiem ciekawych rozwiązań. Technologia "Eco Bubble" pozwala na pranie w wodzie o niższej temperaturze dzięki wytwarzaniu z mieszanki wody, detergentu i powietrza dużych ilości piany. Rozwiązanie to owocuje sporą oszczędnością energii, zapewniając jednocześnie bardzo dobry efekt prania. Kolejnym przydatnym rozwiązaniem może być czujnik wycieku wody, zatrzymujący cykl prania w wypadku wykrycia awarii. Dzięki temu użytkownik nie musi się martwić, że pozostawienie pracującej pralki zaowocuje zalaniem sąsiada.

Bębny typu "Diamond" pozwalają natomiast na pranie bardzo delikatnych tkanin dzięki zastosowaniu zmniejszonych otworów wylotowych. Rozwiązanie to eliminuje ryzyko wciągnięcia włókien lub całej bielizny do wnętrza urządzenia. Wyjątkowo przydatna może być także funkcja "Smart Check" automatycznie wykrywająca wszelkie usterki w pralce. Informacja o uszkodzeniu wyświetlana jest na panelu sterującym urządzenia. Z kolei w przypadku lodówek marki Samsung warto zwrócić uwagę na obecność systemu "NoFrost". System ten zapobiega powstawaniu szronu i lodu wewnątrz komory chłodziarki, poprawiając nie tylko estetykę wnętrza komory, ale przede wszystkim zapewniając higienę oraz pomagając utrzymać urządzenie w dobrej kondycji technicznej.

Gorąca pralka podczas prania

Zepsuty sprzęt wcale nie oznacza końca jego żywota. Warunkiem naprawy jest odpowiednie rozpoznanie problemu w urządzeniu. Udowadniamy, że drobne naprawy możesz wykonać samodzielnie. Pilnujemy również, abyście jak najlepiej dbali o własne urządzenia. Nieustannie szkolimy się w kwestii naprawy sprzętów AGD, aby pomagać naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Gorąca pralka podczas prania
cookie icon

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

OK
scroll top