baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Pralka Rodzaj urządzenia

Części do pralek Samsung

(2 955 produktów)

Szeroki wybór części oryginalnych i zamiennych do pralek Samsung. Używając filtrów nie będziesz marnował czasu na szukanie potrzebnej części. Jeżeli w pole wyszukiwarki wpiszesz model sprzętu to w wyniku ukażą się części pasujące do Twojego modelu. Chcesz wymienić zepsutą część w swojej pralce i szukasz tabliczki znamionowej? Podpowiadamy, że może widnieć na ramce wewnętrznej drzwi od pralki. Jeżeli masz problem z nazwaniem części, której poszukujesz zajrzyj w nasze karty złożeniowe. W celu ułatwienia Tobie wymiany części w pralce, stworzyliśmy dla Ciebie krótkie filmy na kanale YouTube. Wspierając domowe naprawy określiliśmy dla Ciebie trudność naprawy dla większości części wymiennych.

Dostępność
Powiązane linki:
Sprężyna do pralki Samsung DC61-02146B
Śruba do pralki Samsung DC60-40137A
Fartuch do pralki Samsung DC64-03235B
Uchwyt drzwi do pralki Samsung DC64-02852A
Fartuch do pralki Samsung DC64-03203A
Fartuch do pralki Samsung DC64-03176A
Uchwyt drzwi do pralki Samsung DC64-00561D
Amortyzator lewy do pralki Samsung DC66-00660A
Amortyzator prawy do pralki Samsung DC66-00661A
5090
Wyślemy pojutrze
Outlet już od 4290
Zabierak bębna do pralki Samsung DC66-00523A
Fartuch do pralki Samsung DC64-01537A
11300
Wyślemy pojutrze
Inwerter do pralki Samsung DC9200969A
Chwileczkę..
Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu
Może Cię zainteresować

Niezbędne części do Twojej pralki Samsung

części do pralek Samsung

W dzisiejszych czasach pralka stanowi podstawowe wyposażenie każdego gospodarstwa domowego. Pozwala w szybki sposób usunąć plamy z ulubionych ubrań, a także innych materiałów, nie niszcząc ich struktury. Nowoczesne modele działają cicho i dbają o to, by nie zużywać zbyt dużo wody czy prądu. Niestety, ze względu na ciągły kontakt z wodą oraz występującymi w niej kamiennymi osadami, ten często eksploatowany sprzęt czasami może ulec awarii. Usterki najczęściej dotyczą takich podzespołów jak: grzałka, czujnik temperatury, kołnierz, blokada elektromagnetyczna czy silnik.

Jeżeli poszukujesz najwyższej jakości części do pralek Samsung, zapoznaj się z ofertą na naszej stronie i w szybki sposób przywróć urządzeniu pełną sprawność. Przed zakupem koniecznie sprawdź oznaczenia z tabliczki znamionowej, by mieć pewność, że podzespoły będą pasowały do Twojego modelu. Większość napraw w pralce udaje się wykonać samodzielnie w domu. Spraw, że ulubione sprzęty posłużą przez długie lata, nigdy nie zawodząc efektami swojej pracy.

Jak wypuścić wodę z pralki?

Zepsuty sprzęt wcale nie oznacza końca jego żywota. Warunkiem naprawy jest odpowiednie rozpoznanie problemu w urządzeniu. Udowadniamy, że drobne naprawy możesz wykonać samodzielnie. Pilnujemy również, abyście jak najlepiej dbali o własne urządzenia. Nieustannie szkolimy się w kwestii naprawy sprzętów AGD, aby pomagać naszym klientom.

Zobacz rozwiązanie
Jak wypuścić wodę z pralki?

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się