baground wizard
baground wizard
Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części
Lodówka Rodzaj urządzenia

Części do lodówek Samsung

(5 230 produktów)

Szeroki wybór części oryginalnych i zamiennych do lodówek Samsung. Używając filtrów zaoszczędzisz czas na wyszukanie potrzebnej części. Najszybszy sposób na znalezienie właściwej części to wpisanie modelu sprzętu w wyszukiwarkę. W celu ułatwienia znalezienia przez Ciebie tabliczki znamionowej w zamrażarce podpowiadamy, aby spojrzeć na dno zamrażalnika. Jeżeli masz problem z nazwaniem części, której poszukujesz zajrzyj w nasze karty złożeniowe. Borykasz się z problemem zawiasów w lodówce? Krótki filmik instruktażowy na naszym kanale na YouTube pokaże Ci jak wymienić, dobrać, a także zamontować zawiasy. Dodatkowo posiadamy szeroki wybór środków pielęgnacyjnych i akcesoriów do sprzętów AGD.

Dostępność
Powiązane linki:
Zaczep prowadnicy do lodówki Samsung DA61-11328A
Pojemnik na lód do lodówki Samsung DA63-02284B
Kostkarka do lodu do lodówki Samsung DA97-05071B
Obudowa zawiasu do lodówki Samsung DA6307384A
Szyna prowadnicy do lodówki Samsung DA61-11329A
Śmigło wentylatora do lodówki Samsung DA3100052A
Czujnik temperatury do lodówki Samsung DA3200012G
Chwileczkę... Zanim przejdziesz dalej spróbuj określić swoje urządzenie, aby szybciej dobrać część. Wpisz oznaczenie modelu
Może Cię zainteresować

Niezbędne części do Twojej lodówki Samsung

części do lodówek samsung

Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach funkcjonowanie bez lodówki byłoby niemożliwe. Ten niezbędny i praktyczny sprzęt, który pozwala znacząco przedłużyć świeżość jedzenia, składa się jednak z bardzo wielu podzespołów. Warto pamiętać, że ze względu na pracę w niskich temperaturach, kontakt z wodą oraz wieloma innymi czynnikami, może dojść do awarii.

W przypadku jakichkolwiek problemów z działaniem chłodziarko-zamrażarki, należy koniecznie zabrać się za naprawę. W innym razie może dojść do jeszcze poważniejszych uszkodzeń, będących dużym zagrożeniem dla działania całego urządzenia, a czasami – mogących zakończyć jego żywotność. W naszej ofercie części do lodówek Samsung znajdują się wszystkie najpotrzebniejsze podzespoły, między innymi: półki, balkoniki czy uszczelki. Wszystkie elementy należy dobierać na podstawie danych z tabliczki znamionowej, by mieć pewność, że będą pasowały do modelu. Spraw, że Twoja lodówka posłuży bezawaryjnie przez długi, długi czas!

Zamrażarka nie trzyma temperatury

Nie wyrzucajmy urządzenia AGD kiedy przestaje działać. Sprawdź, czy sam podejmiesz się wyzwania i naprawisz sprzęt. Samodzielna naprawa nie musi być trudna, z nami poradzisz sobie bez problemu. Podpowiadamy także, jak utrzymać sprzęt w czystości i cieszyć się jego długim użytkowaniem. Nie tylko duże AGD, ale również elektronika nie ma przed nami tajemnic, stale podnosimy nasze kwalifikacje.

Zobacz rozwiązanie
Zamrażarka nie trzyma temperatury

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na Politykę prywatności i wykorzystanie tej technologii.

Zgadzam się